Programma

De kwalificaties die selectief zijn voor de allroundfinale en toestelfinales. Luka Van den Keybus (Gymteam Sint-Niklaas), Noah Kuavita (Silok Deurne), Glen Cuyle (Gym Izegem), Nina Derwael (TK Sta Paraat Hasselt) en Maellyse Brassart (Gym Passion Herseaux) staan aan de start van hun Olympische Spelen in Parijs.Hoe ziet het programma eruit voor onze gymnasten in Parijs? 

Alle 5 de gymnasten komen individueel in actie tijdens de kwalficaties waar ze zich trachten te selecteren voor één of meerdere finales.

  • Luka Van den Keybus (Gymteam Sint-Niklaas): allround
  • Noah Kuavita (Silok Deurne): rek (herenbrug ovb)
  • Glen Cuyle (Gym Izegem): ringen
  • Nina Derwael (TK Sta Paraat Hasselt): balk en damesbrug
  • Maellyse Brassart (Gym Passion Herseaux): allround

Download het programma

Zaterdag 27.07.2024

Kwalificaties Toestelturnen heren

  • Subdivisie 1: 11.00 - 13.30 uur
  • Subdivisie 2: 15.30 - 18.00 uur
  • Subdivisie 3: 20.00- 22.30 uur - BEL (MG2 - Herenbrug)

Zondag 28.07.2024

Kwalificaties Toestelturnen dames

  • Subdivisie 1: 9.30 - 11.10 uur
  • Subdivisie 2: 11.40 - 13.20 uur
  • Subdivisie 3: 14.50 - 16.30 uur
  • Subdivisie 4: 18.00 - 19.40 uur
  • Subdivisie 5: 21.10 - 22.50 uur - BEL (MG8 - Balk)

Maandag 29.07.2024

Teamfinale heren

  • 17.30 - 20.30 uur

Dinsdag 30.07.2024

Teamfinale dames

  • 18.15 - 20.30 uur

Woensdag 31.07.2024

Allroundfinale heren

  • 17.30 - 20.15 uur

Donderdag 01.08.2024

Allroundfinale dames

  •  18.15 - 20.25 uur

Zaterdag 03.08.2024

Toestelfinales heren grond en paard met bogen I dames sprong

  •  15.30 - 18.00 uur
    • 15.30 uur - Grond (heren)
    • 16.20 uur - Sprong (dames)
    • 17.10 uur - Paard met bogen 

Zondag 04.08.2024

Toestelfinales heren ringen en sprong I dames damesbrug

  • 15.00 - 17.40 uur
    • 15.00 uur - Ringen 
    • 15.40 uur - Damesbrug 
    • 16.25 uur - Sprong (heren)

Maandag 05.08.2024

Toestelfinales heren herenbrug en rek I dames balk en grond

  • 11.45 - 15.15 uur
    • 11.45 uur - Herenbrug 
    • 12.36 uur - Balk 
    • 13.31 uur - Rek 
    • 14.20 uur - Grond (dames)