Livescore Volg LIVE de wedstrijdresultaten





Resultaten

18/02/2017 - 19/02/2017

Ritmiek - Provinciale voorronde A-, B-, C- en I-niveau (jongeren)

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
18/02/2017 - 19/02/2017

TU TRA - Provinciale voorronde 2 Trampoline A-, B-niveau + Tumbling A-, B-niveau (WVL-OVL)

GEMEENTELIJKE SPORTHAL INGELMUNSTER - INGELMUNSTER
18/02/2017

Demo - Demoteamhappening

KONINKLIJKE STALLINGEN - OOSTENDE
18/02/2017 - 19/02/2017

TTm - Provinciale voorronde 3 C-niveau

GEMEENTELIJKE SPORTHAL DEN ASK - MEERHOUT
18/02/2017

Recreatoernooi - AT - LM - MT

POLYVALENTE ZAAL DE PEGGER VLIMMEREN - VLIMMEREN
18/02/2017

BK Teams Rope Skipping Beloften

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS - DENDERMONDE
18/02/2017 - 19/02/2017

World Cup Trampoline en Tumbling

NATIONAL GYMNASTICS ARENA - BAKU
12/02/2017

Rope Skipping - PKA Teams Beloften OWVL

PALAESTRA - DEINZE
11/02/2017 - 12/02/2017

TTm - Wedstrijd 3 I-niveau

SPORTHAL JABBEKE - JABBEKE
11/02/2017 - 12/02/2017

ACRO - Provinciale voorronde 2 C- en I-niveau

SPORTHAL TER WALLEN - MERELBEKE
11/02/2017 - 12/02/2017

Ritmiek - Provinciale voorronde C- en I-niveau

SPORTHAL OLYMPIA - BREE
11/02/2017 - 12/02/2017

TU TRA - Provinciale voorronde 2 DMT A-, B-niveau + Voorronde DMT TU TRA I-niveau (OVL-LIM)

SPORTHAL DE HOOGT - OUD-TURNHOUT
11/02/2017 - 12/02/2017

Recreatoernooi Acro

SPORTHAL KRIEKEPUTTE - KIELDRECHT
11/02/2017

Rope Skipping - PKA Teams Beloften ALVB

SPORTCENTRUM DE BORRE - BIERBEEK
04/02/2017 - 05/02/2017

TTm - Provinciale voorronde 2 C-niveau

SPORTHAL ZEVENSPRONG - HOOGSTRATEN
04/02/2017 - 05/02/2017

ACRO - Provinciale voorronde 1 A- en B-niveau

DE DULPOP BAZEL - BAZEL
04/02/2017 - 05/02/2017

TU TRA - Provinciale voorronde 2 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (LIM-VB)

GEMEENTELIJKE SPORTHAL EKSEL - EKSEL
01/02/2017

VTS Instructeur B: Module 2A

TOPSPORTHAL VLAANDEREN - SPORTVERBLIJF - GENT
28/01/2017 - 29/01/2017

TU TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline A-, B-niveau + Tumbling A-, B-niveau (ANT)

SPORT VLAANDEREN NETEPARK - HERENTALS
28/01/2017 - 29/01/2017

TTm - Wedstrijd 2 I-niveau

SPORTHAL DE VELDMUIS - NEDERBOELARE
28/01/2017 - 29/01/2017

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTHAL REKEM - REKEM
28/01/2017 - 29/01/2017

ACRO - Provinciale voorronde 1 C- en I-niveau

SPORTHAL DE ALK - ALKEN
28/01/2017 - 29/01/2017

Ropeskipping: buttonafname en Recreacup mini’s, beloften, junioren en senioren

SPORTHAL DE OMMEGANG - LEDE
21/01/2017 - 22/01/2017

TU TRA - Provinciale voorronde 1 DMT A-, B-niveau + Voorronde DMT TU TRA I-niveau (ANT-VB)

GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM HULSHOUT - HULSHOUT
21/01/2017 - 22/01/2017

TTm - Provinciale voorronde 1 C-niveau - annulatie

HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
21/01/2017 - 22/01/2017

Recreatoernooi Acro

SPORTHAL AUGUST WYN - NIEL
14/01/2017 - 15/01/2017

TTm - Wedstrijd 1 I-niveau

SPORTHAL DEN DRAB - MORTSEL
14/01/2017 - 15/01/2017

TU TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (OVL-WVL)

SPORTHAL MEOS - MALDEGEM
14/01/2017 - 15/01/2017

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTHAL 'T GELEEG - LEOPOLDSBURG
07/01/2017 - 08/01/2017

Trofee Vlaams-Brabant 2016

SPORTHAL CITADEL - DIEST