Activiteiten

23/01/2021

Selectietraining 2 Toestelturnen meisjes A11-A12

TOPGYMNASTIEKHAL - GENT
24/01/2021

Regiotraining Toestelturnen meisjes - Hasselt

TURNHAL VELODROOM - HASSELT
27/01/2021

Regiotraining Toestelturnen meisjes - Mechelen

GYMNOPOLIS MECHELEN - MECHELEN
06/02/2021

Regiotraining Toestelturnen meisjes - Mortsel

TURNHAL DE STERRE - MORTSEL
07/02/2021

Regiotraining Toestelturnen meisjes - Lauwe

STEDELIJKE TURNZAAL - IZEGEM
07/02/2021

Regiotraining Toestelturnen meisjes - Sint-Gillis-Waas

GEMEENSCHAPSCENTRUM DE ROUTE - SINT-GILLIS-WAAS
13/02/2021 - 14/02/2021

GEANNULEERD - Recreatoernooi AT-LM-TU-DMT-MT-TRA

13/02/2021 - 14/02/2021

GEANNULEERD - TTm - Wedstrijd 1 I-niveau

SPORTHAL DEN DRAB - MORTSEL
15/02/2021

Intervisiemoment 'Aan de slag als aanspreekpunt integriteit (API) in je club' - Online

VANUIT UW KOT! - ONLINE
24/02/2021

Regiotraining Toestelturnen meisjes - Dendermonde

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
27/02/2021

Opleiding Score-Express - Brasschaat

SPORTCENTRUM PEERDSBOS - BRASSCHAAT
27/02/2021 - 28/02/2021

GEANNULEERD - TTm - Wedstrijd 1 A- en B-niveau

SOEVEREIN - LOMMEL
28/02/2021 - 21/03/2021

Instructorcursus Freerunning/Parkour - Oostakker

SPORTHAL WOLFPUT - OOSTAKKER
28/02/2021

Recreatoernooi Rope Skipping - Recreacup 2 tem °2008

SPORTHAL DE PLAON - MECHELEN
06/03/2021

Controletraining 3 Toestelturnen meisjes I9-A10

TOPGYMNASTIEKHAL - GENT
06/03/2021 - 07/03/2021

TTj - Wedstrijd 1 A-, B- en I-niveau (tem. °2008)

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - ASSEBROEK
06/03/2021 - 07/03/2021

RS - Wedstrijd Individueel A-niveau tem °2008

DE BORRE BIERBEEK - BIERBEEK
06/03/2021 - 07/03/2021

RS - Wedstrijd Individueel B-niveau tem °2008

DE BORRE BIERBEEK - BIERBEEK
06/03/2021 - 07/03/2021

RS - Wedstrijd Individueel C-niveau tem °2008

DE BORRE BIERBEEK - BIERBEEK
06/03/2021 - 07/03/2021

GEANNULEERD TU TRA - Provinciale voorronde Trampoline + DMT + Tumbling C-niveau

SPORTHAL DE KIMPEL - BILZEN
06/03/2021 - 07/03/2021

RITMIEK - Wedstrijd 1 A-, B-, C- en I-niveau tem °2008

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
06/03/2021 - 07/03/2021

DANS - DanceMania (Enkel voor Kids)

GEMEENSCHAPSCENTRUM DE ROUTE - SINT-GILLIS-WAAS
06/03/2021 - 07/03/2021

Gymtopia: happening 1

SPORTHAL 'T GELEEG - LEOPOLDSBURG
13/03/2021 - 14/03/2021

Recreatoernooi AT-LM (‘tem °2008’)

SPORTHAL ZOLDER - ZOLDER
13/03/2021

RS - Provinciaal kampioenschap Individueel B- en C-niveau 16+j (WVL-OVL)

13/03/2021

Recreatoernooi AT-LM-MT-TRA (‘tem °2008’)

SPORTHAL LEIELAND - OOIGEM
13/03/2021 - 14/03/2021

TTm - Wedstrijd 2 A- en B-niveau tem °2008

SPORTINNOVATIECENTRUM BRUGGE - BRUGGE
13/03/2021 - 14/03/2021

GEANNULEERD - RITMIEK - Wedstrijd 1 A-, B- en C-niveau 13+j

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
13/03/2021 - 14/03/2021

TU TRA - Wedstrijd DMT TRA I-niveau + DMT A-, B-, C-niveau + TU B (tem. °2008)

SPORTCENTRUM TERNAT - TERNAT
15/03/2021

Intervisiemoment 'Aan de slag als aanspreekpunt integriteit (API) in je club' - Online

VANUIT UW KOT! - ONLINE
17/03/2021

Regiotraining Toestelturnen meisjes - Mechelen

GYMNOPOLIS MECHELEN - MECHELEN
20/03/2021

Entreetest Toestelturnen meisjes

TOPGYMNASTIEKHAL - GENT
20/03/2021 - 21/03/2021

TTj - Wedstrijd 2 A-, B- en I-niveau (tem. °2008)

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
20/03/2021 - 21/03/2021

Recreatoernooi Acro- teams geb-jaar tot 2008

SPORTHAL 'T GELEEG - LEOPOLDSBURG
20/03/2021 - 21/03/2021

TU TRA - Wedstrijd Trampoline A-, C-niveau + Tumbling A-, B-, C-niveau (tem. °2008)

SPORTHAL DE HOOGT - OUD-TURNHOUT
20/03/2021 - 21/03/2021

ACRO - Wedstrijd 1 I-niveau tem °2008

SPORTHAL 'T GELEEG - LEOPOLDSBURG
20/03/2021

RS - Wedstrijd Individueel I-niveau (ANT-VB)

SPORTCENTRUM DE DREEF - VORSELAAR
20/03/2021 - 21/03/2021

TRA - Wedstrijd Trampoline Synchroon A-, B-niveau

SPORTHAL DE HOOGT - OUD-TURNHOUT
20/03/2021

Recreatoernooi AT-LM (‘tem °2008’)

SPORTHAL PITO - STABROEK
20/03/2021

VTS - Instructeur B Acro

TOPSPORTHAL GENT - SPORTHOTEL GENT - HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
20/03/2021 - 04/07/2021

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

KOLDAM - HOEILAART
20/03/2021 - 21/03/2021

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

KOLDAM - HOEILAART
20/03/2021 - 11/07/2021

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

GC 'T SCHOOLHUIS EN TURNZAAL KLIM OP - WUUSTWEZEL
20/03/2021 - 21/03/2021

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

GC 'T SCHOOLHUIS EN TURNZAAL KLIM OP - WUUSTWEZEL
20/03/2021 - 04/09/2021

VTS Initiator Gym voor Senioren

SPORTHAL 'T GELEEG - LEOPOLDSBURG
20/03/2021 - 03/07/2021

VTS Initiatorcursus Rope Skipping

SPORTHAL PAARDESTRAATJE - MECHELEN
20/03/2021

VTS Initiatorcursus Rope Skipping

SPORTHAL PAARDESTRAATJE - MECHELEN
20/03/2021

VTS Initiator Gym voor Senioren

SPORTHAL 'T GELEEG - LEOPOLDSBURG
21/03/2021

Multi SkillZ for Gym - Puurs-Sint-Amands

GEMEENTELIJKE TURNZAAL SINT-AMANDS - PUURS-SINT-AMANDS
21/03/2021

RS - Wedstrijd Individueel I-niveau (WVL-OVL)

SPORTCENTRUM DE DREEF - VORSELAAR