Nieuwe juryleden Trampoline en DMT

Els Coppieters   ‐  Maandag 30 nov 2020   ‐   Tweet


Na de cursus, het examen en het herexamen Trampoline en Dubbele Minitrampoline behaalden volgende juryleden een eerste of hoger brevet.

TRAMPOLINE

Naam Voornaam Club Categorie
Vandamme Kevin TURN AROUND BIERBEEK categorie I
De Groote Benoit TURNCLUB ATLETIKA GENT categorie II
Leman Margo TURNKRING TEN GAERDE categorie II
Verspeelt Kyara TURNCLUB ATLETIKA GENT categorie II
Botte Zoé KON. TURNKRING RUST-ROEST BRUGGE categorie III
Denolf Katia WIK OOSTENDE categorie III
Goossens Michael KON. TURNKRING RUST-ROEST BRUGGE categorie III
Hubrecht Leni TURNKRING TEN GAERDE categorie III
Beyers Tijl GYMNA LANDEGEM vzw categorie IV
Boeckx Kaat TURNKRING DE GIERTJES categorie IV
Bonne Jonas FLIK FLAK ZAFFELARE categorie IV
Braham Lori DE GYMPIES vzw HOEILAART categorie IV
De Graef Jinte TURNKRING OOSTAKKER categorie IV
De Groote Leen TURN AROUND BIERBEEK categorie IV
De Jonge Jorian GYMNA LANDEGEM vzw categorie IV
De Jonge Lidewij GYMNA LANDEGEM vzw categorie IV
Delobelle Ilse GYMCLUB TERNAT vzw categorie IV
Goovaerts Janne TURN AROUND BIERBEEK categorie IV
Hofman Tom GYM KNOKKE-HEIST vzw categorie IV
Huyghe Marte TURN AROUND BIERBEEK categorie IV
Luyckx Dali CORPUS SANUM HERENTALS categorie IV
Malfroid Lio TURN AROUND BIERBEEK categorie IV
Mommerency Saïda TURNKRING DE TRAMPO'S categorie IV
Roelandts Tim GYMCLUB TERNAT vzw categorie IV
Sels Kaat CORPUS SANUM HERENTALS categorie IV
Sommen Joske TURNKRING DE GIERTJES categorie IV
Uyttendaele Margo TURNKRING OOSTAKKER categorie IV
Van Gestel Hannelore TURN AROUND BIERBEEK categorie IV
Van Orshaegen Ymke WIK OOSTENDE categorie IV
Van Roy Elisabeth CORPUS SANUM HERENTALS categorie IV
Vandebroek Fien TURNKRING GEMS categorie IV
Vandroogenbroeck Merel GYMCLUB TERNAT vzw categorie IV
Verheyden Elien DE GYMPIES vzw HOEILAART categorie IV
Verhulst Renee TURNKRING DE TRAMPO'S categorie IV
Vermeir Rhea GYMCLUB TERNAT vzw categorie IV
Vermeiren Marie CORPUS SANUM HERENTALS categorie IV
Wastyn Marine GYMNA LANDEGEM vzw categorie IV


DUBBBELE MINITRAMPOLINE

Naam Voornaam Club Categorie
De Sutter Hanne STERK EN LENIG DRONGEN categorie I
De Groote Benoit TURNCLUB ATLETIKA GENT categorie II
Donkers Wouter GYMPULS ESSEN categorie III
Laevens Dean KON. TURNKRING RUST-ROEST BRUGGE categorie III
Leers Elke KON. TURNKRING RUST-ROEST BRUGGE categorie III
Lietaert Laura STEEDS IN FORM OOIGEM categorie III
Verspeelt Kyara TURNCLUB ATLETIKA GENT categorie III
Baens Lotte TURNKRING GEMS categorie IV
Beyers Tijl GYMNA LANDEGEM vzw categorie IV
Ceulers Kicky EXCELSIOR EPPEGEM categorie IV
Coopman Elien SIRENE MIDDELKERKE categorie IV
De Bie Hannah FLIK FLAK ZAFFELARE categorie IV
De Cnodder Jens TURNKRING DE GIERTJES categorie IV
De Groote Leen TURN AROUND BIERBEEK categorie IV
De Jonge Jorian GYMNA LANDEGEM vzw categorie IV
De Jonge Lidewij GYMNA LANDEGEM vzw categorie IV
De Vylder Bo TURNKRING OOSTAKKER categorie IV
Goeyvaerts Jamie STB GYMNASTICS vzw BERCHEM categorie IV
Goovaerts Janne TURN AROUND BIERBEEK categorie IV
Hemerijcke Katrien SIRENE MIDDELKERKE categorie IV
Himschoot Thibault GYM KNOKKE-HEIST categorie IV
Hoste Lien STB GYMNASTICS vzw BERCHEM categorie IV
Joris Danaë TURNKRING DE GIERTJES categorie IV
Lanssens Nel TK STA PARAAT-P.H.H. HASSELT vzw categorie IV
Luyckx Dali CORPUS SANUM HERENTALS categorie IV
Moerman Marte TURNKRING OOSTAKKER categorie IV
Put Eveline TK OLYMPIA ZONHOVEN vzw categorie IV
Ramoudt Amber SIRENE MIDDELKERKE categorie IV
Rondas Silke EXCELSIOR EPPEGEM categorie IV
Ryckaert Thibo GYMCLUB WAARSCHOOT vzw categorie IV
Schepers Amber TK OLYMPIA ZONHOVEN vzw categorie IV
Schraeyen Machteld TK OLYMPIA ZONHOVEN vzw categorie IV
Sels Kaat CORPUS SANUM HERENTALS categorie IV
Sommen Joske TURNKRING DE GIERTJES categorie IV
Steenwinckel Elke TURN AROUND BIERBEEK categorie IV
Van Gestel Hannelore TURN AROUND BIERBEEK categorie IV
Van Roy Elisabeth CORPUS SANUM HERENTALS categorie IV
Verkeste Sharon GYMCLUB WAARSCHOOT vzw categorie IV
Vermeiren Marie CORPUS SANUM HERENTALS categorie IV
Vleminckx Lieselotte KINETRIX categorie IV
Wastyn Marine GYMNA LANDEGEM vzw categorie IV


Proficiat! We kijken er naar uit om jullie aan de jurytafels te zien!

Alle deelnemer krijgen hun gedetailleerde scores toegestuurd. 

Reacties op dit bericht

Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen