Gymfed Clubapp gelanceerd - bekijk de webinar

Elien Van Deynse   ‐  Dinsdag 28 feb 2023   ‐   Tweet

#gymfedclubapp

Alles wat je moet weten over de nieuwe Gymfed Clubapp

Op 28 februari 2023 om 20 uur stelden we jullie onze nieuwe Gymfed Clubapplicatie voor, de opvolger van het vertrouwde Ledenbeheer. Tijdens een korte tutorial van ongeveer 15 minuten maakten we jullie wegwijs doorheen de applicatie.

Zoals jullie weten werd de lancering enige tijd geleden uitgesteld, en nu is het moment eindelijk daar, de Gymfed Clubapp gaat online!

Wat is de Gymfed Clubapp?

Een gratis tool voor alle Gymfed-clubs om de ledenadministratie te vervolledigen. Op 28 februari stellen we jullie de eerste module voor die vooral gericht is naar inschrijven van leden, het beheren van de trainingsgroepen en het versturen van de attesten van de mutualiteiten.
Via de rubriek 'Rapportage' krijgt de club inzage in het 'Clubrapport' en kan de beschikbare data in handige lijsten gedownload worden.

Wanneer kan ik de Clubapp gebruiken?

Vanaf 1 maart kunnen de clubs zelf aan de slag in deze nieuwe Gymfed Clubapp.

Volgt er nog een opleiding?

Heb je nood aan extra uitleg bij het gebruik van de Clubapp? Bekijk onderstaande korte tutorial van ongeveer 15 minuten waarin we je wegwijs maken doorheen de applicatie.


Waar kan ik terecht met mijn vragen?

In de Gymfed Clubapp werd een online helpdesk verwerkt. Heb je over een bepaalde pagina/functionaliteit een vraag?
De handleiding werd verwerkt in de tool.

FAQ

Ontdek hier de meest gestelde vragen

Zet je vraag op mail

Toch nog vragen, bedenkingen of een probleem? Dan kan je terecht bij onze helpdesk leden@gymfed.be.