Algemene vergadering verkiest Bestuursorgaan Gymfed

Delphine Gosseye   ‐  Zondag 27 mrt 2022   ‐   Tweet

#wearegym

Zondag 27 maart vond in Zemst de Algemene Vergadering van Gymfed plaats. Naast onder andere het huldigen van onze clubs, toelichten van de actieplannen en begroting 2022 werd ook het Gymfed-bestuursorgaan tot 2024 verkozen.

Na 2 jaar digitaal vergaderen en samenkomen, keken we er enorm naar uit om onze voorzitters en bestuurders opnieuw in levende lijve te ontmoeten op de jaarlijkse Algemene Vergadering. Algemeen manager Ilse Arys loodste de vergadering door de verschillende agendapunten waar ondermeer het financieel verslag 2021 en de begroting 2022 werden goedgekeurd. Hiernaast werden de actieplannen voor 2022 voorgesteld en stelden de kandidaat-bestuurders voor het Gymfed Bestuursorgaan zichzelf voor. De 57 aanwezige clubs gaven de nieuwe ploeg unaniem het vertrouwen om de volgende beleidsperiode aan te gaan.

Herbekijk hier de presentatie

Bestuursorgaan Gymfed tot 2024:

 • Peter Frederickx - Voorzitter
 • Paul Standaert - Ondervoorzitter
 • Peter Kopydlowski - Financieel beheerder
 • Kurt Moens - Bestuurder
 • Rosy Taeymans - Bestuurder
 • Ilse Vanhoorelbeke - Bestuurder
 • Tom Vlaeminck - Bestuurder
 • Lynn Van den Berghe - Bestuurder
 • Tom Van Hauwaert - Bestuurder
 • Jimmy Van Moer - Bestuurder
 • Ilse Arys - Algemeen manager Gymfed
 • Tim Moriau - Topsportmanager Gymfed

Meer over het Gymfed-bestuursorgaan

De 3 herverkozen leden van het bestuursorgaan Gymfed:
Tom Van Hauwaert - Lynn Van den Berghe - Peter Kopydlowski

  Samen met de aanwezige clubs blikten we terug op de hoogtepunten van het afgelopen sportseizoen 2021. Heel wat sportieve successen en hoogtepunten voor onze sporters waar we als federatie enorm fier op zijn!


  Aan het einde van de vergadering werden de clubs gehuldigd die dit jaar of vorig jaar een jubileumverjaardag mogen vieren. 

  2021

  25 jaar

  50 jaar

  75 jaar

  100 jaar

  2022

  25 jaar

  50 jaar

  100 jaar

  125 jaar


  Het volledige Gymfed-team kijkt er naar uit om samen met onze clubs zoveel mogelijk mensen in elke fase van hun leven aan gymnastiek te laten doen!

  Reacties op dit bericht

  Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen