02/10/2022 - 07/10/2022

Golden Age Gym Festival 2022

FUNCHAL (MADIERA - PORTUGAL)
22/10/2022 - 23/10/2022

Kaderweekend

27/10/2022 - 29/10/2022

IW Loulé Cup Trampoline, DMT en Tumbling

LOULÉ (POR)
29/10/2022 - 06/11/2022

Wereldkampioenschap Toestelturnen

M&S BANK ARENA - LIVERPOOL (GBR)
05/11/2022 - 06/11/2022

RS - Provinciale voorronde Individueel A-niveau 16+j

SPORTHAL WUUSTWEZEL - WUUSTWEZEL
06/11/2022

Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-TU-MT

SPORTCENTRUM WAARSCHOOT - LIEVEGEM
10/11/2022 - 12/11/2022

International Gympies Gymnova Cup 2022

KEERBERGEN
12/11/2022 - 13/11/2022

RS - Provinciale voorronde Individueel A-niveau 13-15j

SPORTHAL KORTENBERG - KORTENBERG
12/11/2022

TTj - Teamcup 2 – Zuidwestcup

SPORTHAL TER LEIE - LAUWE
12/11/2022 - 13/11/2022

Recreatoernooi Rope Skipping - Recreacup 1

SPORTHAL KORTENBERG - KORTENBERG
12/11/2022

Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-TU-DMT-MT-TRA

SPORTHAL DE RING - BRECHT
16/11/2022 - 19/11/2022

Wereldkampioenschap Tumbling, Trampoline & Dubbele Minitrampoline

SOFIA (BUL)
19/11/2022 - 20/11/2022

TTm - Teamcup

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
19/11/2022

GYMTOPIA - Happening

SPORTHAL 'T GELEEG - LEOPOLDSBURG
19/11/2022 - 20/11/2022

RS - Provinciaal kampioenschap Individueel B- en C-niveau 16+j *

19/11/2022

Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-DMT-MT-TRA

SPORTHAL LANDEGEM - LANDEGEM
23/11/2022 - 26/11/2022

WAGC Trampoline, Tumbling en DMT

SOFIA (BUL)
26/11/2022

TTj - Teamcup 3 – Brugge

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - ASSEBROEK
26/11/2022

RS - Belgisch kampioenschap Individueel A-niveau 13+j

SPORTHAL DE KLODDE - ZELE
26/11/2022 - 27/11/2022

Top Gym

CHARLEROI
27/11/2022

GYMTOPIA - Happening

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
17/12/2022 - 18/12/2022

Gymgala 2022

14/01/2023 - 15/01/2023

TTm - Provinciale voorronde 1 C-niveau*

14/01/2023 - 15/01/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau

SPORTHAL DE KOMEET - LIER
21/01/2023 - 22/01/2023

TTm - Provinciale voorronde 2 C-niveau + Wedstrijd 1 I-niveau

SPORTHAL ZEVENSPRONG - HOOGSTRATEN
21/01/2023 - 22/01/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 1 DMT A-, B-niveau + Voorronde 1 DMT TU TRA I-niveau

EVENEMENTENHAL ZONHOVEN - ZONHOVEN
21/01/2023

Recreatoernooi TU TRA - AT-TU-DMT-MT

SPORTHAL AUGUST WYN - NIEL
21/01/2023 - 22/01/2023

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - ASSEBROEK
21/01/2023 - 22/01/2023

RS - Provinciaal kampioenschap Individueel I-niveau 9-12j

SPORTHAL RODE LOS - OUDENAARDE
28/01/2023 - 29/01/2023

RS - Provinciaal kampioenschap Individueel B-niveau 13-15j

SPORTCUBE - EPPEGEM
28/01/2023 - 29/01/2023

TTm - Provinciale voorronde 3 C-niveau*

28/01/2023 - 29/01/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline A-, B-niveau + 1 Tumbling A-, B-niveau

SPORTHAL DE HOOGT - OUD-TURNHOUT
04/02/2023 - 05/02/2023

RITMIEK - Provinciale voorronde 1 A-, B- en C-niveau 13+j

SPORTHAL OLYMPIA - BREE
04/02/2023 - 05/02/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 2 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau

SPORTHAL WIELSBEKE - WIELSBEKE
04/02/2023 - 05/02/2023

TTm - Provinciale voorronde 4 C-niveau + Wedstrijd 2 I-niveau*

04/02/2023 - 05/02/2023

ACRO - Provinciale voorronde 1 C- en I-niveau

ZAAL UYTTENHOVE - ZEVENEKEN
05/02/2023

Recreatoernooi Rope Skipping - Recreacup 2

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
05/02/2023

RS - Provinciaal kampioenschap Individueel C-niveau 13-15j

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
11/02/2023

DEMO - Demoteamhappening

KONINKLIJKE STALLINGEN - OOSTENDE
11/02/2023 - 12/02/2023

RITMIEK - Provinciale voorronde 1 A-, B- en C-niveau <13j + Wedstrijd 1 I-niveau

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
11/02/2023 - 12/02/2023

GYMTOPIA - Happening

SPORTHAL 1 IEPER - IEPER
11/02/2023 - 12/02/2023

Recreatoernooi Acro 1

SPORTHAL AUGUST WYN - NIEL
11/02/2023 - 12/02/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 2 DMT A-, B-niveau + voorronde 2 DMT TU TRA I-niveau

HOF TER STRAETEN - VARSENARE
11/02/2023 - 12/02/2023

RS - Provinciaal kampioenschap Teams B- en C-niveau 16+j *

11/02/2023 - 12/02/2023

TTm - Provinciale voorronde 5 C-niveau*

18/02/2023 - 19/02/2023

Recreatoernooi Acro 2

SPORTCENTRUM WAARSCHOOT - LIEVEGEM
18/02/2023 - 19/02/2023

TTm - Provinciale voorronde 1 A- en B-niveau

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - ASSEBROEK
18/02/2023 - 19/02/2023

TU TRA - Provinciale Voorronde 2 Tumbling B-niveau

SPORTHAL BLEUKENS - BALEN
25/02/2023 - 26/02/2023

ACRO - Provinciale voorronde 2 C- en I-niveau

SPORTHAL DE ALK - ALKEN
25/02/2023 - 26/02/2023

TTm - Provinciale voorronde 6 C-niveau + Wedstrijd 3 I-niveau

SPORTHAL 'T GELEEG - LEOPOLDSBURG