Livescore Volg LIVE de wedstrijdresultaten





Resultaten

05/12/2021

Recreatoernooi AT-LM-TU

SPORTHAL DE KLUIZE - SCHELDEWINDEKE
05/12/2021

VTS - Instructeur B - Module 2A Brugge

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
04/12/2021

Selectiewedstrijd 2 - WAGC 2022

TOPGYMNASTIEKHAL - GENT
04/12/2021 - 05/12/2021

RS - European Show Contest

MECHELEN
04/12/2021

VTS - Trainer B TTj

SPORT VLAANDEREN GENT - GENT
27/11/2021

ANNULATIE - GYMTOPIA - Happening 3

KONINKLIJKE STALLINGEN - OOSTENDE
27/11/2021

TTj - Teamcup 3 – Zuidwestcup

SPORTHAL TER LEIE - LAUWE
27/11/2021

VTS - Instructeur B TTm

SPORT VLAANDEREN GENT - GENT
27/11/2021 - 28/11/2021

ATAC

SINT - EDUARDUS - MERKSEM
26/11/2021 - 28/11/2021

17de Cup Michel Wanten (geannuleerd)

SPORTHAL BERKENBOS - HEUSDEN-ZOLDER
25/11/2021 - 28/11/2021

WAGC Trampoline, Tumbling en DMT

NATIONAL GYMNASTICS ARENA - BAKU (AZE)
21/11/2021

Selectiewedstrijd 1 - WAGC 2022

TOPGYMNASTIEKHAL - GENT
21/11/2021

Recreatoernooi Rope Skipping - Recreacup 1

SPORTHAL BOURGOYEN - MARIAKERKE
20/11/2021

Recreatoernooi AT-LM-DMT-MT-TRA

SPORTHAL LANDEGEM - LANDEGEM
20/11/2021

TTm - Teamcup

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
20/11/2021

RS - Belgisch kampioenschap Individueel A-niv 12j+

SPORTHAL BOURGOYEN - MARIAKERKE
20/11/2021

VTS - Instructeur B Trampoline

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
18/11/2021 - 21/11/2021

Wereldkampioenschap Tumbling, Trampoline en DMT

NATIONAL GYMNASTICS ARENA - BAKU (AZE)
14/11/2021

TTj - Teamcup 2 – Brugge

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - ASSEBROEK
13/11/2021

GYMTOPIA - Happening 2

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
13/11/2021

Recreatoernooi AT-LM-TU-DMT-MT-TRA

SPORTHAL DE RING - BRECHT
13/11/2021 - 14/11/2021

RS - Provinciaal kampioenschap Individueel B-niveau 12-15j

SPORTCUBE - EPPEGEM
13/11/2021

VTS - Instructeur B TTm

SPORT VLAANDEREN GENT - GENT
13/11/2021

Open Esthetica Cup

SPORTHAL DE RING - BRECHT
07/11/2021

Recreatoernooi AT-LM-TU-MT

SPORTCENTRUM WAARSCHOOT - LIEVEGEM
06/11/2021 - 07/11/2021

RS - Provinciaal kampioenschap Individueel B- en C-niveau 16+j

SPORTHAL VTI ROESELARE - ROESELARE
30/10/2021 - 31/10/2021

RS - Provinciale voorronde individueel A-niveau 16+j

SPORTHAL WUUSTWEZEL - WUUSTWEZEL
30/10/2021 - 31/10/2021

Wase Gymcup 2021

SPORTHAL WIT ZAND - MELSELE
30/10/2021

VTS - Instructeur B TTm

SPORT VLAANDEREN GENT - GENT
30/10/2021

VTS - Instructeur B Trampoline

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
27/10/2021 - 31/10/2021

Wereldkampioenschap Ritmiek

WEST JAPAN EXHIBITION CENTER ANNEX - KITAKYUSHU (JPN)
26/10/2021

VTS - Trainer B - Module 2A Gent

SPORT VLAANDEREN GENT - GENT
24/10/2021

GYMTOPIA - Happening 1

SPORTHAL NAZARETH - NAZARETH
24/10/2021

RS - Provinciale voorronde Individueel A-niveau 12-15j

SPORTHAL OUDEGEM - DENDERMONDE
24/10/2021

VTS - Instructeur B - Module 2A Brugge

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
24/10/2021

VTS - Trainer B Tumbling

GENT
23/10/2021

RS - Provinciaal kampioenschap Individueel C-niveau 12-15j

TOPSPORTHAL VLAANDEREN - GENT
23/10/2021

VTS - Trainer B Tumbling

GENT
18/10/2021 - 24/10/2021

Wereldkampioenschap Toestelturnen

KITAKYUSHU GENERAL GYMNASIUM - KITAKYUSHU (JPN)
17/10/2021

VTS - Trainer B TTj

SPORT VLAANDEREN GENT - GENT
16/10/2021

VTS - Instructeur B TTm

SPORT VLAANDEREN GENT - GENT
16/10/2021

VTS - Instructeur B Trampoline

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
16/10/2021

VTS - Trainer B Acro

GENT
15/10/2021 - 16/10/2021

IW French Open Trampoline en Tumbling

COLOMIERS (FRA)
12/10/2021

VTS - Instructeur B - Module 2A Brugge

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
10/10/2021

VTS - Instructeur B - Module 2A Brugge

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
10/10/2021

VTS - Trainer B Tumbling

GENT
09/10/2021

VTS - Trainer B Tumbling

GENT
03/10/2021

RS - Selectiewedstrijd European Show Contest A-niv.

SPORTHAL LATEM-DEURLE - SINT-MARTENS-LATEM
03/10/2021

VTS - Trainer B Tumbling

GENT
02/10/2021

VTS - Trainer B - Module 2A Gent

SPORT VLAANDEREN GENT - GENT
29/09/2021 - 03/10/2021

Europees kampioenschap Acro

PESARO (ITA)
25/09/2021 - 26/10/2021

VTS - Trainer B - Module 2A Gent

SPORT VLAANDEREN GENT - GENT
25/09/2021

VTS - Trainer B - Module 2A Gent

SPORT VLAANDEREN GENT - GENT
25/09/2021

VTS - Instructeur B - Module 1A

23/09/2021 - 26/09/2021

EAGC Acro

VITRIFRIGO ARENA - PESARO (ITA)
23/09/2021 - 26/09/2021

8TH HUNGARIAN GRAND PRIX

ARENA SAVARIA - SZOMBATHELY, HONGARIJE
19/09/2021

Selectietest WK en WAGC Tumbling

TURNHAL DE SCHOTTE - AALST
12/09/2021 - 05/12/2021

VTS - Instructeur B - Module 2A Brugge

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
12/09/2021

VTS - Instructeur B - Module 2A Brugge

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
12/09/2021

Selectietest WK en WAGC Tumbling

TURNHAL DE SCHOTTE - AALST
11/09/2021

VTS - Trainer B Acro

GENT
05/09/2021

Selectietest WK en WAGC Trampoline

TRAMPOLINEHAL DEN AVERUL - BEVEREN-LEIE
05/09/2021

Selectietest WK en WAGC DMT

OOIGEM
29/08/2021

Selectiewedstrijd 2 - EAGC 2021

SPORTHAL DE WANDELING - LIEZELE
29/08/2021

Selectietest WK en WAGC Tumbling

TURNHAL DE SCHOTTE - AALST
28/08/2021

VTS - Instructeur B TTm

TOPSPORTHAL GENT - SPORTHOTEL GENT - HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
28/08/2021

VTS - Instructeur B Acro

TOPSPORTHAL GENT - SPORTHOTEL GENT - HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
25/08/2021

VTS - Instructeur B - Module 1A

22/08/2021 - 28/08/2021

Training Camp European Gymnastics - Trampoline, DMT en Tumbling

ANADIA (POR)
22/08/2021

VTS - Instructeur B - Module 1A

21/08/2021

VTS - Instructeur B - Module 1A

17/08/2021 - 25/09/2021

VTS - Instructeur B - Module 1A

17/08/2021

VTS - Instructeur B - Module 1A

15/08/2021

Selectiewedstrijd 1 - TRA - WAGC 2021

15/08/2021

Selectiewedstrijd 1 - DMT - WAGC 2021

SPORTHAL KEISKANT - DRONGEN
15/08/2021

Selectietest WK en WAGC Trampoline

TRAMPOLINEHAL DEN AVERUL - BEVEREN-LEIE
15/08/2021

Selectietest WK en WAGC DMT

SPORTHAL KEISKANT - DRONGEN
14/08/2021

Selectiewedstrijd 1 - EAGC 2021

SPORTHAL BOURGOYEN - MARIAKERKE
14/08/2021

RS - Ploegentornooi

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
23/07/2021 - 08/08/2021

Olympische Spelen 2021

TOKYO (JPN)
02/07/2021 - 04/07/2021

Wereldkampioenschap Acro

PATINOIRE DES VERNETS - GENÈVE (SUI)
26/06/2021

16e AKTIVA Cup (Cluborganisatie)

SPORTHAL “DE POLDER” - BERENDRECHT
26/06/2021 - 27/06/2021

Flanders International Team Challenge (FIT-Challenge)

TOPSPORTHAL VLAANDEREN GENT
23/06/2021 - 29/06/2021

WAGC Acro

PATINOIRE DES VERNETS - GENÈVE (SUI)
29/05/2021

Recrea TT - Online Gymfed Cup 2

ONLINE - GENT
29/05/2021

VTS - Instructeur B TTm

TOPSPORTHAL GENT - SPORTHOTEL GENT - HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
29/05/2021

VTS - Instructeur B Acro

TOPSPORTHAL GENT - SPORTHOTEL GENT - HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
23/05/2021

Recrea AT-LM-TU-TRA-DMT-MT - Online Gymfed Cup 2

ONLINE - GENT
23/05/2021

TRA DMT - Online Gymfed Cup 2 A-, B-, C- en I-niveau

ONLINE - GENT
22/05/2021

TU - Online Gymfed Cup 2 A-, B-, C- en I-niveau

ONLINE - GENT
16/05/2021

DANS - Online Gymfed Challenge 2

ONLINE - GENT
15/05/2021

TTm - Online Gymfed Cup 2 A- en B-niveau

ONLINE - GENT
15/05/2021

TTm - Online Gymfed Cup 2 C-niveau

ONLINE - GENT
12/05/2021 - 16/05/2021

Maia International Acro Cup (MIAC) - Maia FIG Acro World cup

COMPLEXO MUNICIPAL GINÁSTICA MAIA
03/05/2021 - 25/06/2021

Outdoor Gymfed Cup

THUIS / IN DE CLUB
02/05/2021

Online Gymfed Challenge - Jump outside the box

ONLINE
29/04/2021 - 02/05/2021

Europees Kampioenschap Trampoline, DMT en Tumbling

PALACE OF SPORTS 'ICEBERG' - SOCHI (RUS)
25/04/2021

Recrea AT-LM-TU-TRA-DMT-MT - Online Gymfed Cup 1

ONLINE - GENT
25/04/2021

Ritmiek - Online Gymfed Cup 2 A-, B-, C- en I-niveau

ONLINE - GENT
24/04/2021

TU - Online Gymfed Cup 1 A- en B-niveau

ONLINE - GENT
24/04/2021

TRA DMT - Online Gymfed Cup 1 A- en B-niveau

ONLINE - GENT
24/04/2021

TTJ - Online Gymfed Cup A-, B- en I-niveau

ONLINE - GENT
21/04/2021 - 25/04/2021

Europees kampioenschap Toestelturnen

BASEL’S ST-JAKOBSHALLE - ZWITSERLAND
18/04/2021

TU - Online Gymfed Cup 1 C- en I-niveau

ONLINE - GENT
18/04/2021

TRA DMT - Online Gymfed Cup 1 C- en I-niveau

ONLINE - GENT
17/04/2021

Acro - Online Gymfed Cup - Steuntjes

ONLINE - GENT
17/04/2021

Recrea TT - Online Gymfed Cup 1

ONLINE - GENT
10/04/2021

Recrea Acro - Online Gymfed Cup

ONLINE - GENT
10/04/2021

TTm - Online Gymfed Cup 1 C-niveau

ONLINE - GENT
10/04/2021

Acro - Online Gymfed Cup I-niveau

ONLINE - GENT
05/04/2021 - 11/04/2021

Trampoline Hopes Cup

ONLINE - ZOOM
03/04/2021

DANS - Online Gymfed Challenge 1

ONLINE - GENT
03/04/2021

TTm - Online Gymfed Cup 1 A- en B-niveau

ONLINE - GENT
28/03/2021

TTm - Online Gymfed Cup I-niveau

ONLINE - GENT
28/03/2021

Ritmiek - Online Gymfed Cup 1 A-, B-, C- en I-niveau

ONLINE - GENT
20/03/2021

VTS - Instructeur B TTm

TOPSPORTHAL GENT - SPORTHOTEL GENT - HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
20/03/2021

VTS - Instructeur B Acro

TOPSPORTHAL GENT - SPORTHOTEL GENT - HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
21/02/2021

VTS Initatorcusus Ritmiek

ARENA VAN VLETINGEN - GENT
10/10/2020 - 28/08/2021

VTS - Instructeur B Acro

TOPSPORTHAL GENT - SPORTHOTEL GENT - HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
03/10/2020 - 28/08/2021

VTS - Instructeur B TTm

TOPSPORTHAL GENT - SPORTHOTEL GENT - HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT