Clubprestaties in de kijker| Januari 2026

Camille Ardaen   ‐  Woensdag 28 januari 2026   ‐  

Het wedstrijdseizoen komt stilaan op gang. Gymnasten bereiden zich volop voor en leggen de laatste hand aan hun oefeningen. Tussen alle voorbereidingen door deelden enkele trainers en clubs prestaties waar ze trots op zijn. Zo kunnen we samen nog even nagenieten van een geslaagd vorig seizoen.

Mevsim Kuscu - Tumbling A-niveau (Silok Deurne / Gymplus Mortsel)

Wat een prestatie! Mevsim werd Antwerps, Vlaams en Belgisch Kampioen Tumbling in het A-niveau, van een prijzenbeest gesproken. Petje af!

Valentyna - Ritmiek (Happy Gym Gent)

De gymnasten van Happy Gym Gent zetten trainster Valentyna in de bloemetjes! De Oekraïnse trainster zorgt voor een frisse wind in de groep en tilt samen met de andere trainers het niveau van de ritmische gymnasten omhoog. Komend seizoen nemen ze zelfs deel aan het Europees Kampioenschap. Succes daar!


Acro précompetitie (Esthetica Gymteam)

De groep Acro précompetitie barst van de energie en inzet! Dit seizoen hebben deze sporters een indrukwekkende groei doorgemaakt, zowel technisch als op vlak van zelfvertrouwen. Ze geven elke training het beste van zichzelf en dat is duidelijk te zien. Wat deze groep echt bijzonder maakt, is hun aanstekelijk enthousiasme, positieve mindset en de sterke teamspirit waarmee ze elkaar voortdurend motiveren en ondersteunen. Het is een hechte, vrolijke groep die met enorm veel plezier, passie en discipline samen op de mat staat. Hun trainers zijn ongelooflijk trots op deze toppers!

Lauren Geerinck - Tumbling (Gym En Dans Wolvertem)

Ook Lauren verdient het om in de bloemetjes gezet te worden. Ze overwon haar stress en schitterde op het Belgisch Kampioenschap!

Zelf een prestatie in de kijker zetten dit seizoen? Deel de info via dit formulier en zie je gymnasten schitteren op onze socials en website! 

Reacties op dit bericht

Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen