Goed nieuws! Ook dit jaar voorziet Gymfed een symposium Tumbling voor alle geïnteresseerde trainers uit het A-niveau. Iets voor jou? Lees dan snel verder.
Het Symposium gaat door op paasmaandag 10 april in Gymcentrum Klein-Brabant in Puurs. Inschrijven kan vanaf nu via deze link en dat ten laatste tot maandag 20 maart. Aarzel dus niet te lang en go for it!
VM: DUBBEL DOOR IN EEN REEKS STABILISEREN EN OPTIMALISEREN (9u30-12u)
Na de functionele opwarming, die in teken staat van afstoten, ga je samen met je gymnast aan de slag om de dubbel door verbindingen in zijn/ haar reeks te stabiliseren en optimaliseren. Kristof Willerton ondersteunt je gymnast en deelt tips en tricks met jou als coach.
Als trainer kan je, indien gewenst, een gymnast naar keuze meebrengen. Je gymnast kan minstens een dubbel salto gevolgd door een temp op het einde van de tumblingbaan.
LUNCH SESSIE: VOORBEREID NAAR EEN WEDSTRIJD. HOE PAK JIJ HET AAN? (12u15-13u15)
De echte ervaringsdeskundigen zijn jullie. Laten we dus samen aan de slag gaan! Tijdens de middagpauze denken we met de aanwezige coaches olv. Tine samen na over het optimaliseren van de wedstrijdvoorbereiding. We wisselen tips & tricks uit een gaan op zoek naar de sleutel tot een ideale voorbereidingsmethode.
Heb jij de gouden tip? Of is er een muur waar je telkens opnieuw tegenaan loopt?
Tijdens een lekkere lunch inspireren we elkaar!
NM: GEZONDE VOEDING, DE EERSTE STAP NAAR EEN STERK LICHAAM(13u30-15u30)
Sportvoedingscoach en voormalige toptumbler Raf Van Dyck gaat met de gymnasten van de nationale ploeg aan de slag rond gezonde voeding.
Een gezond sportief gewicht? Waarom?
En wat is nu precies het ideale gewicht?
Wat eet je gymnast na school nog best voor een training? En wat als hij pas laat thuis is na een training?
Hoe lees je voedseleticketten? En wat met supplementen?
Ook voor jou als coach een interessante sessie vol bruikbare tips die je met je gymnasten kan delen!
De gymnasten die aanwezig waren voor het voormiddagprogramma kunnen indien gewenst ook blijven.
AVOND: NATIONALE TRAINING (15u30-17u30)
Blijf gerust nog even napraten tijdens de training van onze nationale tumbling toppers!
Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen