Belgische kampioenen ACRO vanaf 1998

Jean Herrel   ‐  Dinsdag 6 okt 2009   ‐   Tweet
Belgische kampioen Heren paar en Dames paar 2017


Hieronder vinden jullie alle Belgische kampioenen (A-niveau) in de verschillende acrodisciplines sinds 1998.



Dames paren

2017: Noémie Lammertyn en Lore Vanden Berghe (Sportac Deinze)

2015: Laurie Philpott en Natascha Van Es (Ambitious Pro Gymnastics)

2014: Eline De Smedt en Nikki Snel (Sportac 86 Deinze - Infinity)

2010: Tatjana De Vos en Florence Henrist (Sportac 86 Deinze)

2009: Tatjana De Vos en Florence Henrist (Sportac 86 Deinze)

2008: Tatjana De Vos en Florence Henrist (Sportac 86 Deinze)

2007: Joke Bruggeman en Helen Haentjens (OTM Gent)

2004: Charlotte Haers en Seema Piens (Sportac 86 Deinze)

2003: Charlotte Haers en Seema Piens (Sportac 86 Deinze)

2002: Katleen Vermuyten en Nans Barrez (Wild Gym)

2001: Aline Van den Weghe en Elke Van Maldegem (Sportac 86 Deinze)

2000: Greet Lambeir en Valerie Van Meldert (TK Werchter)

1999: Kaat Croubels en Tine Dewaele (Sportac 86 Deinze)

1998: Kaat Croubels en Tine Dewaele (Sportac 86 Deinze)



Heren paren

2017: Kilian Goffaux (Sportac Deinze) en Robin Casse (VGL Niel)

2016: Jim De Vos en Julien Pigeolet (Volharding Boom)

2015: Arne Van Gelder en Vincent Casse (VGL Niel - Wild Gym)

2014: Arne Van Gelder en Vincent Casse (VGL Niel - Wild Gym)

2012: Bart Van Hoecke en Michiel Ringoot (O.T.M. Gent)

2005: Tim Simons en Julien Pigeolet (Acro Pro Gymnastics)

2003: Philippe Van Vynckt en Kenny Dewulf (Sportac 86 Deinze)

2001: Philippe Van Vynckt en Kenny Dewulf (Sportac 86 Deinze)

2000: Philippe Van Vynckt en Kenny Dewulf (Sportac 86 Deinze)



Gemengde paren

2018 : Maxime Vantournhout en Silke Macharis (APG - Acro II Gym)

2017: Marieke Uytterhoeven en Maxime Vantournhout (Ambitious Pro Gymnastics)

2015: Laurent De Ganck en Marieke Uytterhoeven (Sportac Deinze - Ambitious Pro Gymnastics)

2014: Solano Cassamajor en Yana Vastavel (Ambitious Pro Gymnastics)

2013: Nicolas Vleeshouwers en Laure De Pryck (Sportac Deinze)

2010: Nik De Roeck en Amber Van Wijk (Art Gym)

2009: Menno Vanderghote en Julie Van Gelder (Sportac/Wild Gym)

2008: Ward Delabastita en Ellen Robbeets (TK Werchter)

2007: Tim Simons en Evelien Van Schoor (Ambitious Pro Gymnastics)

2005: Yves Vander Donckt en Tiffany Cuyt (Acro Pro Gymnastics)

2004: Yves Vander Donckt en Tiffany Cuyt (Sportac 86 Deinze)

2003: Mario Haenebalcke en Tiffany Cuyt (Sportac 86 Deinze)

2002: Mario Haenebalcke en Tiffany Cuyt (Sportac 86 Deinze)

2001: Yves Vander Donckt en Geraldine Van den Weghe (Sportac 86 Deinze)

2000: Yves Vander Donckt en Geraldine Van den Weghe (Sportac 86 Deinze)

1999: Yves Vander Donckt en Geraldine Van den Weghe (Sportac 86 Deinze)

1998: David Maes en Kim Van Waes (Athena Destelbergen)



Dames trio

2018: Janne Somers - Anouk Robbeets - Charlotte Westhof-Jacobs (APG - TK Werchter)

2017: Janne Somers - Anouk Robbeets - Charlotte Westhof-Jacobs (APG - TK Werchter)

2016: Yaël Sertons - Laura Vandersluys - Hanne Vervelghe (OTM Gent vzw)

2015: Elyne De Meyst - Kim Bergmans - Lise De Meyst (Ambitious Pro Gymnastics)

2014: Julie Van Gelder - Ineke Van Schoor - Kaat Dumarey (APG-WIK Oostende-Wild Gym)

2013: Sanne Van Overberghe - Lara Schollier - Camille Van Betsbrugge (Sportac 86 Deinze)

2012: Malou Roo Garcia - Nans Barrez - Jessica Putseys (Gymfinity-Wild Gym)

2011: Sanne Van Overberghe - Lara Schollier - Camille Van Betsbrugge (Sportac Deinze)

2010: Corinne Van Hombeeck - Maaike Croket - Eloïse Vanstaen (Ambitious Pro Gymnastics)

2009: Corinne Van Hombeeck - Maaike Croket - Eloïse Vanstaen (Ambitious Pro Gymnastics)

2008: Corinne Van Hombeeck - Maaike Croket - Soen Geirnaert (Ambitious Pro Gymnastics)

2007: Corinne Van Hombeeck - Maaike Croket - Soen Geirnaert (Ambitious Pro Gymnastics)

2006: Corinne Van Hombeeck - Maaike Croket - Soen Geirnaert (Acro Pro Gymnastics)

2005: Marieke Guns - Ellen Heireman - Ellen Van Overberghe (Sportac 86 Deinze)

2004: Elien Vande Populiere - Steffy Druyts - Katleen Maes (Acro II gym - Sportac)

2003: Shanti Van Lierde - Elien Vande Populiere - Stephanie Piens (Sportac 86 Deinze)

2002: Shanti Van Lierde - Elien Vande Populiere - Stephanie Piens (Sportac 86 Deinze)

2001: Shanti Van Lierde - Elien Vande Populiere - Stephanie Piens (Sportac 86 Deinze)

2000: An De Groote - Nele Vanderghote - Kim Baele (Sportac 86 Deinze)

1999: An De Groote - Nele Vanderghote - Kim Baele (Sportac 86 Deinze)

1998: An De Groote - Annelies Coddens - Annelies Devaere (Sportac 86 Deinze)



Heren groep

2017: Patel Joam Raj, Bram Geusens, Jonas Anthoon, Hannes Garré (Sportiva Sint-Gillis-Waas, TK Werchter, STB Berchemsport)


2013: Arne Van Gelder, Boons Tom, Sebastian Boucquey en Vincent Casse (Acro II Gym, VGL Niel en Wild Gym)

2012: Arne Van Gelder, Kevin De Meyer, Tom Boons en Sebastian Boucquey (Acro II Gym - Wild Gym)

2010: Kevin De Meyer, Sebastian Boucquey, Tom Boons, Arne Van Gelder (Acro II Gym - Wild Gym)

2000: Tom De Backer - Steven Van der Veken - Tony Eeman - Mario Haenebalcke (Pegasus Drongen/Sportac)

Reacties op dit bericht

Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen