05/12/2022

Recyclage: online oefensessie Dubbele Minitrampoline optie 2

VANUIT UW KOT! - ONLINE
05/12/2022

Recyclage: online oefensessie Trampoline optie 2

VANUIT UW KOT! - ONLINE
10/12/2022

Open Training Toestelturnen jongens - Brugge

GYMNASTIEKHAL BRUGGE - ASSEBROEK
10/12/2022

Dag van de Trainer

SPORT VLAANDEREN - GENT
11/12/2022

Selectietraining 2 Toestelturnen meisjes

TOPGYMNASTIEKHAL - GENT
11/12/2022

Praktijksessie oefenstof Recreatoernooien Toestelturnen

STEDELIJKE TURNZAAL - IZEGEM
13/12/2022

Intervisiemoment club-API - Gent

HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
21/12/2022

Regiotraining I9 - Gymtopia Toestelturnen meisjes - Dendermonde

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
27/12/2022

Basisgym - Waarschoot

SPORTCENTRUM WAARSCHOOT - LIEVEGEM
27/12/2022

VTS - Initiator Gymnastiek (Module 2/3/4 - start)

GEMEENTELIJKE TURNZAAL BRULENS - GIERLE
02/01/2023

Technische sessie Toestelturnen jongens - Brugge

GYMNASTIEKHAL BRUGGE - ASSEBROEK
07/01/2023

Opleiding Score-Express - Brasschaat

SPORT VLAANDEREN BRASSCHAAT - BRASSCHAAT
14/01/2023

Regiotraining I9 en Gymtopia Toestelturnen meisjes - Brugge

GYMNASTIEKHAL BRUGGE - ASSEBROEK
14/01/2023

Regiotraining I9 - Gymtopia Toestelturnen meisjes - Mortsel

TURNHAL DE STERRE - MORTSEL
14/01/2023

VTS - Initiator Rope Skipping (1e lesdag Module 1 Start 2 Coach)

BUURTHUIS - VORSELAAR
17/01/2023

Algemene opleiding club-API

VANUIT UW KOT! - ONLINE
22/01/2023

Regiotraining I9 en Gymtopia Toestelturnen meisjes - Lauwe

SPORTHAL VASTE VUIST LAUWE - LAUWE
28/01/2023

Regiotraining A-niveau Toestelturnen meisjes - Brugge

GYMNASTIEKHAL BRUGGE - ASSEBROEK
28/01/2023

VTS - Initiator Gymnastiek (1e lesdag Module 1 Start 2 Coach)

WESTHOEK TURNCENTRUM - VLAMERTINGE
29/01/2023

Regiotraining I9 - Gymtopia Toestelturnen meisjes - Sint-Gillis-Waas

GEMEENSCHAPSCENTRUM DE ROUTE - SINT-GILLIS-WAAS
04/02/2023

Workshop - Speaker op een Gymfed-wedstrijd

HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
04/02/2023

VTS - Initiator Gymnastiek (1e lesdag Module 1 Start 2 Coach)

GYMCENTER KLEIN BRABANT - PUURS-SINT-AMANDS
09/02/2023

Opleiding club-API - digitaal grensoverschrijdend gedrag

HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
12/02/2023

Regiotraining A-niveau Toestelturnen meisjes - Lauwe

SPORTHAL VASTE VUIST LAUWE - LAUWE
18/02/2023

VTS - Initiator Gymnastiek (1e lesdag Module 2/3/4 )

GYMCENTER KLEIN BRABANT - PUURS-SINT-AMANDS
20/02/2023

VTS - Initiator Gymnastiek (1e lesdag Module 2/3/4 )

WESTHOEK TURNCENTRUM - VLAMERTINGE
20/02/2023

VTS - Initiator Rope Skipping (1e lesdag Module 2/3/4)

BUURTHUIS - VORSELAAR
25/02/2023

VTS - Module 1 Start 2 Coach Initiator (1e lesdag)

POLYVALENTE ZAAL VAN HET OUD GEMEENTEHUIS - HAASDONK
04/03/2023

Opleiding Score-Express - Vilvoorde

EUROVOLLEYCENTER - VILVOORDE
04/03/2023

VTS - Initiator Gymnastiek (1e lesdag Module 1 Start 2 Coach)

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - ASSEBROEK
11/03/2023

Opvolgtraining Toestelturnen meisjes I9 - A10

TOPGYMNASTIEKHAL - GENT
11/03/2023

VTS - Initiator Gymnastiek (1e lesdag Module 1 Start 2 Coach)

GYMHAL - DUFFEL
11/03/2023

VTS - Initiator Gymnastiek (1e lesdag Module 1 Start 2 Coach)

SPORTHAL CURTICELLA - BERINGEN
18/03/2023

VTS - Initiator Gymnastiek (1e lesdag Module 1 Start 2 Coach)

VERGADERZAAL - SINT-NIKLAAS
22/03/2023

Regiotraining I9 - Gymtopia Toestelturnen meisjes - Dendermonde

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
24/03/2023 - 25/03/2023

Selectieweekend 3 Toestelturnen meisjes

TOPGYMNASTIEKHAL - GENT
30/03/2023

Clubmeeting Rope Skipping

HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
01/04/2023

VTS - Module 1 Start 2 Coach Initiator (1e lesdag)

GYM- EN DANSCLUB WIK OOSTENDE - OOSTENDE
03/04/2023

Initiator Gymnastiek (1e lesdag Module 2/3/4)

GYMHAL - DUFFEL
03/04/2023

VTS - Initiator Gymnastiek (1e lesdag Module 2/3/4)

SPORTHAL CURTICELLA - BERINGEN
03/04/2023

VTS - Module 1 Start 2 Coach Initiator (1e lesdag)

SPORTHAL BOURGOYEN - GENT
03/04/2023

VTS - Module 1 Start 2 Coach Initiator (1e lesdag)

GYMHAL DEUGD & MOED EKEREN - ANTWERPEN
11/04/2023

Initiator Gymnastiek (1e lesdag Module 2/3/4 )

SPORT VLAANDEREN BRUGGE - ASSEBROEK
11/04/2023

VTS - Initiator Gymnastiek (1e lesdag Module 2/3/4)

GYMHAL - SINT-NIKLAAS
12/04/2023

Technische sessie Toestelturnen jongens - Houthalen

SPORTPARK LAKERVELD - HOUTHALEN
14/04/2023

Regiotraining I9 - Gymtopia Toestelturnen meisjes - Mortsel

TURNHAL DE STERRE - MORTSEL
15/04/2023

VTS - Initiator Gymnastiek (1e lesdag Module 1 Start 2 Coach)

SPORTHAL DE VELDMUIS - GERAARDSBERGEN
17/04/2023

Intervisiemoment club-API - Gent

HUIS VAN DE SPORT GENT - GENT
19/04/2023

Regiotraining I9 - Gymtopia Toestelturnen meisjes - Dendermonde

SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE
22/04/2023

VTS - Initiator Gymnastiek (1e lesdag Module 1 Start 2 Coach)

SPORTCENTRUM IN WEMBLEY - KORTRIJK