2020 WHAT A YEAR!

Elien Van Deynse   ‐  Zaterdag 26 dec 2020   ‐   Tweet

#wearegymEen speciaal, maar memorabel jaar

2020 Is bijna voorbij. Een vreemd, moeilijk en speciaal jaar loopt op z'n einde. We blikken samen terug op dit jaar!

Dit jaar staan ongetwijfeld in ons geheugen gegrift. Wat begon als veelbelovend, eindigde in mineur. Gelukkig toonde onze sport-community dat ze sterker zijn dan het virus en doken er uit alle hoeken sportinitiatieven op. Onze clubs en al onze leden toonden dat de liefde voor de sport zo groot is dat deze op eender welke plek kon beoefend worden. De vele filmpjes vanuit jullie kot waren hartverwarmend. 

Laten we samen terugblikken op enkele hoogtepunten van onze leden!

Reacties op dit bericht

Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen