Topsport

Topsportteam

Valerie Van Cauwenberghe


Algemeen coördinator topsport
Contact- 09 243 12 21

Ellen Cool


Medewerker topsport
Contact - 09 243 12 16

Topsport Toestelturnen meisjes

Yves Kieffer


Headcoach
Contact

Marjorie Heuls


Centrumcoach Gent
Contact

Mathieu Zimmerman


Centrumcoach Gent
Contact

Sofie Naert


Centrumcoach Gent
Contact

Valentina Soldatenkova


Centrumcoach Gent
Contact

Julie Croket


Centrumcoach Gent

Irina Shadrina


Choreografe

Dominique Verlent


Sporttechnisch coördinator
Jeugdcoördinator Toestelturnen meisjes
Contact - 09 243 12 17

Josie Surmont


Trainer Regioclub Lauwe
Contact

Jérémy Van der Veken


Trainer Regioclub Mortsel
Contact

Joke Mertens


Regioclubcoach Sint-Gillis-Waas
Contact

Ellen Heireman


Trainster Regioclub Dendermonde
Contact

Lin Versonnen


Trainster Regioclub Mechelen
Contact

Filine Verheire


Trainster Regioclub Brugge
Contact

Veronica Hayavaya


Trainster Regioclub Hasselt
Contact

Kristien De Paemelaere


Assistent Regioclub Lauwe
Contact

Topsport Toestelturnen jongens

Koen Van Damme


Centrumcoach Gent - Senioren
Contact

Ward Van den Bosch


Centrumcoach Gent - Senioren
Contact

Bram De Schepper


Centrumcoach Gent - Juniores & Beloften
Contact

Siemon Volkaert


Centrumcoach Gent - Juniores & Beloften

Contact

Sander Delaere


Trainer Regiocentrum Brugge+ Jeugdcoördinator TTj
Contact

Johan Decock


Trainer Regioclub Houthalen
Coördinator onderbouw

Gert Wuyten


Trainer Regioclub Mechelen
Contact

Peter Becquart


Trainer Regioclub Lauwe
Contact

Jan Vanbockryck


Trainer Basisschoolclub Houthalen

Günther Couckhuyt


Trainer Basisschoolclub Izegem
Contact

Lander Maes


Trainer Basisschoolclub Brugge
Contact

Mattias Devos


Trainer Bassisschoolclub Wevelgem
Contact

Koen Holvoet


Trainer Basisschoolclub Beveren
Contact


Fientje Aelbrecht


Trainer Regioclub Dendermonde
Contact

Topsport Acro

Sergey Tretjakov


Headcoach

Irina Shadrina


Choreografe

Hans Lismonde


Centrumcoach