Download activiteitenkalender Activiteiten in PDF of iCal

Activiteiten

04/01/2020 - 11/10/2020

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

TURNHAL 'T WIT ZAND - MELSELE
01/02/2020 - 15/11/2020

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

SPORTHAL - EKSEL
08/02/2020 - 10/10/2020

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

SPORTHAL HEKERS - ZWIJNAARDE
07/03/2020 - 21/11/2020

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

SPORTPARK EEKLO - EEKLO
09/05/2020 - 15/11/2020

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

SPORTCENTRUM SCHOTTE - EREMBODEGEM
09/05/2020 - 14/11/2020

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

GYMZAAL - HEIST-OP-DEN-BERG
16/05/2020 - 28/11/2020

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

PORSELEINHALLEN - WEVELGEM
03/07/2020 - 21/11/2020

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
04/07/2020 - 21/11/2020

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

IHAM - MECHELEN
11/07/2020 - 22/11/2020

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek (praktijkmodules geannuleerd)

SPORTCENTRUM DE SCHINDE - EKEREN
15/08/2020 - 21/11/2020

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

SPORTCENTRUM DE VELDMUIS - GERAARDSBERGEN
19/08/2020 - 19/09/2020

VTS - Instructeur B - Module 1A

HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
29/08/2020 - 19/12/2020

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

GYMHAL DE GRENS - ESSEN
12/09/2020

Regiotraining Acro trainers - Gent

TOPGYMNASTIEKHAL - GENT
12/09/2020

Jurycursus Recrea Acro - Wilrijk

EVENT CENTER ASPEN - WILRIJK
12/09/2020 - 06/02/2021

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

SPORTHAL RUNKST - HASSELT
20/09/2020 - 06/12/2020

VTS - Instructeur B - Module 2A Brugge

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE
26/09/2020

Opleiding Score-Express - Gent

OPLEIDINGSGEBOUW SPORT VLAANDEREN - GENT
27/09/2020 - 06/12/2020

VTS - Instructeur B - Module 2A Hofstade

SPORT VLAANDEREN HOFSTADE - ZEMST
04/10/2020

Regiotraining Acro trainers - Halle

START 65 BUIZINGEN - BUIZINGEN
10/10/2020 - 07/11/2020

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

SPORTHAL ROZENBERG - MOL
10/10/2020 - 28/08/2021

VTS - Instructeur B Acro

TOPSPORTHAL GENT - SPORTHOTEL GENT - HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
11/10/2020

Kaderdag Dans

LAGO ROZEBROEKEN - GENT
15/10/2020 - 18/10/2020

21th International Gutenberg Cup 2019 - Mainz

SPORTHALLE DES GYMNASIUM OBERSTADT - MAINZ - DUITSLAND
17/10/2020

Jurycursus Recrea Acro - Gent

LOODS 25 - GENT
17/10/2020 - 20/02/2021

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

SPORTHAL BEUKENLAAN - WOMMELGEM
24/10/2020 - 25/10/2020

Kaderweekend

TOPSPORTHAL VLAANDEREN - GENT
21/11/2020 - 22/11/2020

Regioweekend Acro gymnasten - Gent

TOPGYMNASTIEKHAL - GENT
21/11/2020 - 22/11/2020

Regioweekend Acro trainers - Gent

TOPGYMNASTIEKHAL - GENT
12/12/2020 - 13/12/2020

Gymgala 2020

LOTTO ARENA ANTWERPEN - ANTWERPEN
09/01/2021

Opleiding Score-Express - Vilvoorde

EUROVOLLEYCENTER - VILVOORDE
23/01/2021 - 24/01/2021

ACRO - Provinciale voorronde 1 C- en I-niveau

SPORTHAL DE ALK - ALKEN
30/01/2021 - 22/05/2021

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

SPORTCENTRUM - TERNAT
06/02/2021 - 07/02/2021

ACRO - Provinciale voorronde 2 C- en I-niveau

SPORTHAL TER WALLEN - MERELBEKE
06/02/2021 - 04/07/2021

VTS - Initiatorcursus Gymnastiek

KONINKLIJK ATHENEUM SCHOTEN - SCHOTEN