Een delegatie van 15 Belgische gymnasten trekt van 19 tot 22 maart naar Stuttgart (Duitsland) om deel te nemen aan de DTB Pokal Team Challenge. Deze prestigieuze wedstrijd vormt traditioneel een van de eerste grote internationale afspraken van het jaar en is de ideale gelegenheid om het seizoen samen als team op gang te trekken.
De DTB Pokal in Stuttgart brengt verschillende teamcompetities samen in een groot internationaal turnevent. Zowel bij de seniors als bij de juniors nemen nationale delegaties het tegen elkaar op in een Team Challenge.
In de Team Challenge bestaat een ploeg uit drie tot vijf gymnasten. Per toestel komen drie of vier gymnasten in actie, waarbij de beste drie scores meetellen voor het teamresultaat. Dat maakt van deze competitie een echte teamwedstrijd waarin samenwerking en vertrouwen centraal staan. Naast de seniorcompetitie is er ook een Junior Team Challenge. Daar nemen jonge talenten het tegen elkaar op in internationale velden met 14 teams bij zowel de dames als de heren. Bij de seniors starten 16 teams bij de dames en 18 teams bij de heren.
Onze Belgische delegatie komt in actie in de Team Challenge dames en heren met een seniorenteam en in de Junior Team Challenge met een juniorenteam jongens.
Seniorenteam TTm
Seniorenteam TTj
Juniorenteam TTj
Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen