Download activiteitenkalender Activiteiten in PDF of iCal

Activiteiten

12/01/2020 - 19/01/2020

VTS Aspirant-Initiator Algemene Gymnastiek - Schoten

SPORTHAL ATHENEUM - SCHOTEN
18/01/2020 - 19/01/2020

TU TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (WVL – VB)

SPORTHAL DE STORMMEEUW - KNOKKE-HEIST
18/01/2020 - 19/01/2020

Recreatoernooi Acro

SPORTHAL DEN OOSTHOEK - DE PANNE
18/01/2020 - 19/01/2020

TTm - Wedstrijd 1 I-niveau

SPORTHAL ZEVENSPRONG - HOOGSTRATEN
19/01/2020

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

TURNHAL 'T WIT ZAND - MELSELE
20/01/2020

Intervisiemoment 'Aan de slag als aanspreekpunt integriteit (API) in je club' - Aalst

VERGADERZAAL SPORTCOMPLEX SCHOTTE - EREMBODEGEM
23/01/2020

Praatcafé Gymva

LOKAAL DIENSTENCENTRUM DE MERELAAR - MERELBEKE
24/01/2020

Praatcafé Kust en Hinterland

SPORTHAL DE BAMBURG - LOMBARDSIJDE
25/01/2020

Selectietraining 2 Toestelturnen meisjes A11-A12

TOPGYMNASTIEKHAL - GENT
25/01/2020

Examen Rope Skipping DIFF - Gent

FPPW - GENT
25/01/2020

Examen Rope Skipping CREA - Gent

FPPW - GENT
25/01/2020

Jurybijscholing Ropeskipping DIFF - Gent

FPPW - GENT
25/01/2020

Jurybijscholing Ropeskipping CREA - Gent

FPPW - GENT
25/01/2020

Selectiewedstrijd WAGC Acro

TOPGYMNASTIEKHAL - GENT
25/01/2020 - 26/01/2020

TU TRA - Provinciale voorronde 1 DMT TU TRA I-niveau + DMT A-, B-niveau (OVL – VB)

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
25/01/2020 - 26/01/2020

Recreatoernooi Toestelturnen Ploeg

ZAAL GRIMMERTINGE - MOORSLEDE
25/01/2020 - 26/01/2020

TTm - Provinciale voorronde 2 C-niveau

SPORTHAL NAZARETH - NAZARETH
25/01/2020

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

TURNHAL 'T WIT ZAND - MELSELE
26/01/2020

Recreatoernooi AT - LM - TU - aangepaste datum!

SPORTHAL BOURGOYEN - MARIAKERKE
26/01/2020

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

TURNHAL 'T WIT ZAND - MELSELE
27/01/2020

Praatcafé Zuid West-Vlaanderen

SPORTCENTRUM IZEGEM - IZEGEM
27/01/2020

Clinic Trainer A - Planning en Periodisering Toestelturnen Jongens - Gent

SPORTHOTEL GENT - GENT
29/01/2020

Praatcafé regio Antwerpen Noord

TURNZAAL RELAX - BORSBEEK
30/01/2020

Praatcafé Denderend Pajottenland

SPORTCOMPLEX SCHOTTE - EREMBODEGEM
01/02/2020 - 02/02/2020

TTm - Wedstrijd 2 I-niveau

SPORTHAL DE VELDMUIS - NEDERBOELARE