Gymfed tot uw dienst

Delphine Gosseye   ‐  Woensdag 26 augustus 2020   ‐   Tweet

#wearegym

Wij zijn er klaar voor!

Het nieuwe sportseizoen staat voor de deur, het Gymfed-team kijkt er naar uit om samen met haar clubs de sporters een gymtastisch jaar te bezorgen. Naast nieuwe projecten en initiatieven brengt de start van het nieuwe seizoen eveneens enkele wijzigingen in onze organisatiestructuur met zich mee.

Onder leiding van nieuw Algemeen manager Ilse Arys, aangesteld door de Raad van Bestuur als opvolger van voormalig Algemeen manager Lode Grossen, stelt het Gymfed-team alles in het werk om haar clubs en leden maximaal te ondersteunen in dit nieuwe sportseizoen.

De Gymnastiekfederatie Vlaanderen is de derde grootste sportfederatie in Vlaanderen en daar zijn we fier op. We focussen maximaal op de begeleiding en ondersteuning van onze clubs zodat recreanten, competitie- en topsporters hun sport op een kwalitatieve manier kunnen beoefenen en beleven. Als federatie promoten we onze sport en stellen we het welzijn en de ontwikkeling van onze clubs en hun leden, vrijwilligers en medewerkers centraal.

Gymfed-teams

De werking van de federatie is gestructureerd op basis van verschillende teams. Een 40-tal personeelsleden staan in voor de uitbouw van de gymsport in Vlaanderen, de service voor de meer dan 320 clubs, het aanbod voor de recreatie- en de competitiegymnast en de begeleiding van de topsportgymnasten.

Heb je vragen rond een bepaald topic of wens je meer info? Het Gymfed-team staat steeds ter beschikking. Je kan hen steeds via mail of telefonisch bereiken. Klik hier voor de contactgegevens.


Wist je dat Gymfed…

 • … de 3de grootste sportfederatie in Vlaanderen is (na tennis en voetbal)
 • … bestuurd wordt door een Raad van Bestuur van 13 personen
 • … gevestigd is in het 'Huis van de Sport', Zuiderlaan 13, 9000 Gent
 • … de werking van de gymnastiek in Vlaanderen zowel op recreatief als competitief niveau coördineert
 • … de organisator is van belangrijke gymnastiekevenementen zoals het jaarlijks Gymgala
 • … als doel heeft de gymnastieksport in Vlaanderen te verenigen, te coördineren en uit te bouwen
 • … het 'Q4Gym-kwaliteitslabel' voor de clubs ontwikkelde
 • … de uitgever is van het More than Gym E-magazine en Doeboek
 • … ethische codes hanteert voor haar sporters, trainers, juryleden en ouders

Gymnastiekfederatie Vlaanderen vzw, in cijfers:

 • Aantal leden: 130 000 (01.06.2020)
 • Aantal clubs: 320 (01.06.2020)
 • Aantal personeelsleden: 48
Het Gymfed-team staat graag tot uw dienst, aarzel niet ons te contacteren!

Reacties op dit bericht

Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen