Geslaagden jurycursus Trampoline en DMT

Els Coppieters   ‐  Woensdag 5 okt 2022   ‐   Tweet


De jurycursussen en de bijhorende examens en herexamens Trampoline en DMT zijn afgelopen. Onderstaande juryleden slaagden en behaalden een (nieuw) jurybrevet:

Trampoline

  • Wissekerke Martin TK DEUGD EN MOED EKEREN vzw categorie II
  • Van Maele Febe KON. TURNKRING RUST ROEST BRUGGE categorie III
  • De Grave Fien DES BEVEREN categorie IV
  • De Valkenaere Nina TURNCLUB ATLETIKA GENT categorie IV
  • Demoen Lennart FLIK FLAK ZAFFELARE categorie IV
  • Devos Yaron STEEDS IN FORM OOIGEM categorie IV
  • Grymonprez Sarah GYMCLUB ALTIS EEKLO categorie IV
  • Ingels Kyara GYMCLUB ALTIS EEKLO categorie IV
  • Mariman Yuna GYMCLUB ALTIS EEKLO categorie IV
  • MINTIENS Eva KON. DIESTSE TURNKRING categorie IV
  • Mol Zoë STEEDS IN FORM OOIGEM categorie IV
  • Raschke Sebastian LEEUWSE DANS- EN GYMCLUB categorie IV
  • Regelbrugge Julie GYMCLUB ALTIS EEKLO categorie IV
  • Rottey Femke GYMCLUB ALTIS EEKLO categorie IV
  • Sabwisa Benjamin Ben Kati LEEUWSE DANS- EN GYMCLUB categorie IV
  • Seurinck Michèle STEEDS IN FORM OOIGEM categorie IV
  • Severeyns Louise KON. DIESTSE TURNKRING categorie IV
  • Stynen Hanne AKTIVA BERENDRECHT categorie IV
  • Tanghe Elouise VASTE VUIST LAUWE categorie IV
  • Van Acker Els DES BEVEREN vzw categorie IV
  • Van Craenenbroeck Hannah STERK EN LENIG DRONGEN categorie IV
  • Van Dam Tiffany LEEUWSE DANS- EN GYMCLUB categorie IV
  • Vandenbosch Kjell Luka LEEUWSE DANS- EN GYMCLUB categorie IV
  • Vandevelde Lien STEEDS IN FORM OOIGEM categorie IV
  • Viaene Kato FLIK FLAK ZAFFELARE categorie IV

Dubbele Minitrampoline

    • Botte Zoé KON. TURNKRING RUST-ROEST BRUGGE categorie II
    • De Jonge Lidewij GYMNA LANDEGEM vzw categorie III
    • Ryckaert Thibo GYMCLUB WAARSCHOOT vzw categorie III
    • Toth Robby GYMCLUB TERNAT vzw categorie III
    • Van Craenenbroeck Hannah STERK EN LENIG DRONGEN categorie III
    • Van Tornhout Jelle GYMNA LANDEGEM vzw categorie III
    • Vanbiervliet Yana KON. TURNKRING RUST ROEST BRUGGE categorie III
    • Vandroogenbroeck Otto GYMCLUB TERNAT vzw categorie III
    • Verkeste Sharon GYMCLUB WAARSCHOOT vzw categorie III
    • Buyck Ellen GO4GYM categorie IV
    • Cologne Lotte KON. DIESTSE TURNKRING categorie IV
    • Cools Joni VERTO PUURS categorie IV
    • Coumans Yliana FLIK FLAK ZAFFELARE categorie IV
    • De Boe Elena WILD GYM categorie IV
    • De Valkenaere Nina TURNCLUB ATLETIKA GENT categorie IV
    • Demoen Lennart FLIK FLAK ZAFFELARE categorie IV
    • Devos Yaron STEEDS IN FORM OOIGEM categorie IV
    • Hermans Lauke KON. DIESTSE TURNKRING categorie IV
    • Pauwels Nina DES BEVEREN vzw categorie IV
    • Pilkis Jokubas GYMCLUB TERNAT vzw categorie IV
    • Seurinck Michèle STEEDS IN FORM OOIGEM categorie IV
    • Stynen Hanne AKTIVA BERENDRECHT categorie IV
    • Swiggers Fien KON. DIESTSE TURNKRING categorie IV
    • Tiebout Pierre GYM KNOKKE-HEIST vzw categorie IV
    • Tijsmans Sarah AKTIVA BERENDRECHT categorie IV
    • Van Acker Els DES BEVEREN vzw categorie IV
    • Van de Ven Patsy AKTIVA BERENDRECHT categorie IV
    • Van den broeck Jarich VERTO PUURS categorie IV
    • Vandenborre Sien GO4GYM categorie IV
    • Vandevelde Lien STEEDS IN FORM OOIGEM categorie IV
    • Vanhoof Quinten TURNKRING DE GIERTJES categorie IV
    • Versigghel Jente STERK EN LENIG DRONGEN categorie IV


    PROFICIAT! Tot binnenkort aan de jurytafel!

    Alle deelnemers krijgen hun gedetailleerde resultaten per mail toegestuurd.

    Reacties op dit bericht

    Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen