Download activiteitenkalender Activiteiten in PDF of iCal

Activiteiten

26/08/2019 - 31/08/2019

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

SPORTHAL VOSSENBERG - HERENTALS
26/08/2019 - 31/08/2019

VTS Initiatorcursus Rope Skipping

SPORTHAL GROENHOF - OUDENAARDE
30/08/2019

Startvergadering regio Oost-Brabant

GEMEENTEHUIS HAACHT - HAACHT
30/08/2019

Multi SkillZ for Gym - Destelbergen

SPORTHAL BERGENMEERS - DESTELBERGEN
30/08/2019

Recrea regio Zuid West-Vlaanderen

TURNZAAL ROESELARE - ROESELARE
31/08/2019

Startvergadering regio Kempen

JEUGDCENTRUM DE BOGAARD - GEEL
31/08/2019

Jurycursus Ropeskipping DIFF - Leuven

JEUGDHERBERG DE BLAUWPUT - LEUVEN
31/08/2019

VTS - Instructeur B - Module 2A

SPORTHOTEL / TRAMPOLINEHAL / TOPSPORTHAL GENT - GENT
31/08/2019

VTS - Instructeur B Acro - Module 2B en 3

GENT - GENT
31/08/2019

VTS Instructeur B TTm - Module 2B en 3

GENT - GENT
31/08/2019

VTS Instructeur B TTj - Module 2B en 3

GENT - GENT
31/08/2019 - 01/09/2019

VTS Instructeur B - Module 1

HUIS VAN DE SPORT - GENT
01/09/2019

Startvergadering regio GYMVA

HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
02/09/2019

Startvergadering regio Zuid West-Vlaanderen

OC LEIELAND - OOIGEM
03/09/2019

VTS Instructeur B - Module 1

HUIS VAN DE SPORT - GENT
04/09/2019

Gymstars - Houthulst

SPORTHAL HOUTHULST - HOUTHULST
06/09/2019

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

SILOK - DEURNE
06/09/2019

VTS Initiatorcursus Rope Skipping

SPORTHAL ANNUNTIA - WIJNEGEM
07/09/2019

Multi SkillZ for Gym - Steenhuffel

SPORTHAL TER ELST - LONDERZEEL
07/09/2019

Selectietraining 1 Toestelturnen meisjes A11-A12

TOPGYMNASTIEKHAL - GENT
07/09/2019

Jurycursus TRA - categorie IV - Brasschaat

SPORTCENTRUM PEERDSBOS - BRASSCHAAT
07/09/2019

Jurycursus TRA - categorie II - Brasschaat

SPORTCENTRUM PEERDSBOS - BRASSCHAAT
07/09/2019

Jurycursus TRA - categorie I - Brasschaat

SPORTCENTRUM PEERDSBOS - BRASSCHAAT
07/09/2019

Jurycursus TRA - categorie III - Brasschaat

SPORTCENTRUM PEERDSBOS - BRASSCHAAT
07/09/2019

Jurycursus Ropeskipping CREA - Gent

LOODS 25 - GENT