12/04/2024 - 13/04/2024

Werelrecordpoging 24 uur Rope Skipping

SPORTHAL DE BEELTJENS - WESTERLO
12/04/2024 - 13/04/2024

Luxembourg Open

LUXEMBURG (LUX)
13/04/2024 - 14/04/2024

Acro - Provinciale voorronde 4 C- en I-niveau

SOEVEREIN - LOMMEL
13/04/2024 - 14/04/2024

TTM - Provinciale voorronde 3 B-niveau

SPORTINGENK PARK - GENK
14/04/2024

Freerunning: Gravity Defiers Skill

HAL 5 IN LEUVEN - LEUVEN
17/04/2024 - 20/04/2024

World Cup Doha

ASPIRE ACADEMY
18/04/2024 - 21/04/2024

OPEN ANDALUCIAGYM CUP ACROBATICS - GRANADA - SPAIN

ESTADIO DE LA JUVENTUD DE GRANADA - GRANADA - SPANJE
20/04/2024 - 21/04/2024

RS - PK teams B- en C-niveau 16+j, teams 25+j en Wedstrijd 4 I-niveau DD teams

SPORTCOMPLEX PALAESTRA - PETEGEM-AAN-DE-LEIE
20/04/2024 - 21/04/2024

DEMO - Reinaert Cup

TOPSPORTHAL VLAANDEREN - GENT
20/04/2024 - 21/04/2024

TU TRA - Vlaams Kampioenschap TU TRA TRS A- en B-niveau

SPORTHAL BLEUKENS - BALEN
20/04/2024 - 21/04/2024

Recreatoernooi Acro 4

SPORTHAL BERKENBOS - HEUSDEN
20/04/2024 - 21/04/2024

TTJ - Vlaams Kampioenschap A- en B-niveau + Wedstrijd 3 I-niveau

SPORTHAL NAZARETH - NAZARETH
20/04/2024 - 21/04/2024

RITMIEK - Vlaams Kampioenschap AB

SPORTCOMPLEX DEN DIJK HAACHT - WESPELAAR
20/04/2024 - 21/04/2024

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTCENTRUM IZEGEM - IZEGEM
21/04/2024

GYMTOPIA - Happening 7

SPORTHAL SINT-EDUARDUSSCHOOL - MERKSEM
21/04/2024

Freerunning: Gravity Defiers Speed

JC TRANZIT IN KORTRIJK - KORTRIJK
24/04/2024 - 05/05/2024

Europees kampioenschap Toestelturnen

RIMINI (ITA)
27/04/2024

RS - PK teams B- en C-niveau 13-15j

SPORTCENTRUM BEVEGEMSE VIJVERS - ZOTTEGEM
27/04/2024 - 28/04/2024

Acro - Vlaams kampioenschap A- en B-niveau

SPORTHAL BOURGOYEN - MARIAKERKE
27/04/2024 - 28/04/2024

TU TRA - Vlaams Kampioenschap DMT A-, B- en I-niveau & TU TRA I-niveau

GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM HULSHOUT - HULSHOUT
27/04/2024 - 28/04/2024

TTM - Vlaams kampioenschap A- en B-niveau

SPORT VLAANDEREN HOFSTADE-HEIDE - HOFSTADE
27/04/2024 - 28/04/2024

RITMIEK - Vlaams Kampioenschap C + Wedstrijd 3 I-niveau

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
27/04/2024 - 28/04/2024

TU TRA - Voorronde 4 DMT TU TRA I-niveau

GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM HULSHOUT - HULSHOUT
28/04/2024

GYMTOPIA - Happening Rope Skipping (Try-out) - geannuleerd

SPORTCENTRUM BEVEGEMSE VIJVERS - ZOTTEGEM
28/04/2024

Recreatoernooi Rope Skipping - Recreacup 3

SPORTCENTRUM BEVEGEMSE VIJVERS - ZOTTEGEM
04/05/2024 - 05/05/2024

Recreatoernooi Toestelturnen

GYMHAL KALMTHOUT - KALMTHOUT
04/05/2024 - 05/05/2024

RS - Minidemo en Democup

SPORTHAL DE KLODDE - ZELE
04/05/2024

Recreatoernooi TU TRA - AT-DMT-LM-MT-TRA

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
04/05/2024

Recreatoernooi Rope Skipping - Recrea Showteams

SPORTHAL DE KLODDE - ZELE
04/05/2024 - 05/05/2024

TU TRA - Vlaams Kampioenschap TU TRA DMT C-niveau + Teamcup

SPORTHAL DE SCHALK - WILLEBROEK
04/05/2024 - 05/05/2024

TTM - Vlaams kampioenschap C-niveau

SPORTA-CENTRUM TONGERLO - TONGERLO
04/05/2024

DEMO - Ros Beiaard Cup

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
04/05/2024 - 05/05/2024

TU - Team Cup TU

SPORTHAL DE SCHALK - WILLEBROEK
05/05/2024

GYMTOPIA - Happening 8

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
10/05/2024 - 12/05/2024

World Cup Burgas

ARENA BURGAS - BURGAS, BULGARIJE
11/05/2024 - 12/05/2024

Acro - Vlaams kampioenschap C- en I-niveau + W4 I 9-15j

SPORTHAL RUNKST - HASSELT
12/05/2024

Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-MT-DMT-TU

SPORTCENTRUM WAARSCHOOT - LIEVEGEM
18/05/2024 - 20/05/2024

TU TRA - Belgisch Kampioenschap TU TRA TRS DMT A-, B-niveau

SPORTPARK BEVEREN - BEVEREN-WAAS
18/05/2024 - 19/05/2024

Acro - Belgisch Kampioenschap A- en B-niveau

SPORTHAL DE VRIJHALS - BREENDONK
18/05/2024 - 20/05/2024

TTm - Belgisch kampioenschap A- en B-niveau

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
18/05/2024 - 20/05/2024

TTJ - Belgisch kampioenschap A- en B-niveau

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
19/05/2024 - 20/05/2024

RITMIEK - Belgisch Kampioenschap AB

SPORTHAL KEISKANT - DRONGEN
22/05/2024 - 26/05/2024

Europees kampioenschap Ritmiek

BUDAPEST (HUN)
25/05/2024

DANS DEMO RS - Best Show Teams Finale

TOPSPORTHAL VLAANDEREN - GENT
25/05/2024

The Best of Brabant 2024

WERCHTER
31/05/2024 - 02/06/2024

World Cup Rzeszow

HALA SPORTOWA “PODPROMIE” IM. JANA STRZELCZYKA - RZESZOW, POLEN
01/06/2024

GYMTOPIA - Happening 9

SPORTHAL JABBEKE - JABBEKE
30/06/2024 - 05/07/2024

Sporta sportkamp - Rope Skipping

HOOGSTRATEN
06/07/2024

BOTS - Voorbereidende wedstrijd EK Rope Skipping

KORTENBERG - KORTENBERG
13/07/2024 - 20/07/2024

Europees kampioenschap Rope Skipping (HUN)

KEMÉNY FERENC SPORTCSARNÓK - EGER - HONGARIJE