LIVE: Ontdek het programma van het Kaderweekend 2025

Phoebe De Potter   ‐  Vrijdag 22 augustus 2025   ‐  

#kaderweekend

Welke sessies zet jij in je favorietenlijstje?

Het is weer zover, we starten het nieuwe seizoen met een knal: het grootste opleidingsweekend van Vlaanderen komt eraan! Op 18 en 19 oktober wordt Gent de bruisende hotspot voor coaches, bestuurders en club-API's.

Met meer dan 200 sessies biedt het Kaderweekend een rijk en gevarieerd programma voor coaches, bestuurders en club-API's. Blokkeer alvast je agenda op 18 en 19 oktober en zoek de snelste route naar Gent. Want naast gymnastiek is er ook volop ruimte voor Rope Skipping, Freerunning, Dans, discipline-overschrijdende sessies en sessies rond club- en bestuurswerking. Of je nu komt om je kennis te verdiepen, nieuwe ideeën op te doen, of gewoon te netwerken met andere coaches, bestuurders of club-API's, dit weekend zit boordevol kansen om te groeien. 

Programma

Ons doel tijdens het Kaderweekend: élke trainer de kans geven om zich gericht verder op te leiden. En om dat te bereiken, hebben we uiteraard een groot en gevarieerd aanbod nodig! We bieden je meer dan 200 sessies, tal van keuze om de perfecte sessies voor jou uit te kiezen. Maar, waar start je nu in zo'n aanbod? Ontdek het handige overzicht, filter naar jouw interesses en stel je persoonlijk favorietenlijstje samen. De plaatsen per sessie zijn beperkt en vliegen telkens de deur uit, download dus zeker op voorhand jouw favorietenlijstje en houd het bij de hand tijdens de inschrijvingen. Snel, makkelijk en efficiënt!

> Benieuwd naar het volledige programma in één groot overzicht? Dat kan ook! Download hier de pdf.

Hoe ziet mijn dag eruit op het Kaderweekend?

Zowel op zaterdag 18 oktober als zondag 19 oktober gaan tal van sessies door. Op elke dag kan je tot 4 zelfgekozen sessies volgen. 

Jouw planning is als volgt:

  • 08.45 uur: Onthaal
  • 09.30 - 10.40 uur: Sessie 1
  • 11.00 - 12.10 uur: Sessie 2
  • 12.10 - 13.00 uur: Lunch
  • 13.00 - 13.30 uur: Plenaire sessie rond het thema "Communication is key"
  • 14.00 - 15.10 uur: Sessie 3
  • 15.30 - 16.40 uur: Sessie 4

Communication is key

Tijdens deze editie van het Kaderweekend staat één thema centraal: Communication is key. Want in de gymnastieksport is coaching meer dan oefeningen uitleggen of technische aanwijzingen geven — het draait om verbinding. Goede communicatie tussen coach en gymnast zorgt voor vertrouwen, motivatie en groei. Of het nu gaat om het geven van feedback, het aanvoelen van emoties of het bouwen aan een veilig sportklimaat: sterke communicatievaardigheden maken het verschil. Ontdek hoe jij als coach je impact kan versterken door bewuster en effectiever te communiceren.

Wanneer kan ik me inschrijven?

De inschrijvingen gaan officieel open op maandag 15 september om 20.00 uur

Let op: De plaatsen per sessie zijn beperkt en vliegen telkens de deur uit, download dus zeker op voorhand jouw favorietenlijstje en houd het bij de hand tijdens de inschrijvingen. Snel, makkelijk en efficiënt!

> Schrijf je hier in vanaf maandag 15 september om 20.00 uur

Waar moet ik zijn?

De sessies zullen plaatsvinden op verschillende locaties aan de Zuiderlaan en Watersportlaan. No stress, we voorzien bussen tussen de Zuiderlaan en Watersportlaan én voldoende tijd tussen elke sessie om je te verplaatsen waar nodig. Aanmelden doe je in het begin van de dag in de Topsporthal. Ook de lunch & plenaire sessie zullen voorzien worden in de Topsporthal.

  • Zuiderlaan
    • Site Topsporthal (Topsporthal Vlaanderen, Sportverblijf & Opleidingsgebouw Sport Vlaanderen) - Zuiderlaan 14 & 15, 9000 Gent
    • Huis van de Sport - Zuiderlaan 13, 9000 Gent
  • Watersportlaan
    • Artevelde Hogeschool Campus Watersportbaan - Watersportlaan 4, 9000 Gent
    • GUSB - Watersportlaan 3, 9000 Gent

Tarieven*

  • Voorinschrijving - 15.09.2025 tot 5.10.2025
    • €70/dag en €120/weekend
  • Inschrijven ter plaatse (indien beschikbaarheid)
    • €80/dag en €140/weekend

*Het Kaderweekend is enkel toegankelijk voor Gymfed-leden in het seizoen 2025-2026. 

Reacties op dit bericht

Om een reactie te plaatsen en reacties te bekijken moet je ingelogd zijn. Inloggen