Recrean Skippers uit Oudenaarde 2x Belgisch kampioen op de teamkampioenschappen Rope Skipping

Elien Van Deynse   ‐  Maandag 26 mrt 2018   ‐   Tweet

#weareropeskipping

Dit weekend stond op het Belgisch Kampioenschap Teams veel op het spel. Per categorie konden de eerste 5 teams een selectie afdwingen voor het WK Rope Skipping dat deze zomer plaatsvindt in Shanghai (CHN). De 4 daaropvolgende teams krijgen de kans om deel te nemen aan het IOT (International Open Tournament).

Bij de beloften (12-14j) selecteerden zich per categorie 4 teams voor het Junioren WK (Junior World Championships).

Janne Dewaele (Belgisch Kampioene Individueel) behaalt met haar teamgenoten (team Recrean Janne) het goud en bij deze de eerste selectie voor het WK teams (categorie Vrouwen). Team Skippies Meisjes Emma uit Bierbeek behaalt zilver en het brons is voor Rom Meisjes A uit Mechelen.

Bij de Mixed categorie is de winnaar Recrean Kasper (Lode D’Hollander, Kasper De Bruyn, Shana De Jaegher, Jilka Lauweryns en Jens Ockerman). Het zilver gaat naar SeniorHandles O1 uit Deinze en brons werd gehaald door Siluskip Pieter-Jan uit Zele.

Bij de Mannencategorie behaalt het team Rom Boys uit Mechelen het goud.

Geselecteerde teams WK Rope Skipping Shanghai:

Vrouwenteams:

  1. Recrean Janne (Janne Dewaele, Jana Janssens, Joyce De Temmerman, Laurena Van Leeuwen): Recrean Skippers vzw Oudenaarde
  2. Skippies Meisjes Emma (Emma Baeten, Sarah Boon, Sofie Nackaerts, Tine Reynaers, Goele Vranckx): Skippies Bierbeek
  3. Rom Meisjes A (Elise Audiens, Margot Schuurmans, Floortje Putteman, Paulien Derden, Sara Knaeps): Rom Skippers Mechelen
  4. Sipiro Alison (Ine Billiet, Anoek en Ellen De Buck, Zoë Christiaens, Alison Stoïca): Sipiro Gent
  5. SeniorHandles G1 (Elke Verhasselt, Rani Coppejans, Ana Decoster, Velika De Jaeger) – RSC The Handles Deinze

Mixed teams:

  1. Recrean Kasper (Lode D’Hollander, Kasper De Bruyn, Shana De Jaegher, Jilka Lauweryns en Jens Ockerman): Recrean Skippers vzw Oudenaarde
  2. SeniorHandles O1 (Tim Van de Walle, Rogier De Boever, Lowie Bouvijn, Floor Degraeve, Jodi Devolder): RSC The Handles Deinze
  3. Siluskip Pieter-Jan (Pieter-Jan De Backer, Domien De Beul, Océanie Foubert, Jelle Christiaens, Naomi Van Avermaet): XL Rope & Dance Zele
  4. Siluskip Alec (Yoni Geens, Wietske Kesteleyn, Alec Meysami Fard, Jelle Van Heesbeke, Marie Vijverman): XL Rope & Dance Zele
  5. Moving Ins (Ins De Troetsel, Tijl De Bock, Anse De Meulenaer, Klaas Mertens, Lisa Tieleman): Moving Baasrode

Mannenteams:

  1. Rom Boys (Pallieter De Hornois, Igor Moens, Jef Leplae, Pieter-Jan Neefs

Geselecteerde teams voor de Junior World Championships (12-14j):

Beloften meisjesteams:

  1. SkipUpMeisjes1 (Janne Van Lommel, Flo Verleyen, Elise Vervloet, Laurine Haes): Skip Up Edegem
  2. Locomotion Fran (Fran Matthijs, Anna Van Waeyenberge, Janne Van Gansbeke, Rani Van Groottenbrulle): Locomotion RS Zottegem
  3. Beloften Meisjes A (Larissa en Lorena Premereur, Manon Orban, Aiko Hendrickx): Jolly Jumpers Overijse
  4. Team Keana (Keana Lievens, Sara De Bruyker Chabbah, Fleur Tavernier, Kara Dhondt, Bente Haerens): Sportac ’86 Deinze

Beloften Mixed teams:

  1. Recrean Kobe (Kobe Caryn, Julie De Visscher, Jelle Desmet, Zoë Dhondt, Elias Lammens): Recrean Skippers vzw Oudenaarde
  2. Rom Beloften Mixed (Anna Kestens, Eva De Laet, Lotte Van de Maele, Emiel Perez-Cortez, Jules Poppe): Rom Skippers Mechelen
  3. RSO Beloften Mixed (Ivy Delbol, Nina Maelbrancke, Hanne Van Biervliet, Jelle Stappers, César Van Steenhuyse): Rope Skipping Oostende
  4. Moving Beloften Jonas (Siebe Cooreman, Jonas Parewyck, Ella Menten, Leeni Marchand, Silke Van Keer): Moving Baasrode

Bekijk hier de volledige resultaten

Reacties op dit bericht

Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen