GymFed Home ClubDesk Acrobatische Gymnastiek Algemene Gymnastiek Dames Algemene Gymnastiek Heren Dans en Demo Ritmische Gymnastiek Trampoline Tumbling Recreatieve Gymnastiek

Clubfiche "GYMNO vzw KIELDRECHT"

Stamnummer: 678

Q4Gym-kwaliteitslabel: Nee

Gemeente: Kieldrecht

Provincie: Oost-Vlaanderen

Regio: R4 - Waas en Dender 4U

Club E-mail: paul.de.paepe1@telenet.be

Club Website: http://www.gymnokieldrecht.be

Contactpersoon: PAUL DE PAEPE - Tel: 03/773.55.91 - E-mail: paul.de.paepe1@telenet.be

Aangeboden disciplines: Acrobatische Gymnastiek, Artistieke Gymnastiek Dames, Artistieke Gymnastiek Heren, Dans & Demo, Recrea, Trampoline, Tumbling

Bestuursleden:


Club Trainingssessies (Seizoen 2014 - 2015) :

Tijdstip

Groep

Locatie - Gemeente

Maandag   18:00 tot 19:00   DANCE KIDS L1-L2-L3  turnzaal De Kreek - Kieldrecht
Dinsdag   17:30 tot 19:00   RECREATIEF 3� LJ + 4� LJ  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Dinsdag   18:00 tot 20:00   TUMBLING A-B NIVEAU  sporthal 't Wit Zand - Melsele
Dinsdag   18:00 tot 20:00   TUMBLING I-NIVEAU  sporthal 't Wit Zand - Melsele
Dinsdag   18:00 tot 20:00   TUMBLING MINI'S  sporthal 't Wit Zand - Melsele
Dinsdag   19:00 tot 20:30   RECREATIEF 5� LJ + 6� LJ  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Dinsdag   19:30 tot 20:30   FITNESS VOLW. DINSDAG  turnzaal De Kreek - Kieldrecht
Woensdag   14:00 tot 15:00   RECREA KLEUTERS 1 + 2  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Woensdag   14:00 tot 15:30   ROPE SKIPPING  turnzaal De Kreek - Kieldrecht
Woensdag   15:00 tot 16:00   RECREA KLEUTERS 3  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Woensdag   16:00 tot 17:30   RECREATIEF 1� LJ + 2� LJ  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Woensdag   17:15 tot 18:15   HIP HOP L4-L5-L6  turnzaal De Kreek - Kieldrecht
Woensdag   18:15 tot 19:15   HIP HOP MIDDELBAAR  turnzaal De Kreek - Kieldrecht
Woensdag   19:00 tot 21:00   TUMBLING A-B NIVEAU  sporthal 't Wit Zand - Melsele
Donderdag   16:30 tot 18:00   AIR TRACK L1+L2+L3  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Donderdag   18:00 tot 19:30   AIR TRACK L4+L5+L6+MIDDELBAAR  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Donderdag   18:00 tot 20:00   TUMBLING A-B NIVEAU  sporthal 't Wit Zand - Melsele
Donderdag   18:00 tot 20:00   TUMBLING I-NIVEAU  sporthal 't Wit Zand - Melsele
Donderdag   18:00 tot 20:00   TUMBLING MINI'S  sporthal 't Wit Zand - Melsele
Donderdag   19:30 tot 20:30   FITNESS VOLW. DONDERDAG  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Vrijdag   17:30 tot 19:30   TUMBLING C-NIVEAU  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Vrijdag   17:30 tot 19:30   TUMBLING PR�-KEUR  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Vrijdag   19:45 tot 20:30   ACRO vrijdag  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Vrijdag   20:30 tot 22:00   RECREATIEF JEUGD VANAF 1� MIDDELBAAR  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Zaterdag   09:00 tot 12:00   TUMBLING C-NIVEAU  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Zaterdag   09:00 tot 11:30   TUMBLING I-NIVEAU  sporthal 't Wit Zand - Melsele
Zaterdag   09:00 tot 11:30   TUMBLING MINI'S  sporthal 't Wit Zand - Melsele
Zaterdag   09:00 tot 12:00   TUMBLING PR�-KEUR  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht
Zaterdag   09:30 tot 10:30   KLEUTERDANS K2+K3  turnzaal De Kreek - Kieldrecht
Zaterdag   10:00 tot 12:30   TUMBLING A-B NIVEAU  sporthal 't Wit Zand - Melsele
Zaterdag   11:00 tot 12:00   OUDER-PEUTERGYM  turnzaal De Kreek - Kieldrecht
Zaterdag   11:15 tot 12:15   RECREA 2KL + 3KL VERREBROEK  sporthal Carena - Verrebroek
Zaterdag   12:00 tot 13:30   ACRO zaterdag  sporthal Kriekeputte - Kieldrecht


Opnieuw zoeken