Activiteiten

26/06/2021 - 20/02/2022

VTS - Initiatorcursus Recreatief Dansen

SPORTHAL 'T VEERLEVELD - ZAFFELARE
09/08/2021 - 19/12/2021

VTS - Initiatorcursus Freerunning/Parkour

HAL 5 - LEUVEN
11/09/2021 - 27/08/2022

VTS - Trainer B Acro

GENT
12/09/2021 - 06/03/2022

VTS - Initiatorcursus Recreatief Dansen

HOEK 76 - BOOM
25/09/2021 - 13/02/2022

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

SPORTCENTRUM ’T SPUI - LIER
03/10/2021 - 27/08/2022

VTS - Trainer B Tumbling

GENT
16/10/2021 - 27/08/2022

VTS - Instructeur B TTm

SPORT VLAANDEREN GENT - GENT
16/10/2021 - 19/02/2022

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

SPORTHAL DE HEKERS - ZWIJNAARDE
16/10/2021 - 27/08/2022

VTS - Instructeur B Trampoline

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
17/10/2021 - 27/08/2022

VTS - Trainer B TTj

SPORT VLAANDEREN GENT - GENT
30/10/2021 - 20/02/2022

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek (module 2/3)

SPORTHAL AJ BRAILLARD - SINT-PIETERS-LEEUW
07/12/2021

Intervisiemoment club-API - Gent

HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
11/12/2021

Regiotraining Toestelturnen meisjes - Mortsel

TURNHAL DE STERRE - MORTSEL
11/12/2021 - 12/12/2021

Recyclage Ritmiek optie 1 - Gent

LOODS 25 - GENT
11/12/2021

VTS - Instructeur B Trampoline

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
12/12/2021

Gymgala 2021 - uitgesteld

LOTTO ARENA
18/12/2021 - 19/12/2021

Recyclage ACRO - Online

VANUIT UW KOT! - ONLINE
18/12/2021

VTS - Initiatorcursus Freerunning/Parkour

HAL 5 - LEUVEN
18/12/2021

VTS - Instructeur B TTm

SPORT VLAANDEREN GENT - GENT
18/12/2021

VTS - Trainer B Acro

GENT
19/12/2021

Jurycursus Recrea Toestelturnen - Kalmthout

SPORTZAAL GYMKA - KALMTHOUT
19/12/2021

Regiotraining Toestelturnen meisjes - Nazareth

SPORTHAL NAZARETH - NAZARETH
19/12/2021

Regiotraining Toestelturnen meisjes - Sint-Gillis-Waas

GEMEENSCHAPSCENTRUM DE ROUTE - SINT-GILLIS-WAAS
19/12/2021

VTS - Initiatorcursus Freerunning/Parkour

HAL 5 - LEUVEN
27/12/2021 - 28/12/2021

VTS Aspirant-Initiator Algemene Gymnastiek - Wijgmaal

TURNHAL YMERIA WIJGMAAL - WIJGMAAL
03/01/2022 - 04/01/2022

VTS Aspirant-Initiator Rope Skipping - Kortenberg

BASISSCHOOL DE KLIMOP - KORTENBERG
03/01/2022 - 04/01/2022

VTS Aspirant-Initiator Algemene Gymnastiek - Gierle

SPORTHAL BRULENS - GIERLE
05/01/2022

Regiotraining Toestelturnen meisjes - Dendermonde

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
08/01/2022

Regiotraining Toestelturnen meisjes - Izegem

SPORTCENTRUM IZEGEM - IZEGEM
08/01/2022

Opleiding Score-Express - Brasschaat

SPORTCENTRUM PEERDSBOS - BRASSCHAAT
08/01/2022 - 09/01/2022

Recyclage Ritmiek optie 2 - Gent

LOODS 25 - GENT
08/01/2022 - 09/01/2022

SYTA - Sylvester Youth Trophy Acro

VRIJHALS PUURS - PUURS-SINT-AMANDS
08/01/2022

GEANNULEERD: Trofee Vlaams-Brabant 2022

SPORTHAL SPORTCUBE - EPPEGEM
08/01/2022

VTS - Initiator Gymnastiek (Module 1 - start)

DE KLIM - SCHELLE
09/01/2022

Examen Recylage Ritmiek - optie 1 - Gent

LOODS 25 - GENT
09/01/2022

Selectiewedstrijd 3 - WAGC 2022

15/01/2022

Examen Ropeskipping DIFF/CREA - Leuven

BRABANTHAL - LEUVEN
15/01/2022 - 16/01/2022

Jurycursus Ritmiek - categorie IV - Gent

LOODS 25 - GENT
15/01/2022 - 16/01/2022

TU TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (ANT)

SPORTHAL AUGUST WYN - NIEL
15/01/2022 - 16/01/2022

Recreatoernooi AT-LM-TU-MT

SPORTHAL KRIEKEPUTTE - KIELDRECHT
15/01/2022 - 16/01/2022

TTm - Provinciale voorronde 1 C-niveau

SPORTHAL ROOIENBERG - DUFFEL
15/01/2022 - 16/01/2022

Zeestern Trials

SPORTHAL DEN OOSTHOEK - DE PANNE
16/01/2022

Regiotraining Toestelturnen meisjes - Sint-Gillis-Waas

GEMEENSCHAPSCENTRUM DE ROUTE - SINT-GILLIS-WAAS
16/01/2022 - 30/01/2022

Jurycursus (uitgebreid) Toestelturnen jongens - categorie I - Vilvoorde / Leuven

EUROVOLLEYCENTER - VILVOORDE
16/01/2022

VTS - Trainer B TTj

SPORT VLAANDEREN GENT - GENT
22/01/2022

Examen Recylage Ritmiek - optie 2 - Gent

LOODS 25 - GENT
22/01/2022 - 23/01/2022

TTm - Provinciale voorronde 2 C-niveau + Wedstrijd 1 I-niveau

SPORTHAL ZEVENSPRONG - HOOGSTRATEN
22/01/2022 - 23/01/2022

TU TRA - Provinciale voorronde 1 DMT A-, B-niveau (ANT) + Voorronde DMT TU TRA I-niveau + TU B-nivea

ZAAL UYTTENHOVE - ZEVENEKEN
22/01/2022 - 23/01/2022

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - ASSEBROEK
23/01/2022

Jurycursus Toestelturnen jongens - categorie IV - Leuven

JEUGDHERBERG DE BLAUWPUT - LEUVEN