GymFed Home ClubDesk Acrobatische Gymnastiek Algemene Gymnastiek Dames Algemene Gymnastiek Heren Dans en Demo Ritmische Gymnastiek Trampoline Tumbling Recreatieve Gymnastiek
  • EYOF 2015: Belgische meisjes oogsten 6 medailles op het EYOF - Iliaz wordt knap vijfde in rekfinale!
    Het European Youth Olympic Festival zit er op voor Iliaz Pyncket (Vaste Vuist Lauwe), Noah Kuavita (Silok Deurne), Takumi Onoshima (FfG), Nina Derwael (TK Sta Paraat-P.H.H. Hasselt vzw), Axelle Klinckaert (GymMAX vzw) en Julie Me...
  • EYOF 2015: Axelle Klinckaert wint ZILVER in de Allround Finale, Nina wordt 4de!
    SHE DID IT AGAIN: Axelle Klinckaert (GymMAX) haalt een tweede ZILVEREN MEDAILLE binnen voor België op het EYOF! Axelle turnde een zeer sterke wedstrijd, na 14.150 ptn voor sprong, 13.200 ptn aan brug en 14.200 ptn aan balk, ston...
  • Nina Derwael EYOF 2015: Nina Derwael scoort ZILVER aan brug - Iliaz Pincket wordt 5de in de grondfinale!
    Turnster Nina Derwael (TK Sta Paraat-P.H.H. Hasselt vzw)  is er zopas in geslaagd een ZILVEREN medaille te halen op European Youth Olympic Olympic Festival in Tbilisi (Georgië). Eerder deze week scoorde ze ook al zilver met het team en werd ze ...
datuminfo
03.08-08.08.2015Initiatorcursus Gymnastiek - Turnhout
03.08-09.08.2015UEG Training Camp TRA-DMT-TU - 's-Hertogenbosch (NED)
12.08-14.08.2015Initiatorcursus Gymnastiek - Dendermonde
24.08-28.08.2015VTS: Initiator Ritmische Gymnastiek - Module 3 - Gent
24.08-27.08.2015VTS: Initiator Ritmische Gymnastiek - Module 3 - Gent
26.08.2015Symboolschrift - Vilvoorde/Tielt
05.09-06.09.2015VTS: Trainer B Trampoline (module 2B + 3 + 4) - Oostende/Gent/Brugge
05.09-06.09.2015Jurycursus toestelturnen meisjes categorie III A - Malle/Deinze
06.09.2015Jurycursus toestelturnen meisjes categorie III B - Malle/Deinze/Herentals/Oostkamp
06.09.2015Recyclage nieuw wedstrijdprogramma - Gent/Herentals
06.09.2015Infosessie - Gent/Bilzen
12.09.2015VTS: Trainer B Artistieke Gymnastiek Dames (module 2B + 3 + 4) - Gent
12.09.2015Jurycursus toestelturnen meisjes categorie III - Herentals/Oostkamp/Deinze/Malle
13.09.2015VTS: Trainer B Acrobatische Gymnastiek (module 2B + 3 + 4) - Gent
16.09.2015VTS: Trainer B - module 2A - Gent
19.09-20.09.2015VTS: Trainer B Tumbling (module 2B + 3 + 4) - Gent
19.09.2015Jurycursus toestelturnen jongens categorie III - Vilvoorde
20.09.2015Jurycolloquium TU - Oostkamp
26.09-27.09.2015Initiatorcursus Gymnastiek - Middelkerke
26.09.2015Recyclage Ritmiek juryleden - Merelbeke
26.09.2015Jurycursus toestelturnen jongens categorie II - Vilvoorde
27.09.2015Jurycursus toestelturnen jongens categorie I - Vilvoorde
27.09.2015Recyclage Ritmiek juryleden - Haacht
27.09.2015Recyclage C-niveau - Deinze/Vilvoorde
03.10.2015VTS: Trainer B Artistieke Gymnastiek Heren (module 2B + 3 + 4) - Gent - Brugge - Houthalen
03.10-04.10.2015Jurycursus Ritmiek Categorie I-II-III-IV - Merelbeke/Gent
04.10.2015Jurycursus Recrea Airtrack, Lange Mat, Tumbling - Gent
10.10.2015Jurycursus Recrea Dubbele minitrampoline, Minitrampoline, Trampoline - Deinze
11.10.2015Jurycursus Recrea Airtrack, Lange Mat, Tumbling - Brasschaat

Meer opleidingen

EYOF 2015: Meisjes zetten ZILVEREN prestatie neer en halen ZEVEN individuele finales binnen!!!

Het Belgisch meisjesteam met Nina Derwael (TK Sta Paraat-P.H.H. Hasselt vzw), Axelle Klinckaert (GymMAX vzw) ... Lees meer

EYOF 2015: Noah & Takumi turnen knappe AA-Finale!

De allroundfinale zit erop voor Noah Kuavita (Silok Deurne) & Takumi Onoshima (FfG). Met 78.850 ptn v... Lees meer

Delhaize Gymweeks: schrijf je club in voor 5 oktober!

Na de eerste Delhaize Gymweeks en Gym on web-actie zijn we verheugd om de tweede editie van de Delhaize Gymwee... Lees meer

Gymnaestrada 2015 - Helsinki



Freerunning met Damien Walters





Meer video's kan je bekijken op de videopagina

Flanders International Team Challenge - teamfinale: volg hier de live-verslaggeving

    FR