02/10/2022 - 07/10/2022

Golden Age Gym Festival 2022

FUNCHAL (MADIERA - PORTUGAL)
07/10/2022 - 08/10/2022

IW 'Friendship Cup' Trampoline

JABLONEC NAD NISOU
27/10/2022 - 29/10/2022

IW Loulé Cup Trampoline, DMT en Tumbling

LOULÉ (POR)
29/10/2022

TTj - Teamcup 1 – Wase Gymcup

SPORTHAL WIT ZAND - MELSELE
29/10/2022 - 06/11/2022

Wereldkampioenschap Toestelturnen

M&S BANK ARENA - LIVERPOOL (GBR)
29/10/2022 - 30/10/2022

Wase Gymcup 2022

05/11/2022 - 06/11/2022

RS - Provinciale voorronde Individueel A-niveau 16+j

SPORTHAL WUUSTWEZEL - WUUSTWEZEL
06/11/2022

Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-TU-MT

SPORTCENTRUM WAARSCHOOT - LIEVEGEM
10/11/2022 - 12/11/2022

International Gympies Gymnova Cup 2022

KEERBERGEN
11/11/2022 - 12/11/2022

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTHAL TER LEIE - LAUWE
12/11/2022

Recreatoernooi Rope Skipping - Recreacup 1

SPORTHAL KORTENBERG - KORTENBERG
12/11/2022

Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-TU-DMT-MT-TRA

SPORTHAL DE RING - BRECHT
13/11/2022

RS - Provinciale voorronde Individueel A-niveau 13-15j

SPORTHAL KORTENBERG - KORTENBERG
13/11/2022

TTj - Teamcup 2 – Zuidwestcup

SPORTHAL TER LEIE - LAUWE
16/11/2022 - 19/11/2022

Wereldkampioenschap Tumbling, Trampoline & Dubbele Minitrampoline

SOFIA (BUL)
19/11/2022 - 20/11/2022

RS - Provinciaal kampioenschap Individueel B- en C-niveau 16+j (o.v.)

19/11/2022

GYMTOPIA - Happening 1

SPORTHAL 'T GELEEG - LEOPOLDSBURG
19/11/2022

Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-DMT-MT-TRA

SPORTHAL LANDEGEM - LANDEGEM
19/11/2022 - 20/11/2022

TTm - Teamcup

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
23/11/2022 - 26/11/2022

WAGC Trampoline, Tumbling en DMT

SOFIA (BUL)
25/11/2022 - 27/11/2022

17de Cup Michel Wanten

SPORTHAL HEUSDEN - BERKENBOS - HEUSDEN-ZOLDER
26/11/2022

TTj - Teamcup 3 – Brugge

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - ASSEBROEK
26/11/2022

RS - Belgisch kampioenschap Individueel A-niveau 13+j

SPORTHAL DE KLODDE - ZELE
26/11/2022 - 27/11/2022

Top Gym

CHARLEROI
27/11/2022

GYMTOPIA - Happening 2

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
17/12/2022 - 18/12/2022

Gymgala 2022

14/01/2023 - 15/01/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (OVL - LIM)

SPORTHAL DE KOMEET - LIER
14/01/2023 - 15/01/2023

TTm - Provinciale voorronde 1 C-niveau

WILDERSPORTCOMPLEX - SINT-PIETERS-LEEUW
21/01/2023 - 22/01/2023

RS - Wedstrijd 1 I-niveau Individueel 9-12j

SPORTHAL RODE LOS - OUDENAARDE
21/01/2023 - 22/01/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 1 DMT A-, B-niveau (LIM) + Voorronde 1 DMT TU TRA I-niveau

EVENEMENTENHAL ZONHOVEN - ZONHOVEN
21/01/2023

Recreatoernooi TU TRA - AT-TU-DMT-MT

SPORTHAL AUGUST WYN - NIEL
21/01/2023 - 22/01/2023

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - ASSEBROEK
21/01/2023 - 22/01/2023

TTm - Provinciale voorronde 2 C-niveau + Wedstrijd 1 I-niveau

SPORTHAL ZEVENSPRONG - HOOGSTRATEN
28/01/2023 - 29/01/2023

RS - Provinciaal kampioenschap Individueel B-niveau 13-15j

SPORTCUBE - EPPEGEM
28/01/2023 - 29/01/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline A-, B-niveau + 1 Tumbling A-, B-niveau (ANT)

SPORTHAL DE HOOGT - OUD-TURNHOUT
28/01/2023 - 29/01/2023

TTm - Provinciale voorronde 3 C-niveau*

04/02/2023 - 05/02/2023

TTm - Provinciale voorronde 4 C-niveau + Wedstrijd 2 I-niveau

SPORTCOMPLEX DEN DIJK HAACHT - WESPELAAR
04/02/2023 - 05/02/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 2 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (WVL - VB)

SPORTHAL WIELSBEKE - WIELSBEKE
04/02/2023

RS - Provinciaal kampioenschap Individueel C-niveau 13-15j

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
04/02/2023 - 05/02/2023

RITMIEK - Provinciale voorronde 1 A-, B- en C-niveau 13+j (ANT-VB-LIM)

SPORTHAL OLYMPIA - BREE
04/02/2023 - 05/02/2023

ACRO - Provinciale voorronde 1 C- en I-niveau

ZAAL UYTTENHOVE - ZEVENEKEN
05/02/2023

Recreatoernooi Rope Skipping - Recreacup 2

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
11/02/2023 - 12/02/2023

RITMIEK - Provinciale voorronde 1 A-, B- en C-niveau <13j (ANT-VB-LIM) + Wedstrijd 1 I-niveau

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
11/02/2023 - 12/02/2023

GYMTOPIA - Happening 3

SPORTHAL 1 IEPER - IEPER
11/02/2023 - 12/02/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 2 DMT A-, B-niveau (WVL - OVL) + voorronde 2 DMT TU TRA I-niveau

HOF TER STRAETEN - VARSENARE
11/02/2023 - 12/02/2023

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTHAL WIT ZAND - MELSELE
11/02/2023

DEMO - Demoteamhappening

KONINKLIJKE STALLINGEN - OOSTENDE
11/02/2023 - 12/02/2023

Recreatoernooi Acro 1

SPORTHAL AUGUST WYN - NIEL
11/02/2023 - 12/02/2023

TTm - Provinciale voorronde 5 C-niveau

SPORTHAL STEUREN AMBACHT - LENDELEDE
12/02/2023

DANS - Dans Op

CC BINDER - PUURS-SINT-AMANDS