Behaalde Belgische medailles op EK, WK, World Games en European Games

Inge Doens   ‐  Dinsdag 29 sep 2009   ‐   Tweet
Noémie Lammertyn & Lore Vanden Berghe winnen ZILVER op de World Games in Polen in 2017


Volgende Belgische acrogymnasten behaalden medailles op Europese, Wereldkampioenschappen, World Games en de eerste European Games in 2015 in Baku!


Formatie + club
Behaalde medaille
Jaar


WK senioren


  • Aline Vanden Weghe en Elke Van Maldegem
    (Sportac 86 Deinze)
BRONS (tempo)
2000
  • Philippe Van Vynckt en Kenny Dewulf
    (Sportac 86 Deinze)
ZILVER
2001
  • Tatjana De Vos en Florence Henrist
    (Sportac 86 Deinze)
ZILVER
2008
  • Tatjana De Vos en Florence Henrist -
    Menno Vanderghote en Julie Van Gelder
    Corinne Van Hombeeck, Maaike Croket
    en Soen Geirnaert
BRONS (team
)
2008
  • Sanne Van Overberghe, Lara Schollier
    en Camille Van Betsbrugge
    (Sportac Deinze)
ZILVER
2012
  • Laure De Pryck en Nicolas Vleeshouwers
    (Sportac Deinze)
GOUD
2012
  • Kaat Dumarey, Julie Van Gelder
    en Ineke Van Schoor
    (WIK Oostende, Wild Gym en Ambitious Pro Gymnastics)
BRONS
2014
  • Nikki Snel en Eline De Smedt
    (Sportac Deinze en Infinity)
GOUD
2014
  • Natascha Van Es en Laurie Philpott
    (Ambitious Pro Gymnastics)
BRONS
2016
  • Arne Van Gelder en Vincent Casse
    (Wild Gym en Gymclub VGL Niel)
ZILVER
2016

  • Kaat Dumarey, Julie Van Gelder
    en Ineke Van Schoor
    Nikki Snel en Eline De Smedt
    Yana Vastavel en Solano Cassamajor
BRONS
2017
  • Marte Snoeck en Bram Röttger (Sportac Deinze - Volharding Boom)
BRONS 2018



WK junioren

  • Aline Vanden Weghe en Elke Van Maldegem
    (Sportac Deinze)


ZILVER (allround)
ZILVER (tempo) BRONS (balans)
1999
  • Nikki Snel en Eline De Smedt
    (Sportac Deinze en MBK-Gym)
BRONS
2010



EK senioren



  • Els De Jaeger, Ann Van Maldeghem
    en Mariska Willems
    (Sportac Deinze)
BRONS
1988
  • Francis Snauwaert en Julie Tsjoen
    (Sportac Deinze)
BRONS (allround)
BRONS (tempo)
BRONS (balans)
1991
  • Sally Van Renterghem, Patricia Voet
    en Sofie De Mey
    (Sportac Deinze)
BRONS (allround)
BRONS (balans)
1993
  • Patrick Floren en Bart Andries
    (Prutske Kapellen)
BRONS
1993
  • Gretel Leroy en Evelyne Verleye
    (Sportac Deinze)
BRONS (tempo)
1993
  • David Maes en Kim Van Waes
    (Athena Destelbergen)
BRONS (balans)
1995
  • Kaat Croubels en Tine Dewaele
    (Sportac Deinze)
BRONS (allround) BRONS (balans)
1996
  • Kaat Croubels en Tine Dewaele
    (Sportac Deinze)
BRONS
1999
  • Corinne Van Hombeeck, Maaike Croket
    en Soen Geirnaert
    (Ambitious Pro Gymnastics)
BRONS
2007
  • Corinne Van Hombeeck, Maaike Croket
    en Eloïse Vanstaen
    (Ambitious Pro Gymnastics)
BRONS (tempo)
BRONS (balans)
2009
  • Tatjana De Vos en Florence Henrist
    (Sportac Deinze)
BRONS (balans
2009
  • Menno Vanderghote en Julie Van Gelder
    (Sportac Deinze en Wild Gym)
GOUD (allround)
ZILVER (tempo) GOUD (balans)
2009
  • Sanne Van Overberghe, Lara Schollier
    en Camille Van Betsbrugge
    (Sportac Deinze)
ZILVER (allround) ZILVER (tempo)
2011
  • Nikki Snel en Eline De Smedt
    (Sportac Deinze en Infinity)
ZILVER (allround) GOUD (tempo)
2013
  • Julie Van Gelder, Ineke Van Schoor
    en Kaat Dumarey
    (Wild Gym, Ambitious Pro Gymnastics
    en WIK Oostende)
GOUD (allround)
ZILVER (tempo) GOUD (balans)
2015
  • Arne Van Gelder en Vincent Casse
    (Wild Gym en Gymclub VGL Niel)
GOUD (allround)
BRONS (tempo)
ZILVER (balans)
2015
  • Noémie Lammertyn & Lore Vanden Berghe (Sportac Deinze)
ZILVER (allround)
ZILVER (tempo)
ZILVER (balans)
2017
  • Kilian Goffaux (Sportac Deinze) & Robin Casse (VGL Niel)
ZILVER (allround)
ZILVER (balans)
GOUD (tempo)
2017

EK junioren

  • Aline Vanden Weghe en Elke Van Maldegem
    (Sportac Deinze)

BRONS (allround) BRONS (tempo)

2000
  • Charlotte Haers en Seema Piens
    (Sportac Deinze)
GOUD
2002
  • Menno Vanderghote en Anissa Vanoutrijve
    (Sportac Deinze)
BRONS
2003
  • Sam Pauwels en Julie Van Gelder
    (Art Gym en Wild Gym)
GOUD
2007
  • Chloë Alliët, Tatjana De Vos
    en Florence Henrist
    (Sportac Deinze)
ZILVER
2007
  • Lara Schollier, Sanne Van Overberghe
    en Ineke Van Schoor
    (Sportac Deinze en Ambitious Pro Gymnastics)
ZILVER (balans)
2009
  • Nicolas Vleeshouwers en Laure De Pryck
    (Sportac Deinze)
GOUD (allround)
GOUD (tempo) GOUD (balans)
2011
  • Nikki Snel en Eline De Smedt
    (Sportac Deinze en Gymfinity)
BRONS (allround)
GOUD (tempo)
BRONS (balans)
2011
  • Julie Van Gelder, Ineke Van Schoor
    en Laure Maes
    (Wild Gym, Ambitious Pro Gymnastics
    en Zeestern Immaculata)
GOUD (tempo)
BRONS (balans)
2011
  • Solano Cassamajor en Yana Vastavel
    (Ambitious Pro Gymnastics)
ZILVER (allround)
BRONS (balans)
2015
  • Marte Snoeck (Sportac Deinze) & Bram Röttger (Volharding Boom)
GOUD (balans)
GOUD (tempo)
ZILVER (allround)
2017

World Games

  • Sally Van Renterghem, Patricia Voet
    en Sofie De Mey
    (Sportac Deinze)
BRONS
1993
  • Kaat Croubels en Tine Dewaele
    (Sportac Deinze)
BRONS (allround)
BRONS (balans)
1997
  • Hans Lismonde en Eline Van Casteren
    (Prutske Kapellen)
BRONS (tempo)
1997
  • Aline Vanden Weghe en Elke Van Maldegem
    (Sportac Deinze)
ZILVER
2001
  • Yves Vander Donckt en Tiffany Cuyt
    (Sportac Deinze)
ZILVER
2005
  • Tatjana De Vos en Florence Henrist
    (Sportac Deinze)
GOUD 2009
  • Menno Vanderghote en Julie Van Gelder
    (Sportac Deinze en Wild Gym)
ZILVER 2009
  • Laure De Pryck en Nicolas Vleeshouwers
    (Sportac Deinze)
BRONS 2013

  • Noémie Lammertyn en Lore Vanden Berghe (Sportac Deinze)
ZILVER 2017
  • Kilian Goffaux (Sportac Deinze) en Robin Casse (VGL Niel)
BRONS 2017

European Games

  • Julie Van Gelder, Ineke Van Schoor
    en Kaat Dumarey
    (Wild Gym, Ambitious Pro Gymnastics
    en WIK Oostende)
GOUD (allround)
GOUD (tempo) GOUD (balans)
2015
  • Solano Cassamajor en Yana Vastavel
    (Ambitious Pro Gymnastics)
ZILVER (allround) ZILVER (tempo)
ZILVER (balans)
2015

Reacties op dit bericht

Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen