GymFed Home ClubDesk Acrobatische Gymnastiek Algemene Gymnastiek Dames Algemene Gymnastiek Heren Dans en Demo Ritmische Gymnastiek Trampoline Tumbling Recreatieve Gymnastiek

Clubfiche "O.T.V. NAZARETH vzw"

Stamnummer: 880

Q4Gym-kwaliteitslabel: Ja

Gemeente: Nazareth

Provincie: Oost-Vlaanderen

Regio: R5 - Meetjesland - Gent - Vlaamse Ardennen

Club Website: http://www.otvnazareth.be

Aangeboden disciplines: Recrea

Over de club:

OTV Nazareth vzw biedt een zinvolle sportbegeleiding aan aan kleuters, opgroeiende kinderen en volwassenen. Naast haar ruime recreatieve werking heeft OTV ook een uitgebreide werking op competitieniveau voor AGD (A, B, C, recre@). Voor AGH biedt OTV enkel recre@niveau aan. OOk recreatieve tumblers en trampolinespringers kunnen bij OTV terecht.
Kinderdans, dans jeugd, bocysculpt (voor volwassenen) en ballet maken eveneens deel uit van het ruime aanbod. Tenslotte kunnen volwassenen ook nog terecht voor een uurtje onderhoudsgym of toestelturnen.

Club Trainingssessies (Seizoen 2013 - 2014) :

Tijdstip

Groep

Locatie - Gemeente

Maandag   17:00 tot 19:00   A-PLOEG  TGH - Gent
Maandag   17:00 tot 19:00   TUMBLING 1  SPORTHAL - Nazareth
Maandag   17:30 tot 19:00   AGH-PUPIL  SPORTHAL - Nazareth
Maandag   18:00 tot 20:30   C-PLOEG  SPORTHAL - Nazareth
Maandag   18:30 tot 20:00   AGH  SPORTHAL - Nazareth
Maandag   20:00 tot 21:00   Aerobic/zumba combie  SPORTHAL - Nazareth
Dinsdag   17:00 tot 19:00   A-PLOEG  SPORTHAL - Nazareth
Dinsdag   17:00 tot 19:00   Benjamins  SPORTHAL - Nazareth
Dinsdag   17:00 tot 19:00   MINI  SPORTHAL - Nazareth
Dinsdag   17:00 tot 19:00   PREPUPIL  SPORTHAL - Nazareth
Dinsdag   17:00 tot 19:00   Pupil A  SPORTHAL - Nazareth
Dinsdag   17:30 tot 19:30   Pupil BC  SPORTHAL - Nazareth
Dinsdag   18:00 tot 20:00   B-PLOEG  SPORTHAL - Nazareth
Woensdag   13:30 tot 15:30   AGD4  SPORTHAL - Nazareth
Woensdag   13:30 tot 15:00   BASIS 1  SPORTHAL - Nazareth
Woensdag   13:30 tot 15:00   BASIS 2  SPORTHAL - Nazareth
Woensdag   13:30 tot 15:30   Mini AGD  SPORTHAL - Nazareth
Woensdag   13:30 tot 15:30   PRE - MINI  SPORTHAL - Nazareth
Woensdag   13:30 tot 16:30   Pupil BC  SPORTHAL - Nazareth
Woensdag   15:30 tot 17:30   MINI  SPORTHAL - Nazareth
Woensdag   16:00 tot 19:00   A-PLOEG  TGH - Gent
Woensdag   16:00 tot 19:00   Benjamins  TGH - Gent
Woensdag   16:00 tot 19:00   PREPUPIL  TGH - Gent
Woensdag   16:00 tot 19:00   Pupil A  TGH - Gent
Woensdag   16:30 tot 18:30   AGD2  SPORTHAL - Nazareth
Woensdag   16:30 tot 18:00   BASIS 3  SPORTHAL - Nazareth
Woensdag   16:30 tot 18:00   BASIS 4  SPORTHAL - Nazareth
Woensdag   18:00 tot 20:40   B-PLOEG  TGH - Gent
Woensdag   18:00 tot 20:00   TUMBLING 2  SPORTHAL - Nazareth
Woensdag   18:00 tot 20:00   TUMBLING 1  SPORTHAL - Nazareth
Woensdag   18:30 tot 20:30   C-PLOEG  SPORTHAL - Nazareth
Woensdag   18:30 tot 19:30   DANS JEUGD  ZWAAN - Nazareth
Woensdag   20:00 tot 21:00   Onderhoudsgym volwassenen  SPORTHAL - Nazareth
Woensdag   20:00 tot 21:00   Toestelturnen volwassenen  SPORTHAL - Nazareth
Donderdag   17:00 tot 19:00   AGD2  SPORTHAL - Nazareth
Donderdag   17:15 tot 18:00   KLEUTERBALLET  SPORTHAL - Nazareth
Donderdag   17:30 tot 19:00   AGD1  SPORTHAL - Nazareth
Donderdag   17:30 tot 19:30   AGD3  SPORTHAL - Nazareth
Donderdag   17:30 tot 19:00   AGH-PUPIL  SPORTHAL - Nazareth
Donderdag   18:00 tot 18:50   Ballet 1 + 2  ZWAAN - Nazareth
Donderdag   18:00 tot 19:30   BASIS 5  SPORTHAL - Nazareth
Donderdag   18:30 tot 19:30   KIDS DANCE 1  ZWAAN - Nazareth
Donderdag   18:50 tot 19:40   Ballet 3  ZWAAN - Nazareth
Donderdag   18:50 tot 20:00   Ballet 4 + 5  ZWAAN - Nazareth
Donderdag   19:00 tot 20:00   KIDS DANCE 2  SPORTHAL - Nazareth
Vrijdag   17:30 tot 20:00   A-PLOEG  TGH - Gent
Vrijdag   17:30 tot 20:00   Benjamins  TGH - Gent
Vrijdag   18:00 tot 19:30   AGH  SPORTHAL - Nazareth
Vrijdag   18:00 tot 20:30   C-PLOEG  SPORTHAL - Nazareth
Vrijdag   18:30 tot 21:00   B-PLOEG  TGH - Gent
Vrijdag   18:30 tot 20:30   TUMBLING 2  SPORTHAL - Nazareth
Vrijdag   18:30 tot 20:30   TUMBLING 1  SPORTHAL - Nazareth
Vrijdag   19:30 tot 21:00   TRAMPOLINE  SPORTHAL - Nazareth
Zaterdag   09:00 tot 12:00   A-PLOEG  TGH - Gent
Zaterdag   09:00 tot 12:00   B-PLOEG  TGH - Gent
Zaterdag   09:00 tot 12:00   Benjamins  TGH - Gent
Zaterdag   09:00 tot 10:00   KLEUTERS 1  SPORTHAL - Nazareth
Zaterdag   09:00 tot 10:00   KLEUTERS 2  SPORTHAL - Nazareth
Zaterdag   09:00 tot 10:00   KLEUTERS 3  SPORTHAL - Nazareth
Zaterdag   09:00 tot 12:00   PREPUPIL  TGH - Gent
Zaterdag   09:00 tot 12:00   Pupil A  TGH - Gent
Zaterdag   09:00 tot 12:00   Pupil BC  TGH - Gent
Zaterdag   10:00 tot 11:30   BASIS 1  SPORTHAL - Nazareth
Zaterdag   10:00 tot 11:30   BASIS 2  SPORTHAL - Nazareth
Zaterdag   10:00 tot 11:30   BASIS 3  SPORTHAL - Nazareth
Zaterdag   10:00 tot 11:30   BASIS 5  SPORTHAL - Nazareth
Zaterdag   10:00 tot 12:00   MINI  SPORTHAL - Nazareth
Zaterdag   10:00 tot 12:00   TUMBLING 2  SPORTHAL - Nazareth
Zaterdag   10:00 tot 12:00   TUMBLING 1  SPORTHAL - Nazareth
Zaterdag   10:30 tot 12:30   A-PLOEG  SPORTHAL - Nazareth
Zaterdag   11:00 tot 13:00   AGD1  SPORTHAL - Nazareth
Zaterdag   11:30 tot 13:00   BASIS 4  SPORTHAL - Nazareth
Zaterdag   11:30 tot 13:00   BASIS 5  SPORTHAL - Nazareth
Zaterdag   11:30 tot 13:00   basis 6  SPORTHAL - Nazareth
Zaterdag   13:00 tot 15:00   AGD3  SPORTHAL - Nazareth
Zaterdag   13:00 tot 15:00   Mini AGD  SPORTHAL - Nazareth
Zaterdag   13:00 tot 15:00   PRE - MINI  SPORTHAL - Nazareth
Zondag   09:00 tot 12:00   A-PLOEG  TGH - Gent
Zondag   09:00 tot 12:00   Benjamins  TGH - Gent
Zondag   09:00 tot 12:00   Pupil A  TGH - Gent
Zondag   09:30 tot 12:00   C-PLOEG  SPORTHAL - Nazareth
Zondag   10:00 tot 12:00   AGD2  SPORTHAL - Nazareth
Zondag   10:00 tot 12:00   AGD4  SPORTHAL - Nazareth
Zondag   10:30 tot 12:30   AGD2  SPORTHAL - Nazareth


Opnieuw zoeken