Livescore Volg LIVE de wedstrijdresultaten





Resultaten

24/03/2019

Recreatoernooi Rope Skipping - Challenge Day

SPORTPARK - AALTER
24/03/2019

DANS - Dance Cup

SPORTHAL MISTER V ARENA - OOSTENDE
24/03/2019

Recreatoernooi AT-LM-TU-MT-TRA

SPORTHAL WOLFPUT - OOSTAKKER
23/03/2019 - 24/03/2019

TTm - Provinciale voorronde 2 A- en B-niveau (Oost-Vlaanderen en Vlaams Brabant)

TOPSPORTHAL VLAANDEREN - GENT
23/03/2019 - 24/03/2019

ACRO - Provinciale voorronde 3 A- en B-niveau

SPORTHAL REDINGENHOF - LEUVEN
23/03/2019 - 24/03/2019

RITMIEK - Provinciale voorronde A-, B-, C- en I-niveau (jongeren)

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
23/03/2019

RS - Provinciaal kampioenschap Teams I-niveau single rope OWVL

SPORTCENTRUM BEVEGEMSE VIJVERS - ZOTTEGEM
23/03/2019 - 24/03/2019

TU TRA - Provinciale voorronde 3 DMT TU TRA I-niveau + DMT A- en B-niveau (ANT)

GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM HULSHOUT - HULSHOUT
23/03/2019

RS - Provinciaal kampioenschap Teams I-niveau single rope ALVB

SPORTHAL DE ARK - AARTSELAAR
22/03/2019 - 24/03/2019

IW Ritmiek - Corbeil (FRA)

CORBEIL-ESSONNES (FRA)
20/03/2019 - 23/03/2019

Wereldbeker toestelturnen individueel Doha

ASPIRE ACADEMY DOME - DOHA (QA)
16/03/2019 - 17/03/2019

RS - Belgisch kampioenschap Teams

SPORTHAL WUUSTWEZEL - WUUSTWEZEL
16/03/2019 - 17/03/2019

RITMIEK - Provinciale voorronde A-niveau (13+), B- en C-niveau (14+)

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
16/03/2019 - 17/03/2019

TU TRA - Provinciale voorronde 3 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (ANT)

SPORTHAL SCHERPENSTEIN - SCHELLE
16/03/2019 - 17/03/2019

TTj - Provinciale voorronde 2 A-, B- en I-niveau (WVL - VB - LIM)

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - ASSEBROEK
16/03/2019 - 17/03/2019

ACRO - Provinciale voorronde 4 C- en I-niveau

SPORTHAL DE HOOGT - OUD-TURNHOUT
16/03/2019 - 17/03/2019

Recreatoernooi Toestelturnen

HOF TER STRAETEN - VARSENARE
16/03/2019

VTS Instructeur B TTm - Module 2B en 3

GENT - GENT
16/03/2019

Flower Cup Trampoline

SPORTHAL DE BLOEMHOF - AALSMEER (NED)
15/03/2019 - 17/03/2019

Team challenge Stuttgart

PORSCHE-ARENA STUTTGART - STUTTGART (DE)
14/03/2019 - 17/03/2019

Wereldbeker toestelturnen individueel Baku

MILLI GYMNASTIKA ARENASI (NATIONAL GYMNASTICS ARENA) - BAKU (AZ)
09/03/2019 - 10/03/2019

DEMO - Klokke Roeland Cup

SPORTHAL BOURGOYEN - MARIAKERKE
09/03/2019 - 10/03/2019

TTm - Provinciale voorronde 5 C-niveau - geannuleerd

08/03/2019 - 10/03/2019

junior international cup/ gymnix cup

CLAUDE-ROBILLARD SPORTS COMPLEX - MONTREAL
08/03/2019

VTS Instructeur B TTj - Module 2B en 3

GENT - GENT
08/03/2019 - 10/03/2019

World cup acro Maia

MAIA MUUNICIPAL GYMNASTICS COMPLEX - PORTO (PO)
07/03/2019 - 11/03/2019

IW Ritmiek - GCP Lissabon (POR)

LISSABON (POR)
07/03/2019

VTS Instructeur B TTj - Module 2B en 3

GENT - GENT
02/03/2019 - 03/03/2019

TTm - Provinciale voorronde 1 A- en B-niveau (Antwerpen en Limburg)

SPORTHAL ZEVENSPRONG - HOOGSTRATEN
02/03/2019 - 03/03/2019

ACRO - Provinciale voorronde 2 A- en B-niveau

SPORTHAL DE VRIJHALS - BREENDONK
02/03/2019 - 03/03/2019

DANS - DanceMania

GEMEENSCHAPSCENTRUM DE ROUTE - SINT-GILLIS-WAAS
01/03/2019 - 03/03/2019

IW Ritmiek - Miss Valentine (EST)

TARTU (EST)
27/02/2019

VTS - Instructeur B - Module 2A

MECHELEN - MECHELEN
24/02/2019

RS - Provinciaal kampioenschap Teams A-niveau OWVL

SPORTHAL OMMEGANG - LEDE
23/02/2019 - 24/02/2019

ACRO - Provinciale voorronde 3 C- en I-niveau

SPORTHAL BERGENMEERS - DESTELBERGEN
23/02/2019 - 24/02/2019

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTCENTRUM DE PIONIER - WERVIK
23/02/2019

Recreatoernooi AT-LM

SPORTHAL ZOLDER - ZOLDER
23/02/2019

RS - Provinciaal kampioenschap Teams A-niveau ALVB

SPORTHAL LUCHTBAL - ANTWERPEN
23/02/2019 - 24/02/2019

TTm - Provinciale voorronde 4 C-niveau

GEMEENTELIJKE SPORTHAL DEN AKS - MEERHOUT
17/02/2019

Recreatoernooi Rope Skipping - Recreacup 2

FARYS - SPORTDOZE - BLANKENBERGE
16/02/2019

RS - Provinciaal kampioenschap Teams A-niveau beloften OWVL

SPORTHAL MISTER V ARENA - OOSTENDE
16/02/2019

RS - Provinciaal kampioenschap Teams A-niveau beloften ALVB

SPORT'O'DROOM - BOUTERSEM
16/02/2019 - 17/02/2019

TU TRA - Provinciale voorronde 2 Trampoline A- en B-niveau + Tumbling A- en B-niveau (OVL - WVL)

STEDELIJKE SPORTHAL EEKLO - EEKLO
16/02/2019 - 17/02/2019

TTm - Wedstrijd 3 I-niveau

SPORTHAL JABBEKE - JABBEKE
16/02/2019

DEMO - Demoteamhappening

KONINKLIJKE STALLINGEN - OOSTENDE
16/02/2019 - 17/02/2019

RITMIEK - Provinciale voorronde C- en I-niveau

SPORTHAL OLYMPIA - BREE
16/02/2019 - 17/02/2019

Recreatoernooi Acro

SPORTHAL KHLEUVEN - HEVERLEE
16/02/2019 - 18/02/2019

IW Ritmiek - Gracia Cup (HUN)

BUDAPEST (HUN)
09/02/2019 - 10/02/2019

Recreatoernooi AT-LM-TU-MT

SPORTHAL KRIEKEPUTTE - KIELDRECHT
09/02/2019 - 10/02/2019

TU TRA - Provinciale voorronde 2 DMT TU TRA I-niveau + DMT A- en B-niveau (WVL - OVL)

HOF TER STRAETEN - VARSENARE
09/02/2019 - 10/02/2019

ACRO - Provinciale voorronde 1 A- en B-niveau

DE DULPOP BAZEL - BAZEL
09/02/2019 - 10/02/2019

TTm- Provinciale voorronde 3 C-niveau

SPORTHAL DEN UYT - MOL
03/02/2019

DANS - Dans Op

CC BINDER - PUURS-SINT-AMANDS
02/02/2019 - 03/02/2019

TTm - Wedstrijd 2 I-niveau

SPORTHAL RUNKST - HASSELT
02/02/2019 - 03/02/2019

TU TRA - Provinciale voorronde 2 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (WVL - VB)

SPORTCENTRUM DIEPVENNEKE - VOSSELAAR
02/02/2019 - 03/02/2019

ACRO - Provinciale voorronde 2 C- en I-niveau

SPORTHAL DE ALK - ALKEN
02/02/2019 - 03/02/2019

RITMIEK - Provinciale voorronde A-, B- en I-niveau

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
02/02/2019 - 03/02/2019

Recreatoernooi Toestelturnen per ploeg

ZAAL GRIMMERTINGE - MOORSLEDE
01/02/2019 - 03/02/2019

King Edmund Acro-Gymnastics International Competition

YATE INTERNATIONAL GYMNASTICS CENTRE - YATE
26/01/2019 - 27/01/2019

TTm - Provinciale voorronde 2 C-niveau

SPORTCOMPLEX DEN DIJK HAACHT - WESPELAAR
26/01/2019 - 27/01/2019

TU TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline A- en B-niveau + Tumbling A- en B-niveau (LIM - VB)

EVENEMENTENHAL ZONHOVEN - ZONHOVEN
19/01/2019 - 20/01/2019

TU TRA - Provinciale voorronde 1 DMT TU TRA I-niveau + DMT A- en B-niveau (VB - LIM)

SPORTCENTRUM TERNAT - TERNAT
19/01/2019 - 20/01/2019

TTm - Wedstrijd 1 I-niveau

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
19/01/2019 - 20/01/2019

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTHAL REKEM - REKEM
19/01/2019 - 20/01/2019

ACRO - Provinciale voorronde 1 C- en I-niveau

SPORTHAL TER WALLEN - MERELBEKE
12/01/2019 - 13/01/2019

TU TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (OVL - LIM)

SPORTHAL AUGUST WYN - NIEL
12/01/2019 - 13/01/2019

TTm - Provinciale voorronde 1 C-niveau

SPORTHAL NAZARETH - NAZARETH
12/01/2019 - 13/01/2019

Recreatoernooi Acro

SPORTHAL BERKENBOS - HEUSDEN
05/01/2019

Trofee Vlaams-Brabant 2019

EPPEGEM