Geslaagden jurycursus Acro 2021

Jean Herrel   ‐  Dinsdag 23 nov 2021   ‐   Tweet


De jurycursus en alle examens acro zijn afgelopen.

Onderstaande juryleden slaagden en behaalden een nieuw jurybrevet

Categorie I:

  • PEETERS MIKE - FLIK FLAK ZAFFELARE

Categorie II:

  • DE JONGE ELINE - FLIK FLAK ZAFFELARE
  • VAN ETTEN HANNE - ART GYM
  • VANDE NESTE BRECHT - GYMCLUB WAARSCHOOT VZW

Categorie III:

  • BRESSELEERS JADE - ART GYM
  • DE BOCK LORE - TK EDELWEISS STABROEK VZW
  • DRIESEN ANKE - ART GYM
  • PIGEOLET JULIEN - TK WERCHTER
  • RÖTTGER BRAM - TK WERCHTER
  • SCHREYEN JOLIEN - TC OLYMPIA OOSTERZELE VZW
  • SIMONS SANNE - TK WERCHTER
  • VAN HEGHE YASMINE - TC OLYMPIA OOSTERZELE VZW
  • VANTOURNHOUT MAXIME - ART GYM
  • VERSTREPEN NOOR - ART GY

Categorie IV:

  • AERSSENS ANOUCHKA - RAP & VRANK EVERGEM
  • ANTHOON JONAS - TK WERCHTER
  • BANGELS ROBBE - TURNKRING ALKEN VZW
  • BIELEN FIEN - GYM 90 BERINGEN
  • BOTT ELISA - ART GYM
  • BRESSELEERS KARLIEN - KLIMOP RT MERKSEM
  • COPPENS EMMA - EXCELSIOR EPPEGEM
  • CREMERS VALERIE - TURNCLUB DE EIK LOMMEL VZW
  • DE BOCK CATO - OTM GENT VZW
  • DE CLERCQ NELE - GYMNO VZW KIELDRECHT
  • DE FEYTER TINE - TC OLYMPIA OOSTERZELE VZW
  • DE RAEVE LAURE - TURNCLUB OLYMPIA MERELBEKE VZW
  • DE SMEDT ELINE - GYMFINITY
  • DESMEDT ARNE - ART GYM
  • FOUBERT IRIS - GYMFINITY
  • GEERS LORE - ART GYM
  • GIJSENS ARANKA - TURNKRING ALKEN VZW
  • GOOSSENS BEAU - GYMNASTICA VZW OUD-TURNHOUT
  • GOOSSENS LAUREN - TURNCLUB OLYMPIA MERELBEKE VZW
  • KEYNGAERT HANNE - STERK EN LENIG DRONGEN
  • KNAEPKENS ELKE - TK EDELWEISS STABROEK VZW
  • KULA GIZEM - OTM GENT VZW
  • NEUDAKH YANA - GYMPIC NEVELE
  • SCHOONJANS FRANNE - BLAUWPUT OMNISPORT
  • SIMONS MAGALI - TK EDELWEISS STABROEK VZW
  • SLEURS TIANY - TK OLYMPIA ZONHOVEN VZW
  • UYTTERSCHAUT AMBER - OTM GENT VZW
  • VAN BOGAERT SANDRINE - GYMCLUB WAARSCHOOT VZW
  • VAN GORP JANTHE - KLIMOP RT MERKSEM
  • VAN HEEGDE AXELLE - TC OLYMPIA OOSTERZELE VZW
  • VAN LAECKE DANTE - GYMPIC NEVELE
  • VANDEREYKEN ROOS - ART GYM
  • VANTOURNHOUT MAXIME - ART GYM
  • VER ELST WOUT - ZEESTERN IMMACULATA VZW
  • VERHEES MARLEY - TURNCLUB DE EIK LOMMEL VZW
  • VERHOYE HELEN - OTM GENT VZW
  • VERLINDEN JANA - TURNCLUB ATHENA
  • VRANKEN KATO - TK DEUGD EN MOED EKEREN VZW
  • WAUTERS GREET - GYMCLUB VGL NIEL
  • WELLENS YENTEL - WILLEN IS KUNNEN HEMIKSEM
  • WILLEMS NINAH - GYM 90 BERINGEN


PROFICIAT!

Alle deelnemers krijgen hun gedetailleerde resultaten per mail toegestuurd.

Reacties op dit bericht

Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen