Jury gezocht & gevonden - een handige Gymfed-tool

Elien Van Deynse   ‐  Dinsdag 13 okt 2020   ‐   Tweet

#wearegym

Jury gezocht/ gevonden
Jury gezocht/ gevonden

Verzeker je groep op elke wedstrijd van voldoende juryleden

Ben jij al ingelogd in 'Mijn Gymfed'? Via je persoonlijk profiel ontdek je tal van Gymfed-tools die speciaal ontwikkeld werden voor onze clubs, leden, juryleden en trainers. Super handig voor een vlot en gymtastisch sportjaar. Voldoende juryleden vinden voor alle wedstrijden blijft elk jaar geen gemakkelijke opdracht. Daarom lanceerde Gymfed enkele jaren geleden de tool 'Jury gezocht & gevonden'.

Jury gezocht/gevonden

Ik zoek een jurylid

Heel wat clubs struikelen elk jaar over het aantal juryleden die dienen te jureren op de verschillende wedstrijden. Om dit probleem voor onze clubs op te lossen lanceerde Gymfed de tool 'jury gezocht & gevonden'. Een handige tool om een jurylid opgave uit te wisselen! Je vind hem onder 'Mijn Gymfed' in de linkerkolom.

Ik ben vrij om te jureren

Maar ook andersom werkt de formule. Ben je een jurylid in hart en nieren en wil je zoveel mogelijk jureren? Dan kan je je via de tool opgeven als 'vrij om te jureren' en kunnen clubs die minder juryleden in hun bestand hebben jouw contacteren. WIN WIN!

Hoe werkt het?

  • Ga naar 'Mijn Gymfed' en klik in de linkerkolom door naar 'juryleden gezocht & gevonden'
  • Lanceer een nieuwe oproep en vul alle wedstrijdinfo correct in
  • Wacht tot een andere club/jurylid reageert op jouw oproep

Of bekijk hier de HANDLEIDING!

Heb je dus juryleden te weinig of ben je zelf een fervent jurylid? Rep je dan snel naar de pagina en plaats een oproep!

Reacties op dit bericht

Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen