11/03/2023 - 12/03/2023

DEMO - Klokke Roeland Cup

SPORTHAL BOURGOYEN - MARIAKERKE
11/03/2023 - 12/03/2023

Recreatoernooi Acro 3

SPORTHAL BERKENBOS - HEUSDEN
11/03/2023 - 12/03/2023

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTHAL "DE PONTE" - TIELT
11/03/2023

Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-TU-DMT-MT-TRA

SPORTHAL WOLFPUT - OOSTAKKER
11/03/2023 - 12/03/2023

RITMIEK - Provinciale voorronde 2 A-, B- en C-niveau <13j (OVL-WVL) + Wedstrijd 2 I-niveau

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
11/03/2023 - 12/03/2023

RS - Provinciale voorronde Teams A-niveau 16+j

SPORTHAL DE KLODDE - ZELE
11/03/2023 - 12/03/2023

TTj - Provinciale voorronde 1 A-, B- en I-niveau

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - ASSEBROEK
11/03/2023 - 12/03/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 3 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (ANT)

SPORTHAL SCHERPENSTEIN - SCHELLE
12/03/2023

GYMTOPIA - Happening 5

SPORTHAL WOLFPUT - OOSTAKKER
18/03/2023 - 19/03/2023

ACRO - Provinciale voorronde 3 C- en I-niveau

STEDELIJKE SPORTHAL EEKLO - EEKLO
18/03/2023 - 19/03/2023

TTm - Provinciale voorronde 3 A- en B-niveau

SPORTHAL RUNKST - HASSELT
18/03/2023 - 19/03/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 3 DMT A-, B-niveau (VB - ANT) + voorronde 3 DMT TU TRA I-niveau

SPORTCENTRUM TERNAT - TERNAT
25/03/2023

DANS - Dance Cup

CC STAF VERSLUYS - BREDENE
25/03/2023 - 26/03/2023

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
25/03/2023 - 26/03/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 3 Trampoline A-, B-niveau + 4 Tumbling A-, B-niveau (OVL - WVL) + TRS

SPORTHAL BERGENMEERS - DESTELBERGEN
25/03/2023 - 26/03/2023

TTj - Provinciale voorronde 2 A-, B- en I-niveau

SPORTPARK LAKERVELD - HOUTHALEN
25/03/2023 - 26/03/2023

ACRO - Provinciale voorronde 2 A- en B-niveau

STEDELIJK SPORTCENTRUM GENK - GENK
01/04/2023 - 02/04/2023

ACRO - Provinciale voorronde 4 C- en I-niveau

SPORTHAL AUGUST WYN - NIEL
01/04/2023 - 02/04/2023

Recreatoernooi Toestelturnen per ploeg

SPORTHAL DE VELDMUIS - NEDERBOELARE
01/04/2023 - 02/04/2023

RS - Belgisch kampioenschap Teams A-niveau 13+j

SPORTHAL HEKERS ZWIJNAARDE - ZWIJNAARDE
01/04/2023 - 02/04/2023

TTm - Provinciale voorronde 7 C-niveau - Geannuleerd

02/04/2023

Recreatoernooi Ritmiek

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
15/04/2023 - 16/04/2023

ACRO - Provinciale voorronde 3 A- en B-niveau

SPORTHAL BOURGOYEN - MARIAKERKE
15/04/2023 - 16/04/2023

TTm - Provinciale voorronde 4 B-niveau

GEMEENTELIJKE SPORTHAL EKSEL - EKSEL
15/04/2023

Recreatoernooi TU TRA - AT-LM

SPORTCENTRUM BEVEGEMSE VIJVERS - ZOTTEGEM
16/04/2023

DANS - Kampse Danscup

CULTUURHUIS DE ZEEPZIEDERIJ - BREE
22/04/2023 - 23/04/2023

TU TRA - Voorronde 4 DMT TU TRA I-niveau

GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM HULSHOUT - HULSHOUT
22/04/2023 - 23/04/2023

TU TRA -Vlaams Kampioenschap DMT A-, B-, I-niveau + Tumbling I-niveau + Trampoline I-niveau

GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM HULSHOUT - HULSHOUT
22/04/2023

TTm - Vlaams kampioenschap C-niveau

EVENEMENTENHAL DE SCHELP - WEVELGEM
22/04/2023 - 23/04/2023

RS - Wedstrijd 2 I-niveau Teams 9-12j

SPORTCOMPLEX PALAESTRA - PETEGEM-AAN-DE-LEIE
22/04/2023 - 23/04/2023

RITMIEK - Vlaams Kampioenschap A- en B-niveau

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
22/04/2023 - 23/04/2023

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTHAL NAZARETH - NAZARETH
22/04/2023 - 23/04/2023

Recreatoernooi Acro 4

SPORTHAL KURINGEN - HASSELT
22/04/2023

GYMTOPIA - Happening 6

SPORTHAL HOFSTADE - HEIDE - HOFSTADE
22/04/2023 - 23/04/2023

DEMO - Reinaert Cup

TOPSPORTHAL VLAANDEREN - GENT
29/04/2023 - 30/04/2023

ACRO - Vlaams Kampioenschap C- en I-niveau en W4 I-niveau 9-15 jaar

GEMEENTELIJKE SPORTHAL MERELBEKE - MERELBEKE
29/04/2023

RS - Provinciaal kampioenschap Teams B- en C-niveau 13-15j

SPORTCENTRUM 'T KAPELLEKE - HERENTHOUT
29/04/2023 - 30/04/2023

TTJ - Vlaams Kampioenschap A-, B- en I-niveau + Wedstrijd 3 I-niveau - 9 jaar

SPORTCENTRUM DE KREKEL - IZEGEM
06/05/2023 - 07/05/2023

TU TRA - Vlaams Kampioenschap Trampoline Synchroon A- en B-niveau

HEMELRIJKHAL - ESSEN
06/05/2023 - 07/05/2023

TTm - Vlaams kampioenschap A- en B-niveau*

06/05/2023 - 07/05/2023

RS - Minidemo en Democup

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
06/05/2023 - 07/05/2023

RITMIEK - Vlaams Kampioenschap C-niveau + Wedstrijd 3 I-niveau

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
06/05/2023 - 07/05/2023

TU TRA - Vlaams Kampioenschap Trampoline A-, B-niveau + Tumbling A-, B-niveau + Trampoline synchroon

HEMELRIJKHAL - ESSEN
06/05/2023 - 07/05/2023

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTHAL 1 IEPER - IEPER
06/05/2023

Recreatoernooi Rope Skipping Recrea Showteams

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
06/05/2023 - 07/05/2023

Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-TU-DMT-MT-TRA

SPORTHAL DE SCHALK - WILLEBROEK
06/05/2023 - 07/05/2023

ACRO - Vlaams Kampioenschap A- en B-niveau

SPORTHAL DE VRIJHALS - BREENDONK
13/05/2023 - 14/05/2023

Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-TU-MT

SPORTHAL KRIEKEPUTTE - KIELDRECHT
13/05/2023 - 14/05/2023

TU TRA - Vlaams Kampioenschap Tumbling, Trampoline, DMT C-niveau + Team Cup Tumbling

SPORTHAL DE STORMMEEUW - KNOKKE-HEIST
13/05/2023 - 14/05/2023

TU - Team Cup TU

SPORTHAL DE STORMMEEUW - KNOKKE-HEIST