TTm - Provinciale voorronde 1 C-niveau

#wearettm

11/01/2020 - 12/01/2020 • Temse

In de wedstrijddisciplines (uitgezonderd dans en demo) worden per seizoen 2 tot 3 provinciale voorrondes (PV) georganiseerd. De gymnasten met wedstrijdlicentie kunnen er in hun leeftijdscategorie deelnemen in het A-, B- of C-niveau. Naast de titelstrijd staan de voorrondes in het teken van de selectie voor de Vlaamse & Belgische kampioenschappen.

Tijdens deze PV komen de gymnasten in de discipline Toestelturnen meisjes in het C-niveau in actie.

Opgelet: Beperkte parkeermogelijkheden aan de sporthal, kom op tijd om in de omliggende straten tijdig parking te vinden.

Dagindeling:
Zaterdagvoormiddag: C14 jaar
07.50 - 08.20 Juryvergadering
08.05 - 08.15 Algemene opwarming
08.15 - 08.20 Gymnasten klaarzetten en oplopen naar 1ste toestel
08.20 - 08.30 Opwarming (10') aan 1ste toestel
08.30 - 10.30 Wedstrijd
10.30 - 11.00 Prijsuitreiking

Zaterdagnamiddag 1: C14 jaar - C16 jaar
10.50 - 11.20 Juryvergadering
11.05 - 11.15 Algemene opwarming
11.15 - 11.20 Gymnasten klaarzetten en oplopen naar 1ste toestel
11.20 - 11.30 Opwarming (10') aan 1ste toestel
11.30 - 13.50 Wedstrijd
13.50 - 14.20 Prijsuitreiking

Zaterdagnamiddag 2: C14 jaar - C15 jaar
14.20 - 14.50 Juryvergadering
14.30 - 14.40 Algemene opwarming
14.40 - 14.50 Gymnasten klaarzetten en oplopen naar 1ste toestel
14.50 - 15.00 Opwarming (10') aan 1ste toestel
15.00 - 17.00 Wedstrijd
17.00 - 17.30 Prijsuitreiking

Zaterdagavond: C17 jaar - C15 jaar
17.20 - 17.50 Juryvergadering
17.30 - 17.40 Algemene opwarming
17.40 - 17.50 Gymnasten klaarzetten en oplopen naar 1ste toestel
17.50 - 18.00 Opwarming (10') aan 1ste toestel
18.00 - 20.20 Wedstrijd
20.20 - 20.50 Prijsuitreiking

Zondagvoormiddag: C13 jaar - C10 jaar
08.35 - 09.05 Juryvergadering
08.55 - 09.05 Algemene opwarming
09.05 - 09.12 Gymnasten klaarzetten en oplopen naar 1ste toestel
09.12 - 09.15 Opwarming eerste 2 gymnasten aan 1ste toestel
09.15 - 11.10 Wedstrijd
11.10 - 11.40 Prijsuitreiking

Zondagnamiddag 1: C13 jaar - C10 jaar
12.10 - 12.20 Algemene opwarming
12.20 - 12.27 Gymnasten klaarzetten en oplopen naar 1ste toestel
12.27 - 12.30 Opwarming eerste 2 gymnasten aan 1ste toestel
12.30 - 14.25 Wedstrijd
14.25 - 14.55 Prijsuitreiking

Zondagnamiddag 2: C13 jaar - C10 jaar
14.55 - 15.05 Algemene opwarming
15.05 - 15.12 Gymnasten klaarzetten en oplopen naar 1ste toestel
15.12 - 15.15 Opwarming eerste 2 gymnasten aan 1ste toestel
15.15 - 17.45 Wedstrijd
17.45 - 18.15 Prijsuitreiking

 

Locatie

Sporthal Temsica
Gasthuisstraat 78A
9140 Temse

Tweet

Contactgegevens

Jean Herrel
09 243 12 06
jeanherrel@gymfed.be

Voor trainers en juryleden: wedstrijdtelefoon TTm = 0470 70 28 12
Gelieve dit nummer te bellen als je op de dag van de wedstrijd de wedstrijdleiding/-organisator wenst te bereiken.

Georganiseerd door

RUST ROEST SINT-NIKLAAS