Geslaagden jurycursus Acro 2022

Jean Herrel   ‐  Dinsdag 29 nov 2022   ‐   Tweet


De jurycursus en de eerste twee examens acro zijn afgelopen.

Onderstaande juryleden slaagden en behaalden een nieuw jurybrevet

    Categorie II:

    • VAN LINDEN Floriaan - AMBITIOUS PRO GYMNASTICS

    Categorie III:

    • DAELEMANS Jill - ACRO II GYM vzw
    • DE SCHINCKEL Ynke - K.T. AALST
    • DE WEVER Simon - TK WERCHTER
    • RAUS Jonas - GYMFINITY
    • STASSENS Berenice - TURNCLUB DESEM-HAROP GENK
    • STASSENS Charrelle - TURNCLUB DESEM-HAROP GENK
    • VERMEERSCH Michelle - TC OLYMPIA OOSTERZELE vzw 
    • WARSON Lien - WILD GYM

    Categorie IV:

    • BASTIAENS Ian - GYMCLUB VGL NIEL 
    • BERNAERTS Luka - ART GYM
    • BEX Aron - WILD GYM
    • BIELEN Marthe - GYM 90 BERINGEN
    • BROUWERS Hannelore - EXCELSIOR EPPEGEM
    • CANTERS Aukje - RITMICA vzw
    • DAELEMANS Yorben - ACRO II GYM vzw 
    • DE POORTER Lynn - TURNCLUB OLYMPIA MERELBEKE vzw
    • DE SMET Demi - K.T. AALST
    • DE WEVER Simon - TK WERCHTER 
    • DEBAERE Sharissa - GYM DIVERTI
    • FERRANTE Eva - TURNCLUB OLYMPIA MERELBEKE vzw
    • GABRIEL Jirka - GYMCLUB WAARSCHOOT vzw
    • GRYMONPREZ Hannah - GYMCLUB ALTIS EEKLO 
    • GRYMONPREZ Sarah - GYMCLUB ALTIS EEKLO
    • HENDRICKX Chloé - GYM 90 BERINGEN
    • HEYNDRIKX Heike - GYMCLUB ALTIS EEKLO 
    • IEVEN Charlotte - TURNCLUB DESEM-HAROP GENK
    • IMSCHOOT Willemeijn - GYMCLUB ALTIS EEKLO
    • JANSSENS Eline - GYM WESTERLO
    • KNAPEN Sofie - TURNCLUB DESEM-HAROP GENK
    • LAUREYS Leoniek - TURNCLUB ATHENA
    • LAUWERS Morgane - GYMCLUB FLINK & FRIS vzw ROESELARE 
    • LIPPENS Febe - GYMCLUB ALTIS EEKLO
    • MARAI Liesbeth - TURNCLUB DESEM-HAROP GENK
    • MASSCHO Kyara - GYMCLUB ALTIS EEKLO 
    • MATTHEESSENS Majlen - AMBITIOUS PRO GYMNASTICS
    • MEBIS Jade - TURNKRING ALKEN vzw 
    • MOTMANS Kato - TK STA PARAAT-P.H.H. HASSELT vzw
    • NIJS Pauline - TURNCLUB DE EIK LOMMEL vzw 
    • OTTOY Ruth - TC OLYMPIA OOSTERZELE vzw
    • PAELINCK Julie - GYMPIC NEVELE
    • PLUCKERS Birthe - GYM 90 BERINGEN 
    • QUIVREUX Aukje - GYMCLUB ALTIS EEKLO
    • RAUS Jonas - GYMFINITY
    • ROEGIERS Jolien - GYMCLUB WAARSCHOOT vzw
    • SEGERS Jessie - TK STA PARAAT-P.H.H. HASSELT vzw 
    • SIMONS Fleur - TURNKRING ALKEN vzw
    • SMEETS Jelle - TURN-OP OPGLABBEEK 
    • TERNEST Silke - RITMICA vzw
    • TOELANTS Hannelore - GYM WESTERLO 
    • VAN DEN BOSSCHE Amber - GYMCLUB ALTIS EEKLO 
    • VAN DER AUWERA Tiska - TK WERCHTER
    • VAN HURCK Sien - TURNCLUB ATHENA
    • VAN ROYEN Laura - GYMNO vzw KIELDRECHT 
    • VAN STEENBERGE Jasmine - K.T. AALST
    • VANDEWALLE Febe - TC OLYMPIA OOSTERZELE vzw
    • VANDERHEYDEN Jutta - TURNCLUB DE EIK LOMMEL vzw 
    • VANHAUWENHUYSE Amelie - GYMCLUB ALTIS EEKLO
    • VANHERCK Laura - GYM WESTERLO 
    • VERBAENEN Alexander - GYMCLUB VGL NIEL
    • VERHAEGHE Griet - TK OLYMPIA ZONHOVEN vzw
    • VEREECKE Kiara - GYMCLUB WAARSCHOOT vzw
    • VERSLUYS Silke - GYMCLUB WAARSCHOOT vzw
    • VERSTRAETE Saar - GYMPIC NEVELE 
    • VLIEGEN Lenne - TURNCLUB DESEM-HAROP GENK
    • VRANKEN Wietske - TK STA PARAAT-P.H.H. HASSELT vzw
    • VRINTS Charlotte - ESTHETICA GYMTEAM
    • WALLAYS Marie - PRO PATRIA WIJGMAAL
    • WINDMOLDERS Frauke - TURNKRING ALKEN vzw


    PROFICIAT!

    Alle deelnemers krijgen hun gedetailleerde resultaten per mail toegestuurd.

    Reacties op dit bericht

    Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen