Team BELGYM Acro kwam van 27 tot 29 juni in actie op de World Cup Rzeszow in Polen. Het meisjes paar neemt na hun overwinning op de World Cup Burgas opnieuw de gouden medaille in handen. Het heren vier valt net naast het podium en eindigt vierde.
De Skippies Bierbeek bestaan 30 jaar - en dat vieren ze op een héél speciale manier. Naast een weekend vol festiviteiten gaven ze zichzelf een extra uitdaging: zo snel mogelijk 30 000 sprongen in single dutch. Spoiler: ze wisten dit te verwezenlijken in 3:36:08!
11 Belgische gymnasten, 7 finales, 2 Europese titels en éénmaal brons. Wat een EK! Maar, voor de gymnasten draaide het rond méér dan medailles en finaleplaatsen. Ook benieuwd hoe de dames en heren het EK beleefden? Van zenuwen en comeback-verhalen tot onverwachte podiumplaatsen, dit was het EK Turnen door hun ogen.
Van bibberende benen en een pin de voet, tot comeback-verhalen en kippenvelmomenten