Download activiteitenkalender Activiteiten in PDF of iCal

Activiteiten

30/09/2018 - 09/02/2019

Examen Rope Skipping DIFF

VLAANDEREN - VLAANDEREN
30/09/2018 - 09/02/2019

Examen Rope Skipping CREA

VLAANDEREN - VLAANDEREN
09/02/2019

Examen Rope Skipping CREA

HUIS VAN DE SPORT BERCHEM - BERCHEM
09/02/2019

Examen Rope Skipping DIFF

HUIS VAN DE SPORT BERCHEM - BERCHEM
09/02/2019 - 10/02/2019

VTS Initiatorcursus Rope Skipping

DE WITTE MEREL - LINT
10/02/2019

Demo opleiding Rope Skipping - Gent

HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
16/02/2019

RS - Provinciaal kampioenschap Teams A-niveau beloften ALVB

SPORT'O'DROOM - BOUTERSEM
16/02/2019

RS - Provinciaal kampioenschap Teams A-niveau beloften OWVL

SPORTHAL MISTER V ARENA - OOSTENDE
23/02/2019

RS - Provinciaal kampioenschap Teams A-niveau ALVB

SPORTHAL LUCHTBAL - ANTWERPEN
24/02/2019

RS - Provinciaal kampioenschap Teams A-niveau OWVL

SPORTHAL OMMEGANG - LEDE
16/03/2019 - 17/03/2019

RS - Belgisch kampioenschap Teams

SPORTHAL LUCHTBAL - ANTWERPEN
23/03/2019

RS - Provinciaal kampioenschap Teams I-niveau single rope OWVL

SPORTCENTRUM BEVEGEMSE VIJVERS - ZOTTEGEM
23/03/2019

RS - Provinciaal kampioenschap Teams I-niveau single rope ALVB

SPORTHAL DE ARK - AARTSELAAR
27/03/2019

Clubmeeting Rope Skipping - Gent

HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
30/03/2019

Demo opleiding Rope Skipping - Berchem

DE NIEUWE VREDE - BERCHEM
14/04/2019 - 19/04/2019

Sporta sportkamp - Rope Skipping

SPORTA-CENTRUM - TONGERLO
27/04/2019 - 28/04/2019

RS - Provinciaal kampioenschap Teams B-niveau beloften en 15+ OWVL

SPORTCOMPLEX PALAESTRA - PETEGEM-AAN-DE-LEIE
28/04/2019

RS - Provinciaal kampioenschap Teams B-niveau 15+ ALVB

SPORTHAL KORTENBERG - KORTENBERG
28/04/2019

RS - Provinciaal kampioenschap Teams B-niveau beloften ALVB

SPORTHAL KORTENBERG - KORTENBERG
04/05/2019

RS - Minidemo A- en B-niveau

DE BORRE BIERBEEK - BIERBEEK
05/05/2019

RS - Provinciaal kampioenschap Teams C-niveau en I-niveau double dutch ALVB

DE BORRE BIERBEEK - BIERBEEK
05/05/2019

RS - Provinciaal kampioenschap Teams C-niveau en I-niveau double dutch OWVL

SPORTCENTRUM BEVEGEMSE VIJVERS - ZOTTEGEM
11/05/2019

RS - Democup A-B-niveau

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
19/05/2019

RS - Provinciaal kampioenschap Individueel I-niveau OWVL

SPORTCENTRUM DE PIT - BUGGENHOUT
25/05/2019

RS - Provinciaal kampioenschap Individueel I-niveau ALVB

SPORTHAL DE ARK - AARTSELAAR