Gymfed-tool uitgelicht - De trainers app

Elien Van Deynse   ‐  Maandag 5 okt 2020   ‐   Tweet

#wearegym

Ben jij al ingelogd in 'Mijn Gymfed'? Via je persoonlijk profiel ontdek je tal van Gymfed-tools die speciaal ontwikkeld werden voor onze clubs, leden, juryleden en trainers. Super handig voor een vlot en gymtastisch sportjaar. Vandaag lichten we de trainers app uit!

DE TRAINERS APP

Voor wie? - Club & Trainers

De Trainersapp is de enige tool die niet onder 'Mijn Gymfed' staat. Je dient hem namelijk zelf te downloaden (dit kan hier). Deze handige app staat ter beschikking van onze clubs en trainers en is GRATIS tot en met oktober. Je gebruikt hem gemakkelijk op je smartphone, tablet of computer. Daarna kost de app max 250 euro per jaar.

De app is gekoppeld met het Ledenbeheer van de federatie en geeft live data weer. Geef je trainingsuren in, ontdek alle info over de leden in je groep, raadpleeg rapporten over belangrijk data ...

> Alle info vind je hier.

Of bekijk de tutorial hieronder

Meer handige Gymfed-tools ontdekken? Klik hier!

Reacties op dit bericht

Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen