Livescore Volg LIVE de wedstrijdresultaten





Resultaten

24/06/2017

13e AKTIVA Cup

SPORTHAL “DE POLDER” - BERENDRECHT
22/06/2017 - 23/06/2017

ACRO - Belgisch Kampioenschap A- en B-niveau

SPORTHAL DE VRIJHALS - BREENDONK
10/06/2017 - 11/06/2017

Flanders International Team Challenge (FIT-Challenge)

TOPSPORTHAL VLAANDEREN - GENT
04/06/2017

VTS Instructeur B Acro: Module 2B en 3

TOPSPORTHAL VLAANDEREN OF TURNHAL BOURGOYEN GENT - GENT
03/06/2017 - 04/06/2017

Heathrow aerobic Gymnastics international club Competition

02/06/2017 - 03/06/2017

IW Trampoline en Tumbling - Piruetas Cup

VISAGINO SPORTO CENTRAS - VISAGINAS
28/05/2017

Acro - Selectiewedstrijd

TOPSPORTHAL VLAANDEREN - GENT
28/05/2017

Selectietest WAGC Tumbling

TURNHAL SPORTCOMPLEX SCHOTTE - AALST
27/05/2017 - 28/05/2017

Ritmiek - Belgisch Kampioenschap A- en B-niveau (FfG)

HALLE AUX FOIRES - LIBRAMONT
27/05/2017 - 28/05/2017

TTj-TTm Belgisch kampioenschap AB-niveau (FfG)

HALLE AUX FOIRES - LIBRAMONT
26/05/2017 - 27/05/2017

Frivolten cup TRA en DMT

HERRLJUNGA
21/05/2017

Minimasters Rope Skipping OWVL

SPORTHAL BEVEGEMSE VIJVERS - ZOTTEGEM
20/05/2017

Best Show Teams Finale

TOPSPORTHAL VLAANDEREN - GENT
20/05/2017

Minimasters Rope Skipping ALVB

SPORTHAL DEN DRAB - MORTSEL
19/05/2017 - 21/05/2017

EK Ritmiek

PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNA - BOEDAPEST (HUN)
14/05/2017

Dans - Dans Op (A & B-circuit)

GEMEENSCHAPSCENTRUM DE ROUTE - SINT-GILLIS-WAAS
14/05/2017

Ritmiekfeest

SPORTHAL ATHENEUM - SCHOTEN
14/05/2017

TU TRA - Belgisch Kampioenschap Trampoline Synchroon A- en B-niveau

DE MEERMINNEN - BEVEREN-WAAS
14/05/2017

VTS Instructeur B TTM: Module 2B en 3

TOPSPORTHAL VLAANDEREN - SPORTVERBLIJF - GENT
13/05/2017 - 14/05/2017

TTj - Vlaams Kampioenschap A-, B- en I-niveau

EVENEMENTENHAL DE SCHELP - WEVELGEM
13/05/2017

Recreatoernooi AT - LM - DMT - MT

SPORTHAL 'T GELEEG - LEOPOLDSBURG
13/05/2017 - 14/05/2017

TU TRA - Belgisch Kampioenschap TRA, TU

DE MEERMINNEN - BEVEREN-WAAS
13/05/2017 - 14/05/2017

Rope Skipping - PK & BK Democup

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS - DENDERMONDE
07/05/2017

Team Cup TU

SPORTHAL SCHERPENSTEIN - SCHELLE
07/05/2017

TU TRA - Belgisch Kampioenschap DMT A- en B-niveau

SPORTHAL SCHERPENSTEIN - SCHELLE
06/05/2017

Demo - Maneblusserscup

SPORTHAL DE NEKKER - MECHELEN
06/05/2017 - 07/05/2017

Recreatoernooi Toestelturnen

ZAAL GRIMMERTINGE - MOORSLEDE
06/05/2017 - 07/05/2017

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTHAL NAZARETH - NAZARETH
06/05/2017 - 07/05/2017

TTm - Vlaams kampioenschap AB-niveau

SPORTHAL STEKENE - STEKENE
06/05/2017

TU TRA - Vlaams Kampioenschap TU, TRA, DMT C-niveau

SPORTHAL SCHERPENSTEIN - SCHELLE
06/05/2017

The Best of Brabant 2017

ROTSELAAR
01/05/2017

TTm - Vlaams Kampioenschap C-niveau

DE WITTE MOLEN SINT-NIKLAAS - SINT-NIKLAAS
30/04/2017

PKB Teams Rope Skipping 15+

SPORTHAL DE RING - BRECHT
30/04/2017

Interclubwedstrijd 19° Memorial Bjorn Serneels

HERENTALS
29/04/2017 - 30/04/2017

TU TRA - Vlaams Kampioenschap Trampoline A-, B-, I-niveau + Tumbling A-, B- en I-niveau

SPORTCOMPLEX PALAESTRA - PETEGEM-AAN-DE-LEIE
29/04/2017 - 01/05/2017

ACRO - Vlaams Kampioenschap A-, B-, C- en I-niveau

SPORTHAL BOURGOYEN - MARIAKERKE
29/04/2017 - 30/04/2017

TTj - Provinciale voorronde 2 A-, B-, en I-niveau (OVL, WVL & VB)

DE WITTE MOLEN SINT-NIKLAAS - SINT-NIKLAAS
29/04/2017 - 30/04/2017

Ritmiek - Vlaams Kampioenschap A- en B-niveau

SPORTHAL DEN UYT - MOL
29/04/2017

TU TRA - Vlaams Kampioenschap DMT A-, B-, I-niveau

GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM HULSHOUT - HULSHOUT
29/04/2017

VTS Instructeur B TTM: Module 2B en 3

TOPSPORTHAL VLAANDEREN - SPORTVERBLIJF - GENT
29/04/2017

Miniteams DD + PKB Teams Rope Skipping Beloften ALVB

SPORTHAL LUCHTBAL - ANTWERPEN
23/04/2017

Ritmiek - Vlaams Kampioenschap C- en I-niveau

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
23/04/2017

Recreatoernooi AT - LM

SPORTHAL BEVEGEMSE VIJVERS - ZOTTEGEM
23/04/2017

Dans - Dance Cup (A & B-circuit)

CULTUURDIENST CC STROMING - BERLARE
23/04/2017

PKB Teams Rope Skipping 15+

SPORTCENTRUM HOGE WAL - EVERGEM
22/04/2017

TU TRA - Vlaams Kampioenschap Trampoline Synchroon A- en B-niveau

SPORTCOMPLEX PALAESTRA - PETEGEM-AAN-DE-LEIE
22/04/2017 - 23/04/2017

Recreatoernooi Toestelturnen

WILDERS SPORTCOMPLEX - SINT-PIETERS-LEEUW
22/04/2017

Demo - Ros Beiaard Cup

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
22/04/2017 - 23/04/2017

TTm - Provinciale voorronde 3 A en 4B

SOEVEREIN - LOMMEL
22/04/2017

Recreatoernooi AT - LM

SPORTHAL ZOLDER - ZOLDER
22/04/2017

Miniteams DD + PKB Teams Rope Skipping Beloften OWVL

SPORTCENTRUM HOGE WAL - EVERGEM
21/04/2017 - 23/04/2017

IW Trampoline - Galicia Cup

19/04/2017 - 23/04/2017

EK Artistieke Gymnastiek

CLUJ-NAPOCA (ROU)
19/04/2017 - 24/04/2017

10th ACRO-Cup - Albershausen

SPORTHALLE ALBERSHAUSEN - ALBERSHAUSEN
14/04/2017

Selectietest WK Dubbele Minitrampoline

SPORTHAL KEISKANT - DRONGEN
08/04/2017 - 09/04/2017

TTj - Provinciale voorronde 1 A-, B- en I-niveau (ANT & LIM)

SPORTHAL SINT-EDUARDUSSCHOOL - MERKSEM
07/04/2017 - 08/04/2017

IW Trampoline en DMT - Cascais Cup

LOMBOS SPORTS HALL - CARCAVELOS
07/04/2017 - 09/04/2017

FIAC - Puurs 2017

SPORTHAL DE VRIJHALS - BREENDONK - PUURS
07/04/2017 - 09/04/2017

World Cup Acro - Puurs

SPORTHAL DE VRIJHALS - BREENDONK - PUURS
01/04/2017 - 02/04/2017

TTm - Provinciale vooronde 2 A en 3 B

SPORTHAL REDINGENHOF - LEUVEN
01/04/2017 - 02/04/2017

ACRO - Provinciale voorronde 4 A en B-niveau

SPORTHAL DE VRIJHALS - BREENDONK
01/04/2017 - 02/04/2017

Trofeo Citta di Jesolo

PALA ARREX - LIDO DI JESOLO VE
26/03/2017

Miniteams Single Rope OWVL

PALAESTRA - DEINZE
25/03/2017 - 26/03/2017

TTm - Provinciale vooronde 1 A en 2 B

SPORTHAL RUNKST - HASSELT
25/03/2017 - 26/03/2017

TU TRA - Provinciale voorronde 3 Trampoline A-, B-niveau + Tumbling A-, B-niveau (LIM-VB)

SPORTHAL DEN UYT - MOL
25/03/2017

TTj - Talentcup

SPORTHAL PROVIL - LOMMEL
25/03/2017 - 26/03/2017

Ritmiek - Provinciale voorronde A-, B- en I-niveau

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
25/03/2017 - 26/03/2017

ACRO - Provinciale voorronde 4 C en I-niveau

SPORTHAL BOURGOYEN - MARIAKERKE
25/03/2017 - 26/03/2017

Recreatoernooi Toestelturnen

HOF TER STRAETEN - VARSENARE
25/03/2017

Miniteams Single Rope ALVB

DE ARK - AARTSELAAR
25/03/2017 - 26/03/2017

Sainté Gym Cup 2017

PALAIS DES SPECTACLES - SAINT-ETIENNE
22/03/2017 - 25/03/2017

World Cup Doha

ASPIRE ACADEMY DOME - DOHA
19/03/2017

Dans - Dance Emotion (A & B-circuit)

CULTUURDIENST CC STROMING - BERLARE
19/03/2017

VTS Instructeur B Acro: Module 2B en 3

TOPSPORTHAL VLAANDEREN OF TURNHAL BOURGOYEN GENT - GENT
18/03/2017

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTHAL BLEUKENS - BALEN
18/03/2017 - 19/03/2017

TTm - Provinciale voorronde 5 C-niveau

CC DOMMELHOF - NEERPELT
18/03/2017 - 19/03/2017

Recreatoernooi - Acro

SPORTHAL BERKENBOS - HEUSDEN
18/03/2017

Recreatoernooi - AT - LM - TU - DMT - MT - TRA

SPORTHAL WOLFPUT - OOSTAKKER
18/03/2017 - 19/03/2017

TU TRA - Provinciale voorronde 3 DMT A-, B-niveau + Voorronde DMT TU TRA I-niveau (WVL)

HOF TER STRAETEN - VARSENARE
18/03/2017

Demo - Klokke Roeland Cup

SPORTHAL BOURGOYEN - MARIAKERKE
18/03/2017

Flower Cup Trampoline

SPORTHAL 'DE BLOEMHOF' - AALSMEER
18/03/2017

VTS Instructeur B Acro: Module 2B en 3

TOPSPORTHAL VLAANDEREN OF TURNHAL BOURGOYEN GENT - GENT
18/03/2017

VTS Instructeur B TTM: Module 2B en 3

TOPSPORTHAL VLAANDEREN - SPORTVERBLIJF - GENT
18/03/2017

BK Teams Rope Skipping 15+

SPORT'O'DROOM - BOUTERSEM
17/03/2017 - 19/03/2017

DTB-Pokal – Team Challenge Stuttgart

PORSCHE-ARENA STUTTGART - STUTTGART
12/03/2017

PKA Teams Rope Skipping 15+ OWVL

SPORTCENTRUM HOGE WAL - EVERGEM
11/03/2017 - 12/03/2017

ACRO - Provinciale voorronde 3 A- en B-niveau

SPORTCOMPLEX PALAESTRA - PETEGEM-AAN-DE-LEIE
11/03/2017 - 12/03/2017

TU TRA - Provinciale voorronde 3 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (ANT)

SPORTHAL AUGUST WYN - NIEL
11/03/2017 - 12/03/2017

TTm - Provinciale voorronde 1 B-niveau

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
11/03/2017 - 12/03/2017

Ritmiek - Provinciale voorronde A-niveau (13+) en B-, C-niveau (14+)

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
11/03/2017

PKA Teams Rope Skipping 15+ ALVB

SPORTHAL LUCHTBAL - ANTWERPEN
11/03/2017 - 12/03/2017

Championnat de France TOP 12

VALENCIENNES
04/03/2017 - 05/03/2017

TTm - Provinciale voorronde 4 C-niveau

SPORTHAL DE HOOGT - OUD-TURNHOUT
04/03/2017 - 05/03/2017

ACRO - Provinciale voorronde 3 C- en I-niveau

SPORTHAL RUNKST - HASSELT
01/03/2017 - 06/03/2017

World Cup Acro - Maia

MAIA MUNICIPAL GYMNASTICS COMPLEX - MAIA
25/02/2017 - 26/02/2017

Recreatoernooi Toestelturnen per ploeg

ZAAL GRIMMERTINGE - MOORSLEDE
25/02/2017 - 26/02/2017

ACRO - Provinciale voorronde 2 A- en B-niveau

SPORTHAL REDINGENHOF - LEUVEN
25/02/2017 - 26/02/2017

Dans - DanceMania (A & B-circuit)

GEMEENSCHAPSCENTRUM DE ROUTE - SINT-GILLIS-WAAS
25/02/2017

VTS Instructeur B TTM: Module 2B en 3

TOPSPORTHAL VLAANDEREN - SPORTVERBLIJF - GENT
24/02/2017

Selectietest WK Dubbele Minitrampoline

TURNHAL KEISKANT - DRONGEN
18/02/2017

Demo - Demoteamhappening

KONINKLIJKE STALLINGEN - OOSTENDE
18/02/2017

Recreatoernooi - AT - LM - MT

POLYVALENTE ZAAL DE PEGGER VLIMMEREN - VLIMMEREN
18/02/2017 - 19/02/2017

Ritmiek - Provinciale voorronde A-, B-, C- en I-niveau (jongeren)

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
18/02/2017 - 19/02/2017

TU TRA - Provinciale voorronde 2 Trampoline A-, B-niveau + Tumbling A-, B-niveau (WVL-OVL)

GEMEENTELIJKE SPORTHAL INGELMUNSTER - INGELMUNSTER
18/02/2017 - 19/02/2017

TTm - Provinciale voorronde 3 C-niveau

GEMEENTELIJKE SPORTHAL DEN ASK - MEERHOUT
18/02/2017

BK Teams Rope Skipping Beloften

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS - DENDERMONDE
18/02/2017 - 19/02/2017

World Cup Trampoline en Tumbling

NATIONAL GYMNASTICS ARENA - BAKU
12/02/2017

Rope Skipping - PKA Teams Beloften OWVL

PALAESTRA - DEINZE
11/02/2017 - 12/02/2017

TU TRA - Provinciale voorronde 2 DMT A-, B-niveau + Voorronde DMT TU TRA I-niveau (OVL-LIM)

SPORTHAL DE HOOGT - OUD-TURNHOUT
11/02/2017 - 12/02/2017

ACRO - Provinciale voorronde 2 C- en I-niveau

SPORTHAL TER WALLEN - MERELBEKE
11/02/2017 - 12/02/2017

TTm - Wedstrijd 3 I-niveau

SPORTHAL JABBEKE - JABBEKE
11/02/2017 - 12/02/2017

Recreatoernooi Acro

SPORTHAL KRIEKEPUTTE - KIELDRECHT
11/02/2017 - 12/02/2017

Ritmiek - Provinciale voorronde C- en I-niveau

SPORTHAL OLYMPIA - BREE
11/02/2017

Rope Skipping - PKA Teams Beloften ALVB

SPORTCENTRUM DE BORRE - BIERBEEK
04/02/2017 - 05/02/2017

ACRO - Provinciale voorronde 1 A- en B-niveau

DE DULPOP BAZEL - BAZEL
04/02/2017 - 05/02/2017

TTm - Provinciale voorronde 2 C-niveau

SPORTHAL ZEVENSPRONG - HOOGSTRATEN
04/02/2017 - 05/02/2017

TU TRA - Provinciale voorronde 2 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (LIM-VB)

GEMEENTELIJKE SPORTHAL EKSEL - EKSEL
01/02/2017

VTS Instructeur B: Module 2A

TOPSPORTHAL VLAANDEREN - SPORTVERBLIJF - GENT
28/01/2017 - 29/01/2017

ACRO - Provinciale voorronde 1 C- en I-niveau

SPORTHAL DE ALK - ALKEN
28/01/2017 - 29/01/2017

TU TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline A-, B-niveau + Tumbling A-, B-niveau (ANT)

SPORT VLAANDEREN NETEPARK - HERENTALS
28/01/2017 - 29/01/2017

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTHAL REKEM - REKEM
28/01/2017 - 29/01/2017

TTm - Wedstrijd 2 I-niveau

SPORTHAL DE VELDMUIS - NEDERBOELARE
28/01/2017 - 29/01/2017

Ropeskipping: buttonafname en Recreacup mini’s, beloften, junioren en senioren

SPORTHAL DE OMMEGANG - LEDE
21/01/2017 - 22/01/2017

TTm - Provinciale voorronde 1 C-niveau - annulatie

HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
21/01/2017 - 22/01/2017

Recreatoernooi Acro

SPORTHAL AUGUST WYN - NIEL
21/01/2017 - 22/01/2017

TU TRA - Provinciale voorronde 1 DMT A-, B-niveau + Voorronde DMT TU TRA I-niveau (ANT-VB)

GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM HULSHOUT - HULSHOUT
14/01/2017 - 15/01/2017

TU TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (OVL-WVL)

SPORTHAL MEOS - MALDEGEM
14/01/2017 - 15/01/2017

TTm - Wedstrijd 1 I-niveau

SPORTHAL DEN DRAB - MORTSEL
14/01/2017 - 15/01/2017

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTHAL 'T GELEEG - LEOPOLDSBURG
07/01/2017 - 08/01/2017

Trofee Vlaams-Brabant 2016

SPORTHAL CITADEL - DIEST