Nieuwe juryleden Tumbling

Els Coppieters   ‐  Zondag 1 dec 2019   ‐   Tweet

#wearejury#wearetumbling



Na de jurycursus, het examen en herexamen Tumbling behaalden volgende juryleden hun eerste of een hoger jurybrevet:

Naam Voornaam Club Resultaat
Leenaarts Luc ART GYM Categorie II
Lenaerts Meinder JONG & MOEDIG GENK Categorie II
Van Gorp Gerda SILOK DEURNE Categorie II
Achten Linde TURNCLUB DESEM-HAROP GENK Categorie III
Bourgeois Ivana GO4GYM Categorie III
De Blieck Kirsten DEURNESE TURNERS Categorie III
DE GRAEVE AMBER TURNCLUB OLYMPIA MERELBEKE vzw Categorie III
De Noyette Eline O.T.V. NAZARETH vzw Categorie III
Defossez Michiel GO4GYM Categorie III
Deklerck Annick TURNCLUB ATHENA Categorie III
Geladé Kim JONG & MOEDIG GENK Categorie III
Houtain Liesbeth OMNIGYM JONG EDEGEM Categorie III
HORZENBERGER MARGIT RAP & VRANK EVERGEM Categorie III
Kint Imke O.T.V. NAZARETH vzw Categorie III
Lefevre Emma GO4GYM Categorie III
Lippens Leontine TC OLYMPIA OOSTERZELE vzw Categorie III
Peeters Jarno CORPUS SANUM HERENTALS Categorie III
Peeters Nastassja ACRO II GYM vzw Categorie III
Peeters Sandor GYM MOL Categorie III
Scheffer Lotte GYMPULS ESSEN Categorie III
Timmermans Victor GYM WESTERLO Categorie III
Van Laer Jelle LENIG & GEZWIND RAVELS vzw Categorie III
Van Loco Gunther ACRO II GYM vzw Categorie III
VAN ROYEN SILKE TURNCLUB OLYMPIA MERELBEKE vzw Categorie III
Vanhauwaert Kim GO4GYM Categorie III
Vermeulen Michiel DE GENTIAAN vzw Categorie III
Witters Katleen GYMPULS ESSEN Categorie III
Goossens Margot TK FLINK EN VROOM GEEL Categorie IIIab
Peeters Sandor GYM MOL vzw Categorie IIIab
Verhoeven Sharon LENIG & GEZWIND RAVELS vzw Categorie IIIab
Behiels Jochum GYMNO vzw KIELDRECHT Categorie IIIc
Cnudde Ayla GYMCLUB ALTIS EEKLO Categorie IIIc
Dhont Amelia FLIK FLAK ZAFFELARE Categorie IIIc
Duval Luna GYM WESTERLO Categorie IIIc
Heldens Wietse DE GENTIAAN Categorie IIIc
Henneman Aude GYMCLUB ALTIS EEKLO Categorie IIIc
Kusters Anke LENIG & GEZWIND RAVELS vzw Categorie IIIc
Merckaert Noortje TURNKRING GERAARDSBERGEN Categorie IIIc
Merckaert Pieter TURNKRING GERAARDSBERGEN
Categorie IIIc
Morre Liesbeth LEEUWSE TURNKRING Categorie IIIc
Peeters Jarno CORPUS SANUM HERENTALS Categorie IIIc
Stainier Nicolas GYMPIE vzw Categorie IIIc
Uyttendaele Tristan LEEUWSE TURNKRING Categorie IIIc
Van de Walle Helena GYMCLUB ALTIS EEKLO Categorie IIIc
Van Huffel Sophie RUST ROEST BLANKENBERGE Categorie IIIc
Van Opstal Lore TK TUIMELING VLIMMEREN Categorie IIIc

Proficiat!

We kijken er al naar uit om jullie te verwelkomen aan de jurytafels.

Alle juryleden kregen hun gedetailleerde resultaten per mail toegestuurd.

Reacties op dit bericht

Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen