12/02/2023

DANS - Dans Op

CC BINDER - PUURS-SINT-AMANDS
18/02/2023 - 19/02/2023

Recreatoernooi Acro 2

SPORTCENTRUM WAARSCHOOT - LIEVEGEM
18/02/2023

RS - Provinciaal kampioenschap Teams B- en C-niveau 16+j

GC KLEIN BOOM - PUTTE
18/02/2023 - 19/02/2023

TTm - Provinciale voorronde 1 A- en B-niveau

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - ASSEBROEK
18/02/2023 - 19/02/2023

TU TRA - Provinciale Voorronde 2 Tumbling B-niveau

SPORTHAL BLEUKENS - BALEN
25/02/2023 - 26/02/2023

TTm - Provinciale voorronde 6 C-niveau + Wedstrijd 3 I-niveau

SPORTHAL 'T GELEEG - LEOPOLDSBURG
25/02/2023 - 26/02/2023

ACRO - Provinciale voorronde 2 C- en I-niveau

SPORTHAL DE ALK - ALKEN
04/03/2023 - 05/03/2023

TTm - Provinciale voorronde 2 A- en B-niveau

SPORTHAL NAZARETH - NAZARETH
04/03/2023

Recreatoernooi TU TRA - AT-LM

SPORTHAL PITO - STABROEK
04/03/2023

RS - Provinciale voorronde Teams A-niveau 13-15j

DE BORRE BIERBEEK - BIERBEEK
04/03/2023 - 05/03/2023

ACRO - Provinciale voorronde 1 A- en B-niveau

DE DULPOP BAZEL - BAZEL
04/03/2023 - 05/03/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 2 Trampoline A-, B-niveau + 3 Tumbling A-, B-niveau (LIM - VB) + TRS

SPORTHAL DEN DRAB - MORTSEL
04/03/2023 - 05/03/2023

DANS - DanceMania

GEMEENSCHAPSCENTRUM DE ROUTE - SINT-GILLIS-WAAS
05/03/2023

Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-TU-DMT-MT

SPORTHAL DE KLUIZE - SCHELDEWINDEKE
05/03/2023

Recreatoernooi Rope Skipping - Challenge Day

DE BORRE BIERBEEK - BIERBEEK
05/03/2023

GYMTOPIA - Happening 4

SPORTHAL SINT-EDUARDUSSCHOOL - MERKSEM
11/03/2023 - 12/03/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 3 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (ANT)

SPORTHAL SCHERPENSTEIN - SCHELLE
11/03/2023 - 12/03/2023

TTj - Provinciale voorronde 1 A-, B- en I-niveau

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - ASSEBROEK
11/03/2023 - 12/03/2023

RITMIEK - Provinciale voorronde 2 A-, B- en C-niveau <13j (OVL-WVL) + Wedstrijd 2 I-niveau

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
11/03/2023

Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-TU-DMT-MT-TRA

SPORTHAL WOLFPUT - OOSTAKKER
11/03/2023 - 12/03/2023

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTHAL "DE PONTE" - TIELT
11/03/2023 - 12/03/2023

RS - Provinciale voorronde Teams A-niveau 16+j

SPORTHAL DE KLODDE - ZELE
11/03/2023 - 12/03/2023

DEMO - Klokke Roeland Cup

SPORTHAL BOURGOYEN - MARIAKERKE
11/03/2023 - 12/03/2023

Recreatoernooi Acro 3

SPORTHAL BERKENBOS - HEUSDEN
12/03/2023

GYMTOPIA - Happening 5

SPORTHAL WOLFPUT - OOSTAKKER
18/03/2023 - 19/03/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 3 DMT A-, B-niveau (VB - ANT) + voorronde 3 DMT TU TRA I-niveau

SPORTCENTRUM TERNAT - TERNAT
18/03/2023 - 19/03/2023

ACRO - Provinciale voorronde 3 C- en I-niveau

STEDELIJKE SPORTHAL EEKLO - EEKLO
18/03/2023 - 19/03/2023

TTm - Provinciale voorronde 3 A- en B-niveau

SPORTHAL RUNKST - HASSELT
25/03/2023

DANS - Dance Cup

CC STAF VERSLUYS - BREDENE
25/03/2023 - 26/03/2023

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
25/03/2023 - 26/03/2023

ACRO - Provinciale voorronde 2 A- en B-niveau

STEDELIJK SPORTCENTRUM GENK - GENK
25/03/2023 - 26/03/2023

TTj - Provinciale voorronde 2 A-, B- en I-niveau

SPORTPARK LAKERVELD - HOUTHALEN
25/03/2023 - 26/03/2023

TU TRA - Provinciale voorronde 3 Trampoline A-, B-niveau + 4 Tumbling A-, B-niveau (OVL - WVL) + TRS

SPORTHAL BERGENMEERS - DESTELBERGEN
01/04/2023 - 02/04/2023

Recreatoernooi Toestelturnen per ploeg

SPORTHAL DE VELDMUIS - NEDERBOELARE
01/04/2023 - 02/04/2023

TTm - Provinciale voorronde 7 C-niveau - Geannuleerd

01/04/2023 - 02/04/2023

RS - Belgisch kampioenschap Teams A-niveau 13+j

SPORTHAL HEKERS ZWIJNAARDE - ZWIJNAARDE
01/04/2023 - 02/04/2023

ACRO - Provinciale voorronde 4 C- en I-niveau

SPORTHAL AUGUST WYN - NIEL
02/04/2023

Recreatoernooi Ritmiek

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
15/04/2023 - 16/04/2023

TTm - Provinciale voorronde 4 B-niveau

GEMEENTELIJKE SPORTHAL EKSEL - EKSEL
15/04/2023 - 16/04/2023

ACRO - Provinciale voorronde 3 A- en B-niveau

SPORTHAL BOURGOYEN - MARIAKERKE
15/04/2023

Recreatoernooi TU TRA - AT-LM

SPORTCENTRUM BEVEGEMSE VIJVERS - ZOTTEGEM
16/04/2023

DANS - Kampse Danscup

CULTUURHUIS DE ZEEPZIEDERIJ - BREE
22/04/2023 - 23/04/2023

TU TRA -Vlaams Kampioenschap DMT A-, B-, I-niveau + Tumbling I-niveau + Trampoline I-niveau

GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM HULSHOUT - HULSHOUT
22/04/2023 - 23/04/2023

TU TRA - Voorronde 4 DMT TU TRA I-niveau

GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM HULSHOUT - HULSHOUT
22/04/2023

TTm - Vlaams kampioenschap C-niveau

EVENEMENTENHAL DE SCHELP - WEVELGEM
22/04/2023 - 23/04/2023

RITMIEK - Vlaams Kampioenschap A- en B-niveau

ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT
22/04/2023 - 23/04/2023

Recreatoernooi Toestelturnen

SPORTHAL NAZARETH - NAZARETH
22/04/2023

GYMTOPIA - Happening 6

SPORTHAL HOFSTADE - HEIDE - HOFSTADE
22/04/2023 - 23/04/2023

DEMO - Reinaert Cup

TOPSPORTHAL VLAANDEREN - GENT
22/04/2023 - 23/04/2023

Recreatoernooi Acro 4

SPORTHAL KURINGEN - HASSELT