22/02/2024 - 25/02/2024

World Cup Cottbus

LAUSITZ ARENA COTTBUS - COTTBUS
24/02/2024 - 25/02/2024

RS - PV teams A-niv. 16+

SPORTHAL DE KLODDE - ZELE
24/02/2024 - 25/02/2024

GEANNULEERD - Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-MT-TU

SPORTHAL KRIEKEPUTTE - KIELDRECHT
24/02/2024 - 25/02/2024

DEMO - Klokke Roeland Cup

SPORTHAL BOURGOYEN - MARIAKERKE
24/02/2024 - 25/02/2024

TRA - Provinciale voorronde 2 DMT A- en B-niveau (OVL - LIM) + Wedstrijd 2 TRA DMT I-niveau

SPORTCENTRUM DIEPVENNEKE - VOSSELAAR
24/02/2024 - 25/02/2024

TU - Provinciale voorronde 2 C-niveau + Wedstrijd 2 I-niveau (ANT)

SPORTHAL DE KOMEET - LIER
24/02/2024 - 25/02/2024

Recreatoernooi Acro 2

STEDELIJKE SPORTHAL EEKLO - EEKLO
24/02/2024 - 25/02/2024

TTJ - Provinciale Voorronde 1 A-, B- en I-niveau

SPORTPARK LAKERVELD - HOUTHALEN
24/02/2024 - 25/02/2024

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTHAL 'T GELEEG - LEOPOLDSBURG
25/02/2024

TRA - Provinciale voorronde 2 Trampoline A-niveau (ANT - LIM - VB) + Synchroon

SPORTHAL DEN AVRUL - WAREGEM
25/02/2024

GYMTOPIA - Happening 4

SPORTHAL SINT-EDUARDUSSCHOOL - MERKSEM
02/03/2024

RS - PV teams A-niv 13-15j

SPORTCENTRUM DE DREEF - VORSELAAR
02/03/2024 - 03/03/2024

DANS - DanceMania

GEMEENSCHAPSCENTRUM DE ROUTE - SINT-GILLIS-WAAS
02/03/2024 - 03/03/2024

TU - Provinciale voorronde 2 A- en B-niveau (ANT)

SPORTHAL DE HOOGT - OUD-TURNHOUT
02/03/2024 - 03/03/2024

Acro - Provinciale voorronde 2 A- en B-niveau

SPORTHAL SINT-EDUARDUSSCHOOL - MERKSEM
02/03/2024 - 03/03/2024

RITMIEK - Provinciale voorronde 2 ABC <13j (ANT-LIM-VB) + Wedstrijd 2 I-niveau

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
02/03/2024 - 03/03/2024

Recreatoernooi Toestelturnen

WILDERSPORTCOMPLEX - SINT-PIETERS-LEEUW
02/03/2024 - 03/03/2024

Freerunning: Gravity Defiers Style

BLIKFABRIEK, HOBOKEN - ANTWERPEN
03/03/2024

Recreatoernooi Rope Skipping - Challenge day

SPORTCENTRUM DE DREEF - VORSELAAR
06/03/2024 - 10/03/2024

International Gymnix

CLAUDE-ROBILLARD SPORTS COMPLEX - MONTREAL, CANADA
07/03/2024 - 10/03/2024

World Cup Baku

MGA – MILLI GIMNASTIKA ARENASI
09/03/2024 - 10/03/2024

RITMIEK - Provinciale voorronde 2 ABC 13+j (OVL-WVL)

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
09/03/2024

TRA - Provinciale voorronde 3 Trampoline DMT C-niveau (VB - LIM)

SPORTCUBE - EPPEGEM
09/03/2024 - 10/03/2024

TTM - Provinciale voorronde 6 C-niveau + Wedstrijd 6 I-niveau

SPORTHAL 'T GELEEG - LEOPOLDSBURG
09/03/2024 - 10/03/2024

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTHAL TEMSICA - TEMSE
09/03/2024

Recreatoernooi TU TRA - AT-DMT-LM-MT-TRA-TU

SPORTHAL WOLFPUT - OOSTAKKER
09/03/2024 - 10/03/2024

RS - Belgisch kampioenschap Teams A-niveau 13+j

SPORT'O'DROOM - BOUTERSEM
09/03/2024 - 10/03/2024

Recreatoernooi Acro 3

SPORTHAL DE VELDMUIS - NEDERBOELARE
10/03/2024

GYMTOPIA - Happening 5

SPORTHAL WOLFPUT - OOSTAKKER
14/03/2024 - 17/03/2024

Trofeo Citta di Jesolo

GYM ART ACADEMY ASD - SAN DONÀ DI PIAVE, ITALIË
15/03/2024 - 17/03/2024

ENBW DTB POKAL TEAM CHALLENGE 2024

PORSCHE ARENA - STUTTGART, GERMANY
16/03/2024 - 17/03/2024

TRA - Provinciale voorronde 3 DMT A- en B-niveau (ANT) + Wedstrijd 3 TRA DMT I-niveau

SPORTHAL AUGUST WYN - NIEL
16/03/2024 - 17/03/2024

Acro - Provinciale voorronde 3 C- en I-niveau

SPORTHAL BERGENMEERS - DESTELBERGEN
16/03/2024 - 17/03/2024

TU - Provinciale voorronde 3 C-niveau + Wedstrijd 3 I-niveau (OVL-WVL)

SPORTHAL SCHERPENSTEIN - SCHELLE
21/03/2024 - 24/03/2024

WAGC Acro - Annulatie

TOTO HOLON ARENA - HOLON (ISR)
21/03/2024 - 24/03/2024

Internationaler Junior Team Cup

SPORTFORUM BERLIN - BERLIJN, DUITSLAND
23/03/2024 - 24/03/2024

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
23/03/2024 - 24/03/2024

RS - Wedstrijd 3 I-niveau SR teams

SPORTHAL DE ARK - AARTSELAAR
23/03/2024

DANS - Dance Cup

CC STAF VERSLUYS - BREDENE
23/03/2024

DEMO - Maneblusserscup

SPORTHAL DE NEKKER - MECHELEN
23/03/2024 - 24/03/2024

TRA - Provinciale voorronde 3 Trampoline A- en B-niveau (WVL) + Synchroon

SPORTHAL WIELSBEKE - WIELSBEKE
23/03/2024 - 24/03/2024

TU - Provinciale voorronde 3 A- en B-niveau (LIM - VB)

TURNHAL DE KIMPEL - BILZEN
23/03/2024 - 24/03/2024

TTJ - Provinciale Voorronde 2 A-, B- en I-niveau

DE WITTE MOLEN SINT-NIKLAAS - SINT-NIKLAAS
24/03/2024

GYMTOPIA - Happening 6

SPORTHAL KA HERZELE - HERZELE
28/03/2024 - 31/03/2024

Wereldkampioenschap Acro

30/03/2024 - 31/03/2024

TTM - Provinciale voorronde 2 A- en B-niveau

SPORTPARK LAKERVELD - HOUTHALEN
30/03/2024 - 31/03/2024

Acro - Provinciale voorronde 3 A- en B-niveau

SPORTHAL DE VRIJHALS - BREENDONK
30/03/2024

Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-DMT-MT

SPORTCENTRUM BEVEGEMSE VIJVERS - ZOTTEGEM
30/03/2024

Double Dutch Contest Belgium

VIERNULVIER - GENT
03/04/2024 - 07/04/2024

Europees kampioenschap Tumbling, Trampoline & Dubbele Minitrampoline

GUIMARAES (POR)