30/03/2024 | Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-DMT-MTSPORTCENTRUM BEVEGEMSE VIJVERS - ZOTTEGEM |
30/03/2024 - 31/03/2024 | Acro - Provinciale voorronde 3 A- en B-niveauSPORTHAL DE VRIJHALS - BREENDONK |
30/03/2024 - 31/03/2024 | TTM - Provinciale voorronde 2 A- en B-niveauSPORTPARK LAKERVELD - HOUTHALEN |
30/03/2024 | Double Dutch Contest BelgiumVIERNULVIER - GENT |
03/04/2024 - 07/04/2024 | Europees kampioenschap Tumbling, Trampoline & Dubbele MinitrampolineGUIMARAES (POR) |
07/04/2024 | DANS - Kampse DanscupCULTUURHUIS DE ZEEPZIEDERIJ - BREE |
12/04/2024 - 13/04/2024 | Werelrecordpoging 24 uur Rope SkippingSPORTHAL DE BEELTJENS - WESTERLO |
13/04/2024 - 14/04/2024 | Acro - Provinciale voorronde 4 C- en I-niveauSOEVEREIN - LOMMEL |
13/04/2024 - 14/04/2024 | TTM - Provinciale voorronde 3 B-niveauSPORTINGENK PARK - GENK |
14/04/2024 | Freerunning: Gravity Defiers SkillHAL 5 IN LEUVEN - LEUVEN |
17/04/2024 - 20/04/2024 | World Cup DohaASPIRE ACADEMY |
18/04/2024 - 21/04/2024 | OPEN ANDALUCIAGYM CUP ACROBATICS - GRANADA - SPAINESTADIO DE LA JUVENTUD DE GRANADA - GRANADA - SPANJE |
20/04/2024 - 21/04/2024 | Recreatoernooi ToestelturnenSPORTCENTRUM IZEGEM - IZEGEM |
20/04/2024 - 21/04/2024 | RITMIEK - Vlaams Kampioenschap ABSPORTCOMPLEX DEN DIJK HAACHT - WESPELAAR |
20/04/2024 - 21/04/2024 | TTJ - Vlaams Kampioenschap A- en B-niveau + Wedstrijd 3 I-niveauSPORTHAL NAZARETH - NAZARETH |
20/04/2024 - 21/04/2024 | DEMO - Reinaert CupTOPSPORTHAL VLAANDEREN - GENT |
20/04/2024 - 21/04/2024 | TU TRA - Vlaams Kampioenschap TU TRA TRS A- en B-niveauSPORTHAL BLEUKENS - BALEN |
20/04/2024 - 21/04/2024 | RS - PK teams B- en C-niveau 16+j, teams 25+j en Wedstrijd 4 I-niveau DD teamsSPORTCOMPLEX PALAESTRA - PETEGEM-AAN-DE-LEIE |
20/04/2024 - 21/04/2024 | Recreatoernooi Acro 4SPORTHAL BERKENBOS - HEUSDEN |
21/04/2024 | GYMTOPIA - Happening 7SPORTHAL SINT-EDUARDUSSCHOOL - MERKSEM |
21/04/2024 | Freerunning: Gravity Defiers SpeedJC TRANZIT IN KORTRIJK - KORTRIJK |
24/04/2024 - 05/05/2024 | Europees kampioenschap ToestelturnenRIMINI (ITA) |
27/04/2024 - 28/04/2024 | RITMIEK - Vlaams Kampioenschap C + Wedstrijd 3 I-niveauARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT |
27/04/2024 - 28/04/2024 | TTM - Vlaams kampioenschap A- en B-niveauSPORT VLAANDEREN HOFSTADE-HEIDE - HOFSTADE |
27/04/2024 - 28/04/2024 | TU TRA - Voorronde 4 DMT TU TRA I-niveauGEMEENTELIJK SPORTCENTRUM HULSHOUT - HULSHOUT |
27/04/2024 - 28/04/2024 | Acro - Vlaams kampioenschap A- en B-niveauSPORTHAL BOURGOYEN - MARIAKERKE |
27/04/2024 | RS - PK teams B- en C-niveau 13-15jSPORTCENTRUM BEVEGEMSE VIJVERS - ZOTTEGEM |
27/04/2024 - 28/04/2024 | TU TRA - Vlaams Kampioenschap DMT A-, B- en I-niveau & TU TRA I-niveauGEMEENTELIJK SPORTCENTRUM HULSHOUT - HULSHOUT |
28/04/2024 | Recreatoernooi Rope Skipping - Recreacup 3SPORTCENTRUM BEVEGEMSE VIJVERS - ZOTTEGEM |
28/04/2024 | GYMTOPIA - Happening Rope Skipping (Try-out)SPORTCENTRUM BEVEGEMSE VIJVERS - ZOTTEGEM |
04/05/2024 - 05/05/2024 | Recreatoernooi ToestelturnenGYMHAL KALMTHOUT - KALMTHOUT |
04/05/2024 | DEMO - Ros Beiaard CupSPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE |
04/05/2024 - 05/05/2024 | TTM - Vlaams kampioenschap C-niveauSPORTA-CENTRUM TONGERLO - TONGERLO |
04/05/2024 - 05/05/2024 | TU - Team Cup TUSPORTHAL DE SCHALK - WILLEBROEK |
04/05/2024 | Recreatoernooi Rope Skipping Recrea ShowteamsSPORTHAL DE KLODDE - ZELE |
04/05/2024 | Recreatoernooi TU TRA - AT-DMT-LM-MT-TRASPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE |
04/05/2024 - 05/05/2024 | RS - Minidemo en DemocupSPORTHAL DE KLODDE - ZELE |
04/05/2024 - 05/05/2024 | TU TRA - Vlaams Kampioenschap TU TRA DMT C-niveau + TeamcupSPORTHAL DE SCHALK - WILLEBROEK |
05/05/2024 | GYMTOPIA - Happening 8SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE |
10/05/2024 - 12/05/2024 | World Cup BurgasARENA BURGAS - BURGAS, BULGARIJE |
11/05/2024 - 12/05/2024 | Acro - Vlaams kampioenschap C- en I-niveau + W4 I 9-15jSPORTHAL RUNKST - HASSELT |
12/05/2024 | Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-MT-DMT-TUSPORTCENTRUM WAARSCHOOT - LIEVEGEM |
18/05/2024 - 20/05/2024 | TU TRA - Belgisch Kampioenschap TU TRA TRS DMT A-, B-niveauSPORTPARK BEVEREN - BEVEREN-WAAS |
18/05/2024 - 19/05/2024 | Acro - Belgisch Kampioenschap A- en B-niveauSPORTHAL DE VRIJHALS - BREENDONK |
18/05/2024 - 20/05/2024 | TTm - Belgisch kampioenschap A- en B-niveauSPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE |
18/05/2024 - 20/05/2024 | TTJ - Belgisch kampioenschap A- en B-niveauSPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE |
19/05/2024 - 20/05/2024 | RITMIEK - Belgisch Kampioenschap ABSPORTHAL KEISKANT - DRONGEN |
22/05/2024 - 26/05/2024 | Europees kampioenschap RitmiekBUDAPEST (HUN) |
25/05/2024 | DANS DEMO RS - Best Show Teams FinaleTOPSPORTHAL VLAANDEREN - GENT |
25/05/2024 | The Best of Brabant 2024WERCHTER |