We verwelkomen nieuwe juryleden Tumbling

Els Coppieters   ‐  Maandag 21 nov 2022   ‐   Tweet


De jurycursussen en de bijhorende examens Tumbling zijn afgelopen. Onderstaande juryleden slaagden en behaalden een (nieuw) jurybrevet:

Categorie I
Vanherp Laure GYMFLEX vzw
Categorie II
De Vos Geert KWTV WILLEBROEK
Laureys Felien TURNCLUB ATHENA
Van Rie Silke GYMCLUB ALTIS EEKLO
Categorie III
Baens Maren JONG & MOEDIG GENK
Bettens Kato CREATIVA SCHELLE
Bex Femke GYMX HECHTEL-EKSEL
Callaerts Noa KWTV WILLEBROEK
Callaerts Yana KWTV WILLEBROEK
De Troy Soetkin DE GENTIAAN vzw
Delft Rune TURNCLUB OLYMPIA MERELBEKE vzw
Eijsackers Sonja VOLHARDING BERCHEM
Gijbels Janne GYMCLUB WAARSCHOOT vzw
Leenaarts Els ART GYM
Merckaert Noortje TURNKRING GERAARDSBERGEN
Van Damme Wendy STB GYMNASTICS vzw BERCHEM
Van Hout Stinne DE GENTIAAN vzw
Vandevelde Ine GYMCLUB FLINK & FRIS vzw ROESELARE
Verlinden Roald BLITS 78 BIERBEEK vzw
Weinhold Melissa JONG & MOEDIG GENK
Categorie IIIab
De Grave Fien GYMNO vzw KIELDRECHT
De Kock Merel TK DEUGD EN MOED EKEREN vzw
Laenen Ellen PALFIT PAAL vzw
Potums Hannes OEFENING GEEFT KRACHT DUFFEL
Timmermans Vincent GYM WESTERLO
Vangaever Margot GYMCLUB ALTIS EEKLO
Categorie IIIc
Annendijck Lotte LEEUWSE DANS- EN GYMCLUB
De Wispelaere Emma GYMCLUB ALTIS EEKLO
De Wittevrongel Fran GYMJOLY
Dick Emilie KSVT LEMBEEK vzw
Gorrens Seppe TK TUIMELING VLIMMEREN
Gremmelprez Emma KSVT LEMBEEK vzw
Lagrange Lysa ART GYM
Tiebout Pierre GYM KNOKKE-HEIST vzw
Tuerlinckx Mirte PALFIT PAAL vzw
Van Giel Hanne KON. TURNKRING LYRA vzw
Verbreuken Myrthe KNAPPE DURVERS vzw WUUSTWEZEL
Verkercke Yarne TURNCLUB ATHENA
Vermeiren Maarten KNAPPE DURVERS vzw WUUSTWEZEL
Verrelst Lora OLYMPOS LINT vzw
Juryattest I-niveau
Berckmoes Zita TC OLYMPIA OOSTERZELE vzw
Bleiman Dominique TK OLYMPIA ZONHOVEN vzw
Carette Louise WIK OOSTENDE
Dierckx Siebe TK DEUGD EN MOED EKEREN vzw
Dörge Daphne GYMX HECHTEL-EKSEL
François Ylena TK OLYMPIA ZONHOVEN vzw
Gybels Yanou TK FLINK EN VROOM GEEL
Méganck Daphné TURNCLUB OLYMPIA MERELBEKE vzw
Meurrens Kaïn TK DEUGD EN MOED EKEREN vzw
Pyra Yannick WIK OOSTENDE
Thijs Inthe TK OLYMPIA ZONHOVEN vzw
Van Der Sype Amber FLIK FLAK ZAFFELARE
Van Rumst Hanne FLIK FLAK ZAFFELARE
Vanheste Alicia SPORTAC86
Velaerts Lize TK OLYMPIA ZONHOVEN vzw
Vos Rosalie TK DEUGD EN MOED EKEREN vzw

PROFICIAT! Tot binnenkort aan de jurytafel!

Alle deelnemers krijgen hun gedetailleerde resultaten per mail toegestuurd. wie niet geslaagd is of nog niet kon deelnemen aan het examen, krijgt een tweede kans tijdens het herexamen op zondag 4 december as.

Reacties op dit bericht

Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen