GymFed Home ClubDesk Acrobatische Gymnastiek Algemene Gymnastiek Dames Algemene Gymnastiek Heren Dans en Demo Ritmische Gymnastiek Trampoline Tumbling Recreatieve Gymnastiek

Clubfiche "GYMNO KIELDRECHT"

Stamnummer: 678

Q4Gym-kwaliteitslabel: Ja

Gemeente: Kieldrecht

Provincie: Oost-Vlaanderen

Club E-mail: paul.de.paepe1@telenet.be

Club Website: http://www.gymnokieldrecht.be

Contactpersoon: PAUL DE PAEPE - Tel: 03/773.55.91 - E-mail: paul.de.paepe1@telenet.be

Aangeboden disciplines: Acrobatische Gymnastiek, Artistieke Gymnastiek Dames, Artistieke Gymnastiek Heren, Dans & Demo, Recrea, Trampoline, Tumbling

Bestuursleden:


Club Trainingssessies (Seizoen 2010 - 2011) :

Tijdstip

Groep

Locatie - Gemeente

Maandag   17:00 tot 20:00   PR�-KEUR GEVORDERDEN  sporthal 't Wit Zand - Melsele
Maandag   17:00 tot 20:00   TUMBLING 4de - 6de lj  sporthal 't Wit Zand - Melsele
Maandag   17:00 tot 19:00   TUMBLING PR�-KEUR + C-NIVEAU  sporthal Carena - Verrebroek
Maandag   17:30 tot 18:30   DANCE KIDS 3� LJ + 4� LJ MEDI  turnzaal De Kreek - Kieldrecht
Maandag   18:30 tot 19:30   DANCE KIDS 5� + 6� LJ + 1� MID Maxi  turnzaal De Kreek - Kieldrecht
Dinsdag   16:45 tot 18:15   RECREATIEF 3� LJ + 4� LJ  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Dinsdag   17:45 tot 19:15   RECREATIEF 5� LJ + 6� LJ + 1M  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Dinsdag   19:00 tot 20:00   DANCE KIDS DEMOTEAM DINS  turnzaal De Kreek - Kieldrecht
Dinsdag   20:00 tot 21:00   FITNESS VOLW. DINS-DOND  turnzaal De Kreek - Kieldrecht
Dinsdag   21:00 tot 22:00   FITNESS VOLW. DINSDAG  turnzaal De Kreek - Kieldrecht
Woensdag   13:45 tot 14:45   RECREA KLEUTERS 1 + 2  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Woensdag   14:00 tot 15:30   RECREA 2KL + 3KL VERREBROEK  sporthal Carena - Verrebroek
Woensdag   14:45 tot 15:45   RECREA KLEUTERS 3  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Woensdag   15:00 tot 18:00   PR�-KEUR GEVORDERDEN  sporthal 't Wit Zand - Melsele
Woensdag   15:00 tot 18:00   TUMBLING 4de - 6de lj  sporthal 't Wit Zand - Melsele
Woensdag   16:00 tot 17:30   RECREATIEF 1� LJ + 2� LJ  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Donderdag   17:00 tot 18:15   AIR TRACK 1� + 2� + 3� + 4� LJ  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Donderdag   18:15 tot 19:30   AIR TRACK 5� LJ+ 6� LJ + MID  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Donderdag   18:15 tot 19:15   DANCE VANAF 2e MIDDELBAAR  turnzaal De Kreek - Kieldrecht
Donderdag   19:30 tot 20:30   FITNESS VOLW. DINS-DOND  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Donderdag   19:30 tot 20:30   FITNESS VOLW. DONDERDAG  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Donderdag   20:30 tot 21:00   ZWEMMEN VOLW. DOND.  zwembad Kriekeputte - Kieldrecht
Vrijdag   17:00 tot 20:00   PR�-KEUR GEVORDERDEN  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Vrijdag   17:00 tot 20:00   TUMBLING 4de - 6de lj  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Vrijdag   20:00 tot 21:30   RECREATIEF JGD 2�- 6� MIDDELB.  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Zaterdag   09:00 tot 10:00   KLEUTERDANS K2  turnzaal De Kreek - Kieldrecht
Zaterdag   09:00 tot 12:00   PR�-KEUR GEVORDERDEN  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Zaterdag   09:00 tot 12:00   TUMBLING 4de - 6de lj  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Zaterdag   09:00 tot 12:00   TUMBLING PR�-KEUR + C-NIVEAU  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Zaterdag   10:00 tot 11:00   KLEUTERDANS K3  turnzaal De Kreek - Kieldrecht
Zaterdag   11:00 tot 12:00   DANCE KIDS 1� LJ + 2� LJ MINI  turnzaal De Kreek - Kieldrecht
Zaterdag   11:00 tot 12:00   VERREB RECREA 2 + 3 KLEUTERS  sporthal Carena - Verrebroek
Zaterdag   12:00 tot 13:30   ACRO vrijdag  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht


Opnieuw zoeken