Livescore Volg LIVE de wedstrijdresultaten





Resultaten

15/11/2018 - 18/11/2018

WAGC Trampoline, Tumbling en DMT

SINT PETERSBURG SPORT AND CONCERT COMPLEX - SINT-PETERSBURG (RUS)
10/11/2018

Recreatoernooi AT-LM-TU-DMT-MT-TRA

SPORTHAL ZEVENSPRONG - HOOGSTRATEN
07/11/2018 - 10/11/2018

Wereldkampioenschap Trampoline, DMT en Tumbling

SINT PETERSBURG SPORT AND CONCERT COMPLEX - SINT-PETERSBURG (RUS)
27/10/2018

VTS - Instructeur B - Module 2A

MECHELEN - MECHELEN
04/10/2018 - 07/10/2018

World Cup en IW Tumbling, Trampoline, DMT - Loulé Cup

LOULÉ MUNICIPAL SPORTS HALL - LOULÉ
23/09/2018

Selectietest WK Tumbling

TURNHAL DE SCHOTTE - AALST
16/09/2018 - 21/09/2018

Golden Age Gym Festival 2018

PESARO - ITALIË
18/08/2018

VTS Instructeur B - Module 1A

GENT - GENT
12/07/2018 - 14/07/2018

IW Scalabiscup 2018

28/06/2018 - 30/06/2018

GymFest Coimbra

23/06/2018

14e AKTIVA Cup

SPORTHAL “DE POLDER” - BERENDRECHT
26/05/2018

Recreatoernooi AT - LM - DMT - MT - TRA

SPORTHAL OOSTBROEK - NEVELE
26/05/2018

Selectietest WAGC Tumbling

SPORTCOMPLEX SCHOTTE - AALST
19/05/2018 - 20/05/2018

TU TRA - Belgisch Kampioenschap Trampoline A-, B-niveau + Tumbling A-, B-niveau

HEMELRIJKHAL - ESSEN
13/05/2018

Recreatoernooi AT-LM-TU

STEDELIJKE SPORTHAL EEKLO - EEKLO
06/05/2018

TU - Team Cup TU

SPORTHAL DE PLAON - MECHELEN
05/05/2018 - 06/05/2018

TU TRA - Vlaams Kampioenschap Tumbling, Trampoline, DMT C-niveau

SPORTHAL DE PLAON - MECHELEN
22/04/2018

Recreatoernooi AT - LM

SPORTZAAL VAN ZWALM - MUNKZWALM
21/04/2018 - 22/04/2018

TU TRA - Vlaams Kampioenschap Trampoline A-, B-, I-niveau + Tumbling A-, B- en I-niveau

SPORTHAL 'T VENNEKE - EKEREN
12/04/2018 - 15/04/2018

Europees Kampioenschap Trampoline, DMT en Tumbling

NATIONAL GYMNASTICS ARENA - BAKU (AZE)
24/03/2018 - 25/03/2018

TU TRA - Provinciale voorronde 3 Trampoline A-, B-niveau + Tumbling A-, B-niveau (ANT)

SPORTHAL BLEUKENS - BALEN
17/03/2018 - 18/03/2018

TU TRA - Provinciale voorronde 3 DMT TU TRA I-niveau (zaterdag) + DMT A-, B-niveau (OVL-LIM)(zondag)

HOF TER STRAETEN - VARSENARE
10/03/2018 - 11/03/2018

TU TRA - Provinciale voorronde 3 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (LIM - VB)

SPORTHAL SCHERPENSTEIN - SCHELLE
10/03/2018

Recreatoernooi AT - LM - TU - MT - TRA

SPORTHAL WOLFPUT - OOSTAKKER
08/03/2018 - 10/03/2018

IW Trampoline - Galicia Cup

03/03/2018

Recreatoernooi AT - LM - MT

SPORTHAL "DE PONTE" - TIELT
03/03/2018 - 04/03/2018

TU TRA - Provinciale voorronde 2 Trampoline A-, B-niveau + Tumbling A-, B-niveau (OVL - WVL)

SPORTCOMPLEX PALAESTRA - PETEGEM-AAN-DE-LEIE
24/02/2018 - 25/02/2018

Recreatoernooi AT - LM - TU - MT

SPORTHAL KRIEKEPUTTE - KIELDRECHT
24/02/2018 - 25/02/2018

TU TRA - Provinciale voorronde 2 DMT TU TRA I-niveau (zaterdag) + DMT A-, B-niveau (WVL) (zondag)

GEMEENTELIJKE SPORTHAL INGELMUNSTER - INGELMUNSTER
10/02/2018 - 13/02/2018

Cascais Beach Cup

LOMBOS SPORTS HALL - CARCAVELOS
03/02/2018 - 04/02/2018

TU TRA - Provinciale voorronde 2 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (ANT)

SPORTCENTRUM DIEPVENNEKE - VOSSELAAR
28/01/2018

Recreatoernooi AT- LM - DMT - MT - TRA

DE BORRE BIERBEEK - BIERBEEK
27/01/2018 - 28/01/2018

TU TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline A-, B-niveau + Tumbling A-, B-niveau (LIM - VB)

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
20/01/2018 - 21/01/2018

TU TRA - Provinciale voorronde 1 DMT TU TRA I-niveau (zaterdag) + DMT A-, B-niveau (ANT-VB) (zondag)

GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM HULSHOUT - HULSHOUT
13/01/2018 - 14/01/2018

TU TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline C-niveau + DMT C-niveau + Tumbling C-niveau (OVL - WVL)

SPORTHAL AUGUST WYN - NIEL