Belgische delegatie WAGC Tumbling & Trampoline vertrokken naar Baku

Elien Van Deynse   ‐  Dinsdag 23 nov 2021   ‐   Tweet

#TRAWorldChampBaku2021

De voltallige WAGC delegatie
De voltallige WAGC delegatie

Na een fantastisch wereldkampioenschap Tumbling & Trampoline is het van 25 tot 28 november de beurt aan onze jongeren om in Baku het beste van zichzelf te tonen op de World Age Group Competition (WAGC). 

Dit jaar trekken maar liefst 34 gymnasten samen naar Baku om er te strijden voor een finaleplaats op de WAGC. 10 Gymnasten komen er in actie aan de Dubbele Minitrampoline, we hebben 1 synchroon paar, 3 gymnasten Trampoline individueel en 22 tumblers. De gymnasten zijn verdeeld in vier verschillende leeftijdscategorieën: 11-12, 13-14, 15-16 en 17-21. De gymnasten turnen telkens 's morgens en 's middags hun kwalificaties en indien ze het tot in de finale schoppen, staat die 's avonds gepland.

Programma 

  • 24/11 - podiumtraining
  • 25/11 - kwalificaties & finales
    • 15-16 TUM W – Qualification (7.45 uur: Joey en Sam / 8.30 uur: Sara, 9.15 uur: Nore)
    • 17-21 DMT M – Qualifications (7.45 uur: Jelle / 8.30 uur: Aaron)
    • 13-14 IND M & W – Qualifications (9.15 uur: Rien / 11.05: Sam)
    • 15-16 TUM M – Qualifications
    • 17-21 DMT W – Qualifications (11.05: Lore en Teodora-Ioana)
    • 11-12 SYN M & W – Qualifications
    • 13-14 IND M & W – Finals
    • 15-16 TUM W & 17-21 DMT M – Finals
    • 15-16 TUM M & 17-21 DMT W – Finals
    • 11-12 SYN M & W – Finals
  • 26/11 - kwalificaties & finales
    • 15-16 IND M & W – Qualifications (7.45 uur: Brent)
    • 17-21 TUM M – Qualifications (7.00 uur: Yarne / 7.45 uur: Guillaume / 8.30 uur: Jason)
    • 11-12 DMT W – Qualifications (10.20 uur: Jana en Yentl)
    • 17-21 TUM W – Qualifications (9.15 uur: Marth, Evi en Kaat / 11.05 uur: Jill)
    • 11-12 DMT M – Qualifications
    • 13-14 SYN M & W – Qualifications (12.00 uur: Sam & Rien)
    • 15-16 IND M & W – Finals
    • 17-21 TUM M & 11-12 DMT W – Finals
    • 17-21 TUM W & 11-12 DMT M – Finals
    • 13-14 SYN M & W – Finals
  • 27/11 - kwalificaties & finales
    • 17-21 IND M & W – Qualifications
    • 13-14 DMT W – Qualifications (9.15 uur: Nora en Sita)
    • 11-12 TUM W – Qualifications (10.20 uur: Sien, Kato, Olivia en Esmee)
    • 13-14 DMT M – Qualifications (11.05 uur: Witse
    • 11-12 TUM M – Qualifications (11.05 uur: Laurent)
    • 15-16 SYN M & W – Qualifications
    • 17-21 IND M & W – Finals
    • 11-12 TUM M & 13-14 DMT W – Finals
    • 11-12 TUM W & 13-14 DMT M – Finals
    • 15-16 SYN M & W – Finals
  • 28/11 - kwalificaties & finales
    • 13-14 TUM M – Qualifications (7.45 uur: Tibo en Cyriel)
    • 15-16 DMT W – Qualifications
    • 11-12 IND M & W – Qualifications
    • 13-14 TUM W – Qualifications (9.15 uur: Floor en Amy / 10.00 uur: Nona en Britt)
    • 15-16 DMT M – Qualifications (10.00 uur: Brent)
    • 17-21 SYN M & W – Qualifications
    • 11-12 IND M & W – Finals
    • 13-14 TUM M & 15-16 DMT W – Finals
    • 13-14 TUM W & 15-16 DMT M – Finals
    • 17-21 SYN M & W – Finals

Alle uren: Belgische tijd

Heel veel succes aan de gymnasten en trainers!

Reacties op dit bericht

Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen