Gymfed behaalt als eerste sportfederatie het Investors in People-label!

  ‐  Dinsdag 14 februari 2017   ‐   Tweet

#wearegym

Mensen maken het verschil. Zij bepalen de kracht van een organisatie. Inzet, betrokkenheid en motivatie van competente medewerkers die op een goede manier geleid worden zijn de succesfactoren van vandaag, en dat is ook zo bij Gymfed!

Met trots kunnen we melden dat onze organisatie als eerste sportfederatie in Vlaanderen en België het prestigieuze Investors in People-label behaald heeft.

Onze medewerkers zetten zich elke dag in om onze clubs te begeleiden en ondersteunen zodat recreanten, competitiegymnasten en topsporters hun sport op een kwalitatieve manier kunnen beoefenen en beleven. Als federatie stellen we niet alleen het welzijn en de ontwikkeling van onze clubs en hun leden centraal, maar ook dat van onze medewerkers. Hiervoor zetten we als federatie maximaal in op een onderbouwd personeelsbeleid. Erkenning, waardering en ontwikkeling zijn de kenmerken van het welslagen van onze medewerkers.


Great things are never done by one person. They're done by a team of people.


Reacties op dit bericht

Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen