GymBIEB & Documenten - een handige gymfed-tool

Elien Van Deynse   ‐  Dinsdag 24 nov 2020   ‐   Tweet

#weraegym

Handige Gymfed-tools waarvan je nog niet wist dat ze bestonden

Ben jij al ingelogd in 'Mijn Gymfed'? Via je persoonlijk profiel ontdek je tal van Gymfed-tools die speciaal ontwikkeld werden voor onze clubs, leden, juryleden en trainers. Super handig voor een vlot en gymtastisch sportjaar, ontdek ze snel!

GymBIEB en Documenten

Voor wie? - Clubs & Trainers

Met meer dan 900 files in de GymBIEB (literatuur) en 800 bij documenten (sporttechnisch) bieden we als federatie onze clubs en trainers een uitgebreid aanbod aan sporttechnische ondersteuning. 

Ben je op zoek naar jurycursussen, technische reglementen, de algemene richtlijnen of juryformulieren? Dan kan je terecht bij de 'Documenten'. Eerder op zoek naar cursussen van het Kaderweekend of andere literatuur die je helpt bij het aanleren van elementen? Dan kan je terecht in de GymBIEB. Neem zeker een kijkje!

> De handleiding kan je hier raadplegen.

Reacties op dit bericht

Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen