17/12/2022 - 18/12/2022

Gymgala 2022

14/01/2023 - 15/01/2023

TTm - Provinciale voorronde 1 C-niveau

WILDERSPORTCOMPLEX - SINT-PIETERS-LEEUW
14/01/2023 - 15/01/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (OVL - LIM)

SPORTHAL DE KOMEET - LIER
21/01/2023

Recreatoernooi TU TRA - AT-TU-DMT-MT

SPORTHAL AUGUST WYN - NIEL
21/01/2023 - 22/01/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 1 DMT A-, B-niveau (LIM) + Voorronde 1 DMT TU TRA I-niveau

EVENEMENTENHAL ZONHOVEN - ZONHOVEN
21/01/2023 - 22/01/2023

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - ASSEBROEK
21/01/2023 - 22/01/2023

RS - Wedstrijd 1 I-niveau Individueel 9-12j

SPORTHAL RODE LOS - OUDENAARDE
21/01/2023 - 22/01/2023

TTm - Provinciale voorronde 2 C-niveau + Wedstrijd 1 I-niveau

SPORTHAL ZEVENSPRONG - HOOGSTRATEN
28/01/2023 - 29/01/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline A-, B-niveau + 1 Tumbling A-, B-niveau (ANT)

SPORTHAL DE HOOGT - OUD-TURNHOUT
28/01/2023 - 29/01/2023

RS - Provinciaal kampioenschap Individueel B-niveau 13-15j

SPORTCUBE - EPPEGEM
28/01/2023 - 29/01/2023

TTm - Provinciale voorronde 3 C-niveau - Geannuleerd

04/02/2023 - 05/02/2023

ACRO - Provinciale voorronde 1 C- en I-niveau

ZAAL UYTTENHOVE - ZEVENEKEN
04/02/2023

RS - Provinciaal kampioenschap Individueel C-niveau 13-15j

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
04/02/2023 - 05/02/2023

RITMIEK - Provinciale voorronde 1 A-, B- en C-niveau 13+j (ANT-VB-LIM)

SPORTHAL OLYMPIA - BREE
04/02/2023 - 05/02/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 2 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (WVL - VB)

SPORTHAL WIELSBEKE - WIELSBEKE
04/02/2023 - 05/02/2023

TTm - Provinciale voorronde 4 C-niveau + Wedstrijd 2 I-niveau

SPORTCOMPLEX DEN DIJK HAACHT - WESPELAAR
05/02/2023

Recreatoernooi Rope Skipping - Recreacup 2

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
11/02/2023 - 12/02/2023

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTHAL WIT ZAND - MELSELE
11/02/2023

DEMO - Demoteamhappening

KONINKLIJKE STALLINGEN - OOSTENDE
11/02/2023 - 12/02/2023

RITMIEK - Provinciale voorronde 1 A-, B- en C-niveau <13j (ANT-VB-LIM) + Wedstrijd 1 I-niveau

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
11/02/2023 - 12/02/2023

Recreatoernooi Acro 1

SPORTHAL AUGUST WYN - NIEL
11/02/2023 - 12/02/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 2 DMT A-, B-niveau (WVL - OVL) + voorronde 2 DMT TU TRA I-niveau

SPORTHAL JABBEKE - JABBEKE
11/02/2023 - 12/02/2023

TTm - Provinciale voorronde 5 C-niveau

SPORTHAL STEUREN AMBACHT - LENDELEDE
11/02/2023 - 12/02/2023

GYMTOPIA - Happening 3

SPORTHAL 1 IEPER - IEPER
12/02/2023

DANS - Dans Op

CC BINDER - PUURS-SINT-AMANDS
18/02/2023

RS - Provinciaal kampioenschap Teams B- en C-niveau 16+j

GC KLEIN BOOM - PUTTE
18/02/2023 - 19/02/2023

Recreatoernooi Acro 2

SPORTCENTRUM WAARSCHOOT - LIEVEGEM
18/02/2023 - 19/02/2023

TTm - Provinciale voorronde 1 A- en B-niveau

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - ASSEBROEK
18/02/2023 - 19/02/2023

TU TRA - Provinciale Voorronde 2 Tumbling B-niveau

SPORTHAL BLEUKENS - BALEN
25/02/2023 - 26/02/2023

ACRO - Provinciale voorronde 2 C- en I-niveau

SPORTHAL DE ALK - ALKEN
25/02/2023 - 26/02/2023

TTm - Provinciale voorronde 6 C-niveau + Wedstrijd 3 I-niveau

SPORTHAL 'T GELEEG - LEOPOLDSBURG
04/03/2023 - 05/03/2023

TTm - Provinciale voorronde 2 A- en B-niveau

SPORTHAL NAZARETH - NAZARETH
04/03/2023 - 05/03/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 2 Trampoline A-, B-niveau + 3 Tumbling A-, B-niveau (LIM - VB) + TRS

SPORTHAL DEN DRAB - MORTSEL
04/03/2023 - 05/03/2023

ACRO - Provinciale voorronde 1 A- en B-niveau

DE DULPOP BAZEL - BAZEL
04/03/2023 - 05/03/2023

DANS - DanceMania

GEMEENSCHAPSCENTRUM DE ROUTE - SINT-GILLIS-WAAS
04/03/2023

Recreatoernooi TU TRA - AT-LM

SPORTHAL PITO - STABROEK
04/03/2023

RS - Provinciale voorronde Teams A-niveau 13-15j

DE BORRE BIERBEEK - BIERBEEK
05/03/2023

GYMTOPIA - Happening 4

SPORTHAL SINT-EDUARDUSSCHOOL - MERKSEM
05/03/2023

Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-TU-DMT-MT

SPORTHAL DE KLUIZE - SCHELDEWINDEKE
05/03/2023

Recreatoernooi Rope Skipping - Challenge Day

DE BORRE BIERBEEK - BIERBEEK
11/03/2023 - 12/03/2023

RS - Provinciale voorronde Teams A-niveau 16+j

SPORTHAL DE KLODDE - ZELE
11/03/2023 - 12/03/2023

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTHAL "DE PONTE" - TIELT
11/03/2023 - 12/03/2023

DEMO - Klokke Roeland Cup

SPORTHAL BOURGOYEN - MARIAKERKE
11/03/2023 - 12/03/2023

RITMIEK - Provinciale voorronde 2 A-, B- en C-niveau <13j (OVL-WVL) + Wedstrijd 2 I-niveau

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
11/03/2023 - 12/03/2023

Recreatoernooi Acro 3

SPORTHAL BERKENBOS - HEUSDEN
11/03/2023

Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-TU-DMT-MT-TRA

SPORTHAL WOLFPUT - OOSTAKKER
11/03/2023 - 12/03/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 3 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (ANT)

SPORTHAL SCHERPENSTEIN - SCHELLE
11/03/2023 - 12/03/2023

TTj - Provinciale voorronde 1 A-, B- en I-niveau

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - ASSEBROEK
12/03/2023

GYMTOPIA - Happening 5

SPORTHAL WOLFPUT - OOSTAKKER
18/03/2023 - 19/03/2023

TTm - Provinciale voorronde 3 A- en B-niveau

SPORTHAL RUNKST - HASSELT