CV Florian Landuyt

DisciplinesToestelturnen jongens
SchoolOdissee Gent
OpleidingMechanisch ontwerp- en productietechnologie
IdoolFabian Hambüechen
Favoriete toestelbrug
Hobby'sTurnen
Doeldeelnemen aan de Olympische Spelen
Geboortedatum10/05/1996
Gestart op5 jaar
CoachesGerard Speerstra
TopsportcentrumTopsportschool Gent
Trainingsuren28 - 30
 

Palmares

Wedstrijd Categorie Jaar Plaats Score Stad
NK (selectiewedstrijd OS) Senioren 2016 ZILVER 85.000 Rotterdam (NED)
BK Senioren 2016 10 - zonder grond-sprong 55.300 Gent
WK Senioren 2015 24 85.200 Glasgow (GBR)
Interland NL-BE-IT Senioren 2015 8 83.500 Heerenveen (NED)
Interland BE-IT Senioren 2015 ZILVER 84.900 Cagliari (ITA)
EK Senioren 2015 25 81.280 Montpellier (FRA)
BK Senioren 2015 BRONS 82.150 Malmedy
EK Junioren 2014 BRONS - sprong 14.466 Sofia (BUL)
EK Junioren 2014 5 - allround 82.131 Sofia (BUL)
EK Junioren 2014 7 - team 241.185 Sofia (BUL)
BK Junioren A 2014 GOUD 82.599 Lauwe
Interland BE-FR Junioren 2013 GOUD 81.300 FR Calais
BK Junioren 2013 GOUD 82.100 Malmedy
EYOF Junioren 2013 4 - allround 81.800 Utrecht (NED)
EYOF Junioren 2013 5 - team Utrecht (NED)
Sidijk Gymnastics Tournament Junioren 2013 GOUD 80.750 Heerenveen (NED)
EK Junioren 2012 5 - team 244.662 Montpellier (FRA)
BK Junioren 2012 GOUD 83.300 Sint-Niklaas
Tournoi int. de Pas-de-Calais Junioren A 2011 GOUD 80.130 Arques (FR)
8th Austrian Future Cup 2011 Junioren A 2011 9 73.900 Linz (AUT)
Wase Gymcup Junioren A 2011 GOUD 79.850
Tournoi int. de Pas-de-Calais Junioren A 2011 GOUD - team Arques (FR)
London Open Junioren 2011 21 - allround 70.650 Londen (GBR)
VK Junioren 2011 ZILVER 77.600
BK Junioren 2011 7 75.500
Memoriál Jana Gajdose Beloften A 2010 ZILVER 75.050 Brno (CZE)
Int. tornooi Future Cup 1996-1998 2010 9 - allround 71.450 Linz (AUT
Int. tornooi Future Cup 1993-1992 2010 4 - team 220.200 Linz (AUT)
Rheintalcup Beloften A 2010 23 70.450 Widnau (SUI)
London Men's Open Beloften A 2010 14 67.700 London (GBR)
VK Beloften A 2010 ZILVER 74.950
Wase Gymcup Beloften A 2010 3 76.450
BK Beloften A 2010 4 73.300
PV OVL Beloften A 2009 GOUD 75.050
Memorial Jana Gajdose Miniemen A 2008 GOUD - team Brno (CZE)
PV OVL Miniemen A 2008 ZILVER 91.599
VK Miniemen A 2008 GOUD 98.599
BK Miniemen A 2008 ZILVER 99.200
Wase Gym Cup Miniemen A 2008 20 66.700
Memorial Jana Gajdose Miniemen A 2008 8 72.000 Brno (CZE)
Wase Gym Cup Miniemen A 2008 22 59.900
VK Benjamins IIA 2007 7
BK Benjamins IIA 2007 7 80.450